Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Tem kto mówił ze w gw są bardzo mili ludzie mial 100% racje spotkalem w ascalon grupke polaków zagadalem do nich a po chwili mialem juz peen armor troche materialow i bylem w gildi tego to sie niespodziealem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kto mówił że w gw są bardzo mili ludzie mial 100% racje po wyjsciu z prologu w ascalon city zagadalem do grupki polaków stojącch kolo crafterów i gadajacych w naszym pieknym, jezyku a po chwili mialem juz pelne eq i bylem w gildi tego sie nie spodziewalem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy również nie widzicie nowych postów? Te forum zaczyna mnie denerwować. Czy nikt nie pracuje nad tym błędem? Windows szybciej napisali. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te areny w Ascalon (i Yaks) to faktycznie przegięcie. Ostatnio załatwiła mnie wojowniczna w pancerzu z drok z lodowym mieczem, miała 7 lvl :/ . A problem jest tak łatwo rozwiązywalny. W bitwie na śnieżki wszystkie obrażenia (od broni) zmniejszono niemal do 0, a HP ustawili na stałe 500 dla wszystkich. Czy na tych arenach nie może być podobnie? Tzn. twój AL byłby równy twojemu AL, jeśli tylko byłby niższy/równy najlepszemu pancerzowi w danym mieście dla danej klasy. W przeciwnym wypadku AL zostałby obniżany do tego poziomu. Na obrażenia broni też można ustawić jakiś limit. Najgorzej by było ze skillami, ale poziom walki i tak byłby (bardziej) wyrównany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 11:37, Ponury rzniwiaż napisał:

Może byl by ktos taki miy i podarowal poczatkujacemu troche materialow do craft???


A co dokładnie potrzebujesz? Bo mam tego od ch...olery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 20:29, L33T napisał:

taa nie ma to jak super pomysł na skopanie zabawy. Do Droks dojdzie w swoim czasie nie psujcie
chłopakowi zabawy.

Mnie na przykład sprawia radoche jak gromie głupie Charry w pierwszych misjach i nie potrzebuje pomocy jakichś cielaków co nie mają pojęcia o walce :/ Teraz np.zdobyłem pancerz z Droknaru dla mojej necro i planuje robić początkowe misje sam.Dla mnie bieganie do Droknaru to strzał w dziesiątke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto by miał ochote ze mną zagrać, w old ascalon mam kilka misji, których sam nie dam rady wykonać. Mam Me/E na 9 lvl, a to jeszcze za słabo na nie. Kto chce to moje gg jest w podpisie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie mogę pomóc komuś w quescie Cities of Ascalon :). Jeżeli tylko ktoś chce pomocy. =]

I mam też pytanie odnośnie music packa do gry. Czy to jest tak że ten pack jest wczepiony w grę i działa samoczynnie czy to trzeba ręcznie sobie włączać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 16:21, Latniak napisał:

Ja chętnie mogę pomóc komuś w quescie Cities of Ascalon :). Jeżeli tylko ktoś chce pomocy.


Z tym mam najwiecej problemu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 16:22, graczomaniak napisał:

> Ja chętnie mogę pomóc komuś w quescie Cities of Ascalon :). Jeżeli tylko ktoś chce pomocy.


Z tym mam najwiecej problemu. :(


To chętnie ci pomogę. Jaki masz nick w grze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to chyba nie jest juz prolog ;). Jak cos to mam chwilke czasu. W/Me lvl 20 ;). Zaraz walcze gre - szukaj postaci o ksywce Faith Tommi (bede gdzies w okolicach English District 3/Old Ascalon przy Xunai Agent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 15:33, pitah napisał:

> Może byl by ktos taki miy i podarowal poczatkujacemu troche materialow do craft???

A co dokładnie potrzebujesz? Bo mam tego od ch...olery

W tej chwili juz dostalem eq od ludzi z gildi jak bede jescze czegos potrzebowal to dam ci znac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 16:21, Latniak napisał:

I mam też pytanie odnośnie music packa do gry. Czy to jest tak że ten pack jest wczepiony w
grę i działa samoczynnie czy to trzeba ręcznie sobie włączać ?

Z tego co pamiętam to ściąga sie jakiś plik z muzyką,potem sie go instaluje.Na koniec chyba trzeba jeszcze coś w grze pokombinować.Instalowałem go jeszcze w wakacje,więc niebardzo pamiętam,ale wydaje mi sie,że tak to idzie jak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 17:15, Jarzy napisał:

> I mam też pytanie odnośnie music packa do gry. Czy to jest tak że ten pack jest wczepiony
w
> grę i działa samoczynnie czy to trzeba ręcznie sobie włączać ?
Z tego co pamiętam to ściąga sie jakiś plik z muzyką,potem sie go instaluje.Na koniec chyba
trzeba jeszcze coś w grze pokombinować.Instalowałem go jeszcze w wakacje,więc niebardzo pamiętam,ale
wydaje mi sie,że tak to idzie jak napisałem.


Aha, zobacze. Narazie zainstalowałem ale w grze nic nie kombinowałem z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w zadaniu "Monks path"?Mam zabić jakiegoś głupiego scaraba a jak dochodze na miejsce to ten frajer znika i pojawia sie z 10 scarabów,które masakrują mi ekipe.Co to za debilizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 19:18, Latniak napisał:

> > I mam też pytanie odnośnie music packa do gry. Czy to jest tak że ten pack jest wczepiony

> w
> > grę i działa samoczynnie czy to trzeba ręcznie sobie włączać ?
> Z tego co pamiętam to ściąga sie jakiś plik z muzyką,potem sie go instaluje.Na koniec
chyba
> trzeba jeszcze coś w grze pokombinować.Instalowałem go jeszcze w wakacje,więc niebardzo
pamiętam,ale
> wydaje mi sie,że tak to idzie jak napisałem.

Aha, zobacze. Narazie zainstalowałem ale w grze nic nie kombinowałem z tym...


Music Pack jest "wszczepiony w grę", instalujemy Direct Song i w opcjach GW pojawia się odpowiednia ikona o tym informująca. Kiedy dogramy jakąś muzyke do naszego DS i akurat jesteśmy w miejscu gdzie ta muzyka gra to owa ikona się świeci. I to tyle. Więc nie trzeba nic robić wszystko jest zautomatyzowane, a instalacja to kilku krotne wciśnięcie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 21:18, Jarzy napisał:

O co chodzi w zadaniu "Monks path"?Mam zabić jakiegoś głupiego scaraba a jak dochodze na miejsce
to ten frajer znika i pojawia sie z 10 scarabów,które masakrują mi ekipe.Co to za debilizm?


Najlepiej z tymi scarabami radzi sobie mesmer(zwłaszcza z Shatter Hex). Jak pokonacie pierwsza grupę pojawi się kolejna i potem kolejna... aż w końcu wyjdzie i twój cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować