Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2007 o 18:09, SPEED's napisał:

Posiadam Guild Wars: Nightfall. Moje ulubione profesje to Derwisz i Elementalista. Powinienem
wybrć Factions czy Prophecies? Zależy mi na tworzeniu lepszych buildów na pvp.


skoro chcesz tworzyć lepsze buildy na PvP to powinieneś zakupić... obie części ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 18:05, Lucas201 napisał:

> > Mógłby mi ktoś podać dobry build na turniej nornów?
> Teh, ale na jaką profeskę ;P
Sorry. Kompletnie zapomniałem podać profesji. Potrzebny mi build dla wara.

Proponuje build GB Riposte,czyli trzonem są obie riposty i Grenths Balance.To podobno ładnie wykłada grubasa.Reszte skilli bierzesz tak,żeby móc wykończyć ludków po drodze do Bisona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to że ,ty wyslesz kase a on nie wysle ci danych(jesli skorzystasz z tego systemu , żę on dostanie kase jak ty potwierdzisz zgodnosc produktu to nvm ,{zapomniałem nazwy})

Generalnie od 5dni proboje zabic bossa na koncu gw:en i co? Kazdy w gildi mówi ze misjia banalna , ze ja hero henczuje... ludzie albo ja mam głupich herosow albo kurcze nie wiem.
po 1: Hero i hencze mimo iz mają flage zeby stac na terenie bez lawy i tak wbiegną na lawe...
po 2 jak 1 destroyer moze zabic 3monków na raz(lub prawie naraz)
po 3 jak juz dojade go do 3/4hp (tyle mu zabieram) to on znowu włącza na chwile immune i przyzywa destroyery... (patrz wyzej)
po 4 czy kiedys w gw będzie boss który będzie wymagał kooperacji ludzi , pewnego sposobu , zaciętej walki? BO narazie to z palcem w dupie ownuje go team 3-5tucher 3monki LOD. No kurde uber bos a w tym teamie leci jak szmata...
po 5 Czy ktos kiedys wyjasni za przeproszeniem z jak niby hiper mega dodatek , ostatni dodatek , mozna przejsc w hmm 1dzien?!
Wczoraj o 21:03 zakonczyłem swą przygode z Guild Wars.... kiedy wróce nie wiem, moze nigdy , moze za chwile:P Narazie ide pograc w jakies dobre rpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

halo, mam pytanko, bo widze ze gwen jest dużo ladniejsze niz nightfall, więc zastanawia mnie jak karta wystarczy żeby chodziło płynnie na max detalach w rozdzielczośći powiedzmy 1280x1024??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to nie wiem ale powiem na swoim przykładzie.Mam kartę graficzną GeForce FX 5600 128 MB i gra działa prawie bez przycinów* na prawie najwyższych detalach.Więc myślę że jakaś karta z serii 6 czy nawet jakaś z 5 z 256 MB powinna wystarczyć.Co do Radeona to nie powiem bo się kompletnie na tych kartach nie znam.

*Przycina się tylko przy jakiejś większej zadymie ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:00, Olamagato napisał:

> To jest aż niewiarygodne... j ak ktoś mi w oczy pisze, że mój email nie istnieje/
Jest nieprawidłowy dla gry. Prościej mówiąc nie istnieje w bazie Guild Wars. Dlatego jest dość
prawdopodobne, że ktoś zakosił Ci konto i zmienił adres email i hasło na inne. Byłoby to możliwe
właśnie w przypadku łatwego zgadywania hasła.
Nikt zapewne nie napisał, że Twój adres e-mail w ogóle nie istnieje a tylko, że nie jest obecnie
zapisany na serwerze.

to brzmi prawdopodobnie.
to możliwe zmienić email na inny niż w nazwie konta?
mam nadzieję, że osoba, która mi zakosiła konto nie mogła poznać kodu.
wtedy może odzyskam konto, chyba ,ze złamali kod tak jak hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 18:56, Solstheim napisał:

po 1: Hero i hencze mimo iz mają flage zeby stac na terenie bez lawy i tak wbiegną na lawe...

No jak najpierw dajesz flagę, a potem callujesz im cel do ataku to nawet człowiek by nie wiedział co robić :P

Dnia 05.09.2007 o 18:56, Solstheim napisał:

po 2 jak 1 destroyer moze zabic 3monków na raz(lub prawie naraz)

Awykonalne. Przynajmniej w moim przypadku...

Dnia 05.09.2007 o 18:56, Solstheim napisał:

po 3 jak juz dojade go do 3/4hp (tyle mu zabieram) to on znowu włącza na chwile immune i przyzywa
destroyery... (patrz wyzej)

Interrupty, interrupty, interrupty. Dość doświadczony gracz, za jakiego Cię miałem, powinien to wiedzieć :P

Dnia 05.09.2007 o 18:56, Solstheim napisał:

po 4 czy kiedys w gw będzie boss który będzie wymagał kooperacji ludzi , pewnego sposobu ,
zaciętej walki? BO narazie to z palcem w dupie ownuje go team 3-5tucher 3monki LOD. No kurde
uber bos a w tym teamie leci jak szmata...

Sposób na Lisza - ubić go w kręgu.
Sposób na Shiro - mass dmg podczas Meditation, SV+SS.
Sposób na Abaddona - Weapon of Remedy (teraz już nie działa).
Sposób na Destroyera - masowe zdejmowanie burninga + interrupty.
Czego chcieć więcej?
I nigdy nie widziałem, żeby któregokolwiek z wyżej wymienionych ubić toucherami :]

Dnia 05.09.2007 o 18:56, Solstheim napisał:

po 5 Czy ktos kiedys wyjasni za przeproszeniem z jak niby hiper mega dodatek , ostatni dodatek
, mozna przejsc w hmm 1dzien?!

Przejść linię fabularną, a przejść grę to dwie różne rzeczy :]

Dnia 05.09.2007 o 18:56, Solstheim napisał:

Wczoraj o 21:03 zakonczyłem swą przygode z Guild Wars.... kiedy wróce nie wiem, moze nigdy
, moze za chwile:P Narazie ide pograc w jakies dobre rpg

Następny przerzut na WoWa się szykuje? :P Żal, panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razem z Pajonkiem zrobiliśmy Dzagonur Bastion na mastera. :-)
Teraz zostały mi tylko dwie misje. Na pierwszy ogień pójdzie Nundu Bay. Jakies sugestie? Kogo brać do składu? Próbowałem kiedyś zrobić tą misję na master tylko z hero+henche, ale zabił mnie trzeci Harb.. hartnr.. habrb.. no te duże bydle. ;)
Może lepiej brac żywych graczy? No i jakie profesje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:52, HumanGhost napisał:

/ciach/


Tę misję zrobiłem dopiero za trzecim podejściem. W niej niezbędni są żywi gracze - co najmniej dwóch. Maja oni za zadanie rzucać naprzemiennie Vial of Purrified Water. Ten skill jest swoistym pociskiem, łatwo spudłować - trzeba poczekać aż harbinger będzie stał w miejscu. Polecam necro rzucającego hexy na harbingerów i ele zadającego obszarowe dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:22, tymuś napisał:

halo, mam pytanko, bo widze ze gwen jest dużo ladniejsze niz nightfall, więc zastanawia mnie
jak karta wystarczy żeby chodziło płynnie na max detalach w rozdzielczośći powiedzmy 1280x1024??


Mam Radeona 9600 xt i śmiga ładnie :)

Czy mi się wydaje czy skill Disarm ma buga? W opisie jest mova, że przerywa akcję jak wróg atakuje, ale mi sie wydaje, że on przerywa każdą akcję.. jak to jest? Nie testowałem go jeszcze dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:52, HumanGhost napisał:

Może lepiej brac żywych graczy? No i jakie profesje?


Jak najbardziej da się to zrobić z hero/hench, wystarczy tylko dobrze ich flagować i zbierać pojedyńcze grupy.
Z żywymi graczami powinno pójść o wiele łatwiej (no chyba, że źle się trafi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:52, HumanGhost napisał:

Razem z Pajonkiem zrobiliśmy Dzagonur Bastion na mastera. :-)
Teraz zostały mi tylko dwie misje. Na pierwszy ogień pójdzie Nundu Bay. Jakies sugestie? Kogo
brać do składu? Próbowałem kiedyś zrobić tą misję na master tylko z hero+henche, ale zabił
mnie trzeci Harb.. hartnr.. habrb.. no te duże bydle. ;)
Może lepiej brac żywych graczy? No i jakie profesje?


Zrobiłem tą misję z heńkami i hero na mastera. MM, dobry Support paragon, dwóch-trzech monków, SF ele i reszta dowolnie - nie powinno być problemów. W razie czego mogę pomóc jak będę w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 19:52, HumanGhost napisał:

Razem z Pajonkiem zrobiliśmy Dzagonur Bastion na mastera. :-)
Teraz zostały mi tylko dwie misje. Na pierwszy ogień pójdzie Nundu Bay. Jakies sugestie? Kogo
brać do składu? Próbowałem kiedyś zrobić tą misję na master tylko z hero+henche, ale zabił
mnie trzeci Harb.. hartnr.. habrb.. no te duże bydle. ;)
Może lepiej brac żywych graczy? No i jakie profesje?

Mnie sie udawało za każdym razem Nuundu zrobić na master a robiłem ją aż 2 albo 3 razy :D
Ekipa:herosi:mnich,MM,SF ele.Henche:wojak,dervish,2 mnichów i Herta(ele ziemi).Dzięki 3 mnichom raczej Cie łatwo nie położą.Herta wali Sandstormem,więc krzywda z jej rąk jest niemała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 21:31, Jarzy napisał:

Mnie sie udawało za każdym razem Nuundu zrobić na master a robiłem ją aż 2 albo 3 razy :D
Ekipa:herosi:mnich,MM,SF ele.Henche:wojak,dervish,2 mnichów i Herta(ele ziemi).Dzięki 3 mnichom
raczej Cie łatwo nie położą.Herta wali Sandstormem,więc krzywda z jej rąk jest niemała.


No okej... Ale gdzie on siebie ma wcisnąć? :P Bo naliczyłem już ośmiu osobników ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować