Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2006 o 13:30, ozyreusz napisał:

jestem wojownikiem i zbytnio nie wiem do jakiej gildii sie podlaczyc a i mam pytanko o zbroje
w co inwestowac w armor np 50+20 czy 50 +10- obrazenia fizyczne

najlepiej w runa do droknar i tam sa armory 85+inne zeczy wiec albo musisz zaplacic z 10k(moze przesadzam ale gdzies tak jak z ascalonu) lub dojsc do gildi ktora ma swojego wykwalifikowanego runera i robi runy czlonkom gildi za free:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 14:08, aRtuRPG napisał:

no coz... poporstu gw to beznadziejna gra


Może podasz jakieś argumenty. Dla czego tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano juz mowie, gralem w nia 3 tyg znudzila mnie max, dlatego ten 3 tydzein prawie wogle nie gralem, mialem 17 lvl i ja sprzedalwem bo jest beznadziejna i nudna jest malo typow zbroji i broni, naprawde malo, nieda sei wczuc w ten swiat co np w wowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 14:32, aRtuRPG napisał:

mialem 17 lvl i ja sprzedalwem bo jest beznadziejna i nudna jest malo typow zbroji
i broni, naprawde malo, nieda sei wczuc w ten swiat co np w wowie


Bo w tej grze nie chodzi o to żeby mieć nalepszą zbroje, przedmioty i najwyższy lvl. To jest akurat najmniej ważne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 14:32, aRtuRPG napisał:

ano juz mowie, gralem w nia 3 tyg znudzila mnie max, dlatego ten 3 tydzein prawie wogle nie
gralem, mialem 17 lvl i ja sprzedalwem bo jest beznadziejna i nudna jest malo typow zbroji
i broni, naprawde malo, nieda sei wczuc w ten swiat co np w wowie


Ekwipunek to i tak po penym czasie będziesz miał najlepszy, nie w tym siła gry. Tryb RPG jest niejako przygotowaniem do trybu PvP - musisz odblokować skille, runy i części broni, by mieć jakieś szanse w PvP. A że gra jest beznadziejna i nudna to żaden argument tylko opinia. No i naucz się pisać na forum - przyciskanie [alt], by pisać polskie znaczki chyba nie boli, co ;) . I unikaj skrótów i przestawień literek- na GG szybko odejdą w zapomnienie, a na forum takie byki pozostaną, tu masz na pisanie znacznie więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak napisze np. a naprzyklad to rozumie ze tylko zrozumiesz naprzyklad albo ktory a który to zrozumiesz tylko który? to swiadczy o niskim poziomie IQ(twoim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 15:08, aRtuRPG napisał:

jak napisze np. a naprzyklad to rozumie ze tylko zrozumiesz naprzyklad albo ktory a który to
zrozumiesz tylko który? to swiadczy o niskim poziomie IQ(twoim)


To nie świadczy o moim niskim poziomie IQ tylko o twoim lenistwu (i używaj znaków interpunkcyjnych :P). Wogóle to nie podoba mi się, że ludziom nie chce się pilnować ortografii - to jest FORUM, a nie GG.

---------------------------------\
Kończę na tym mój offtopic |
---------------------------------/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje w 100 % koles nie argumentuje wypowiedzi niczym a znudzila mnie to tez nie argument tylko subiektywne uczucie a co do tego ze kolo nie wciska alt ja tez to zadko robie bo sie przyzwyczailem podczas pisania na zagranicznych forach i pisania e-maili bo jak wiadomo lubią sie krzaczyc wiec to moze byc kwestoa przyzwyczqajenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieciuaczku,generalnie nikogo nie obchodzi,że Ci sie GW nie podoba.Ten temat jest dla ludzi,którzy akurat lubią GW i raczej nie zwrócą uwagi na twoje gderanie,więc daj sobie spokój.Jeśli mi by sie nie podobał WoW to na pewno nie napisałbym tego od razu w głównym temacie o WoW.A to,żę jest mało zbroi i każda jest dopasowana tylko do jednej postaci to akurat plus,bo wszyscy prędzej czy później będą "równi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 20:32, graczomaniak napisał:

Ja właśnie zakupiłem nowy strój dla mojego Mesmera i wreszcie wygląda w nim jak...Mesmer. :)


Wcześniej wyglądaleś jak warrior?? :P

Swoja drogą zgadzam sie z Jarzym co do różności w GW. Prawda że może nie ma nieskonczonej ilości zbroj ale można je przecież składać dawoli z różnych "kawałków". Nie wspominam już o możliwości pokolorowania swojej zbroi na (chyba) każdy wymyślny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda że może nie ma nieskonczonej ilości

Dnia 30.01.2006 o 22:23, AN0WN1M napisał:

zbroj ale można je przecież składać dawoli z różnych "kawałków". Nie wspominam już o możliwości
pokolorowania swojej zbroi na (chyba) każdy wymyślny kolor.

Dokładnie!Pomyślalem sobie,że skoro szkoda mi hajsu ,żeby zrobić sobie pełny scar pattern dla mojej necro,bo i tak niewiele więcej energii dostane niż od zwykłego pancerza to walnąłem sobie na klatke scar pattern a na reszte bonelace i musze przyznać,że wygląda wypas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 23:11, Jarzy napisał:

Czy mnie sie przywidzialo czy jest pancerz,ktory skaca o 25%czas rzucania czarów,których celem
jest trup?


Nie wiem czy akurat o 25%, ale jedne z butów dla N mają taką zdolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 12:50, graczomaniak napisał:

Gdzie w Old Ascalon znajde Armora Crowena??? Bo widziałem tylko Banoita. :)

Zaraz obok Benoita.Obydwaj stoją obok siebie.Najpewniej Corwen stoi koło Weaponsmitha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 12:50, graczomaniak napisał:

Gdzie w Old Ascalon znajde Armora Crowena??? Bo widziałem tylko Banoita. :)

Zapomniałbym-wciśnij lewy Alt to wyświetlą Ci sie imiona wszystkich NPC w polu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować