Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ponieważ mam GW, to raczej Factions :).
Lecz jakbym teraz mial do wybrania to podstawke, dlatego ze chciałbym wiedziec o co chodzi i byc od samego początku, a na Factions przyszedłby czas :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. Ale można będzie spotkać na przykład w Crystal Desert na przykład Rytualistę, którego właściciel posiada obie gry? Bo coś mi się kiedyś obiło o uszy, że będzie możliwość podróży miedzy kontynentami lda posiadaczy obu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 13:36, Selv napisał:

Human: dla posiadaczy obu tak :)


No właśnie. Bo ostatnie posty są tak zakręcone, ze już mi się wszystko mieszało. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 13:46, Thorus Wielki napisał:

KONIEC!!!!!!BIORE PODSTAWKE!!!!KLAMKA ZAPADLA!!!GW!!!ale czy dobrze zrobilem to nie wiem.


Ehh weź ta pierwsza część w końcu. Ja kupiłem dopiero w lutym i jestem zadowolony, choć nabyłem grę rok po premierze. GW:F tez pewnie kupię, ale nie teraz bo nie będę miał kiedy grać. Nikt Cię nie pogania. Lepiej jest poznać całą mechanikę gry od początku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 13:53, Thorus Wielki napisał:

A czym różnią sie obie części????


Wybacz mi, ze pytam prosto z mostu, ale nawet oferty sklepu nie chciało Ci sie przejrzeć? Poczytaj to zobaczysz czym sie różnią. No chyba, że te pytania to tylko taka zabawa, żeby wkurzyć ludzi w wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 13:53, Thorus Wielki napisał:

A czym różnią sie obie części????


Ehhh... pierwsza dzieje się w "normalnym" świecie (trawka, pustynie, spalone ziemie, dżungle, bagna i plaże - standart fantasy), a druga z tego co mi wiadomo jest bardziej "wschodnia" grafika, ponadto jest nieco bardziej nastawiona na walkę PvP, ale o tej radzę zapomnieć (przynajmniej, jak będziesz chciał wygrywać). Póki nie ma się obu części (wszystkie skile) nie będzie można się równać z posiadaczami GW i GW: F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować