Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2007 o 21:39, Jarzy napisał:

A przepraszam czy jest coś złego w tym,że wole swojego stora widzieć?Jakoś specjalnie wrogiemu
stowrkowi sie nie przyglądam tylko patrze,żeby unikać jego pocisków,szczególnie tych bolesnych.

Ale właśnie o tym mówię. Chcesz unikać pocisków w Polymockach? Powodzenia, zrób screena... Tu chodzi o blokowanie/przerywanie, a nie uniki.

Dnia 10.09.2007 o 21:39, Jarzy napisał:

Nie widząc swojego stworka uchylam sie na chybił trafił :/ W sumie nie jesto to wielka sztuka i
nawet nie widząc swojego stwora można robić to efektywnie,ale zawsze jakby sie go widziało
to łatwiej-przynajmniej dla mnie.Zresztą czep sie expercie.Znalazł sie mądrala co tylko potrafi
po innych opinie powtarzać :/

Znalazł się mądrala, który koniecznie chce czymś zabłysnąć...

Dnia 10.09.2007 o 21:39, Jarzy napisał:

BTW Czego chcesz od moich spacji?

Ja?Niczego.Skąd.Wcale.Pisz jakisałeś.

Dnia 10.09.2007 o 21:39, Jarzy napisał:

Jeśli przechodzimy do czepiania sie to masz błąd na gramsajcie-powinno być "I''m a/the 17lv
wizard".Chciałem sprawdzić ile masz lat,bo nie lubie mądrzących sie szczeniaków.

Jeśli Ty masz 22 lata, to ja jestem Gwen. No, chyba że do tej pory siedzisz w 1 klasie gimnazjum, to mogłoby się zgadzać...

Jeśli ostatnie zdanie zabrzmiało zbyt mocno, to przepraszam - to tylko moja opinia, nie mam zamiaru uwłaczać Jarzemu ani nikomu innemu na tym forum, dzielę się tylko moimi subiektywnymi spostrzeżeniami. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 23:47, lordfett napisał:

> wrażenia bardzo pozytywne, wszystko dzieje się szybko, nie ma czasu na myślenie - imo
to in
> plus. finałowa walka pozostawia pewien niedosyt (Shiro just got owned - 2.04 minuty) ;]


Niedosyt to pozostawia po sobie Great Destroyer :f Shiro przynajmniej potrafi przetrzepać człowieka,
a ten... Niektórzy bossowie z dungeonów stanowią większe wyzwanie.


ej, no właśnie!! to jest przegięcie!! jako że dopiero teraz skończyłem factions (kupiłem sobie naraz factions i nightfall, i jeszcze gralem w proph, a gram mało, więc siłą rzeczy F poszło w odstawke) i słuchajcie, podszedlem z random teamem pierwszy raz w życiu do imperial sanctum - klepnęliśmy gnoja w 30sekund!!l to jest kpina!! a pamiętam jak nam się lisz chyba 3 razy odradzał i posyłał nam te wielkie bydlęta i teleportował do lawy w prophecies, nie mówiąc o bonusie!! tamta misja to była satysfakcja! mam nadzieję ze nightfall kończy sie bardziej spektakularnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 10:44, tymuś napisał:

mam nadzieję ze nightfall kończy sie bardziej spektakularnie...


Jak nie znasz zakończenia i nie chcesz znać to nie czytaj poniższego tekstu. :-)

SPOJLER
To się niestety rozczarujesz. Wielki Zły w Nightfall to kaszka z mleczkiem dla temu hero+henche. Dwa razy go rozwaliłem, zawsze bez żadnej śmierci komputerowego gracza i zawsze dużo poniżej wymaganego na Master czasu. Prościzna./SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 10:48, HumanGhost napisał:

> mam nadzieję ze nightfall kończy sie bardziej spektakularnie...

Jak nie znasz zakończenia i nie chcesz znać to nie czytaj poniższego tekstu. :-)

SPOJLER
To się niestety rozczarujesz. Wielki Zły w Nightfall to kaszka z mleczkiem dla temu hero+henche.
Dwa razy go rozwaliłem, zawsze bez żadnej śmierci komputerowego gracza i zawsze dużo poniżej
wymaganego na Master czasu. Prościzna.
/SPOJLER


no to jest dziwna dość polityka,mogliby dać na koniec jakiegos bossa do pokombinowania, ale moze chodzi o to, żeby po zakończeniu fabuły gracze poczuli się ''pro; czyszcząc FoW i UW ;P
a właśnie, bo jeszcze nie mam gwen (kupie razem z nowym kompem), jak wrażenia po tych multi level dungeonach?? czy one faktycznie ciągną się pod wszystkimi kontynentami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 10:44, tymuś napisał:

a pamiętam jak nam się lisz chyba 3 razy odradzał...

Gdybyście tylko przeczytali, że należy go zabić w środku kręgu to by się nie odradzał, bo wtedy wystarcza jedno jego ubicie i GG. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, w trakcie fabuły Nightfall i tak masz sporo rzeczy trudnych do roboty. Wystarczy wspomnieć, że trzeba załatwić Shiro po raz kolejny w jednej z misji. A to wielu graczy doprowadza do szału. Stąd pewnie nazwa misji Gate of Madness. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że większe problemy sprawił mi boss w Central Transfer Chamber (przedostatnia questo-misja) niż ten cały [Prawie] Great Destroyer. Ani toto twarde, ani przebiegłe, ani specjalnie wytrzymałe. Na niektórych bossów w dungeonach trzeba przynajmniej mieć jakiś sposób lub inny trykens, tutaj wystarczy siecz''n''rąb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 08:34, HumanGhost napisał:

> Naprawdę dziwne miejsce - nie ma go nawet na w 100% odkrytej mapie Elony. :/

Coś mi się wydaje, że to fake jest po prostu. Chyba, że dodali jakiś obszar do Elony, ale watpię.
I tak mają co robić przy EotN teraz.


to nie jest fake, zobacz co widac na nieodslonietej mapie, zarysy sie zgadzaja :P

najwidoczniej nie wykorzystali tego kawalka mapy (albo jest dostepny w jakiejs misji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,ziomek to co mam zbierać na klate wszystkie flary?Bloku i interu jest po jednej sztuce i zachowuje je na bolesne skille type Deep Freeze.Wtyłumacz mi w jakis posób Ty zabijasz wrogów,bo chyba najwyraźniej nie rozumiem zamysłu Polymock :/ Kolo we mnie sypie takimi np.Ice Spearami to ich cały czas unikam(tzw.kite).Mam stać w miejscu i oddawać mu swoimi taniki atakami i zbierać jego ataki?Troche to nie fair,bo Blarp ma 3 fioletowe elementale i one mają gnoje więcej życia :/ Do tej pory robiłem tak,że unikałem wszystkiego czego sie dało uniknąc i przerywałem to co sie dało lub lokowałem(Rotgord,Deep Freeze itd) a jak kolo ładował którego Glypha lub dawał Ether Signet to wtedy puszczałem mu mocniejszy argument.Czy to zła taktyka?Może przy walce z elemetnalami Blarpa mam po prostu stanąc w miejscu i ładować go swoimi atakami?Jeśli będe próbował blokować/przerywać tanie czary to mi nic nie zostanie na mocniejsze.Jakieś konretne rady?Skoro załatwiłeś z taką łatwością te questy to chociaż podziel sie sposobem.

Meghan->coś sie czepiła z tym stydencikiem?Kurde,jakiś problem?Zamiast robić pokazówe i spamować zagadaj do mnie w grze to sobie pare spraw wytłumaczymy.Albo w grze albo zamilcz,bo nie z Tobą prowadze dyskusje,chyba,że masz coś przydatnego do napisania tutaj.Jednakowoż jakoś nie zauważyłem,żeby tak było.Prawie bym zapomniał:IGN Aryss Strife

Hra''Ko->nie masz nic ambitniejszego do napisania?

>>Jeśli Ty masz 22 lata, to ja jestem Gwen. No, chyba że do tej pory siedzisz w 1 klasie gimnazjum, to mogłoby się zgadzać...
Jedyne co tu sie zgadza,że Ty mi walisz głupimi textami.Tylko nie wiem po co?Gadamy o Polymocku.Potrzebuje konstruktywnej krytyki a jedyne na co Cie stać to texty typu "wypowiadasz sie na tematy w otórych nie masz pojęcia" i to co wyżej zacytowałem.Czekam kiedy skończy sie głupie gadanie i ktoś w końcu powie mi coś konretnego na temat Polymocka,żebym mógł wygrać.


Tymuś->ja sie zastanawiam nad jedną taktyką-może by tak wszystkich bossów klepać mają w ekipie po 3-4 toucherów?Wczoraj zadziałało na końcu GWEN z 2 :) Shiro nie jest jakimś specjalnie wymagającym bossem i kradzież życia też na niego zadziała :D A jeśli do tego okrąży go 3-4 toucherów i będzie mu robić co pare sekuns kuku rzędu 400dmg to kolo wiele nie potrzyma :) Problem w tym,że frajer sie teleportuje.

Krejt->Great Destroyer ma być niby silny,bo ma dużo HP i ciągle płoniesz z wiadomych względów.Firgid Armor i po bólu.3 Toucherów i typ sie może kulić do woli(wtedy nie odnosi fizycznych obrażeń).Trzeba mieć tylko z 2 mnichów z LoD,żeby podleczyli w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fake czy nie fake, tam się dostac nie można. Przynajmniej teraz. A i watpię, aby było można w przyszłości, bo by napsuli trochę krwi wszystkim zdobywcom GMC Elony. A jesli obszar ten byłby nieuwzględniany do Kartografa to byłoby to bardzo dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał taki błąd,że po wygraniu z Magnim nie dostawał żetonu?Gdy pierwszy raz klepnąłem mu maske nie dostałem wspomnianego żetonu :/ Chyba,że za pierwszym razem go nie dają ;)

Human->tamta miejscówka wygląda na odciętą od świata.Może jakiś quest tam prowadzi albo jakiś portal?Najlepiej zapytać jakiegoś GMC Elony.Równie dobrze ktoś mógł sobie zrobić fotomontaż,żeby powkurzać ludzi ;) Wiem,że to głupi pomysł,ale różni są ludzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 12:05, Jarzy napisał:

Czy ktoś miał taki błąd,że po wygraniu z Magnim nie dostawał żetonu?Gdy pierwszy raz klepnąłem
mu maske nie dostałem wspomnianego żetonu :/ Chyba,że za pierwszym razem go nie dają ;)

Za pierwszym razem dostajesz puchar. Chyba że nie "zdałeś" mu questu po powrocie z areny.

Co do poprzedniego postu i sposobu na Wielkiego Dupkstroyera: thanks for pointing that out, Captain Obvious.

Buha(...)ha> toucher to R/N z Vampiric Touch, Vampiric Bite, Offering of Blood i stance''ami Rangera. Nie graj tym w PvP, chyba że chcesz być obiektem ogólnej nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 12:05, Jarzy napisał:

Najlepiej zapytać jakiegoś GMC Elony.


Ja jestem GMC Elony. :-)
Tamtego obszaru nie ma na mapie. Nie mozna go odkryć, nie można tam się dostać. Ani w żadnym queście, misji ani przez portal. To jest fake, albo obrazek z wczesnego planowania terytorium Elony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 12:05, Jarzy napisał:

Najlepiej zapytać jakiegoś GMC Elony...

Czytanie ze zrozumieniem FTW!
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=34150 - tutaj przecież wypowiedział się ktoś kto ma ten tytuł. :P

Buhahahahaha: http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page - tutaj znajdziesz na 100%. BTW: pokaże! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM FANÓW GW

Proszę o pomoc! Posiadam wersję GW FACTION demonstracyjną z CD Action. Zakupiłem pełną wersję, czy wystarczy na moim koncie doda tylko klucz z wersji pełnej i gra będzie w pełnej wersji?

20070911121635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 12:19, morfeusz27 napisał:

WITAM FANÓW GW

Proszę o pomoc! Posiadam wersję GW FACTION demonstracyjną z CD Action. Zakupiłem pełną wersję,
czy wystarczy na moim koncie doda tylko klucz z wersji pełnej i gra będzie w pełnej wersji?


tak dodaj klucz i się ciesz!
Polecam AB LUXONÓW
Ale kurziki się trzymają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 12:19, morfeusz27 napisał:

WITAM FANÓW GW


Witamy! Wystarczy, że dodasz klucz do już istniejącego konta. Może być takie zrobione na kluczu z wersji trialowej. Dzięki temu nie stracisz postaci, którymi grałes na trialu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bah!Czepiasz sie!Niektórzy o tym nie wiedzą i jędolą,że nie mogą zabić tego wielkiego,złego smoka.Swoją drogą jego model wygląda strasznie tandetnie.Po standardowym Lichu,troche poździeranym ryju Shiro i mistrzowskim Abbadonie AN sie chyba wypaliło z pomysłów.W Final Fantasy 7 był dokładnie taki sam smok jak Great Destroyer.
Co do Magniego to chyba za każdym razem dostaje sie puchar.Czy sie myle?Apropos-czy super-tandetna korona,którą można dostać za 5 żetonów może zostać pokazana w HoM?

Human->no to mamy rozwiązanie.

Pajonk->czy Ty oczekujesz,że będe pamiętam wszystkie posty i pamiętał kto ma jaki tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować