Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Czy używając skilla "Grad Strzał - Barrage", który to przerywa wszelkie inne czynności, moje postawione wcześniej duchy "Pożoga - Confalgration" i "Sprzyjające Wiatry - Favorable Winds ", będą brane pod uwagę. Tzn. czy strzały będą latać szybciej i razić ogniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

duszki nie znikają, tak samo jak na przykład czary elka (conjure flame itp). usunięte zostają tylko Preparations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj co piszesz :). Najpierw napisałeś ,że wystarczy tylko dobry build i refleks. I cytuję siebie:

"Oczywiście, po dłuższym graniu i ogarnianiu, healuje ,biega, zmienia sety się niema odruchowo, lecz trzeba się postarać."

Ja nie chwaląc sie nabyłem umiejętność "ogarniania" ,ale wchodziło mi to wiele czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 16:36, L33T napisał:

offtop: pisz po polsku.

Offtop : Nie wiem jakiego Ty język polskiego używasz. Ten jest normalny ,jak czegoś nie rozumiesz to po prostu mi napisz czego, to postaram się Ci to wytłumaczyć ,bo większość chyba rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zamierzam sobie na mikołajki dokupić kampanię Nightfall bądź Factions. I tu się nasuwa pytanie - w którą kampanię gra więcej osób tak aby mieć z kim robić misję?

PS. Tak a propo to, w której kampanii lepiej zbroje wyglądają? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2008 o 21:08, kamil E napisał:

Zamierzam sobie na mikołajki dokupić kampanię Nightfall bądź Factions. I tu się nasuwa
pytanie - w którą kampanię gra więcej osób tak aby mieć z kim robić misję?

>

Litości, przypięte posty... Factions to rozszerzone PvP i ciekawa kampania (trudniejsza niż Proph i krótsza), a Nightfall to rozwinięte PvE i dodatkowy tryb PvP, wprowadza też hero, co bardzo się przydaje w grze, wybierz sam...

Dnia 02.12.2008 o 21:08, kamil E napisał:

PS. Tak a propo to, w której kampanii lepiej zbroje wyglądają? xP


http://wiki.guildwars.com/wiki/Armor

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 19:36, Reaper65 napisał:

Czy mógłbym prosić o jakieś porady odnośnie misji "Bliżej Gwiazd"?


Bliżej Gwiazd (Closer to the Stars) to quest a nie misja. Po tym queście robisz misję Nahpui Quarter.
Tutaj masz mapę i opis przejścia questa http://guildwars.wikia.com/wiki/Closer_to_the_Stars
Co do Nahpui Quarter- misja wydaje się byc trudna, ale przy opracowaniu odpowiedniej trasy robi się ją miło i szybko, poczytaj na wiki, a na pewno dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 22:39, Budo napisał:

Bliżej Gwiazd (Closer to the Stars) to quest a nie misja. Po tym queście robisz misję
Nahpui Quarter.
Tutaj masz mapę i opis przejścia questa http://guildwars.wikia.com/wiki/Closer_to_the_Stars
Co do Nahpui Quarter- misja wydaje się byc trudna, ale przy opracowaniu odpowiedniej
trasy robi się ją miło i szybko, poczytaj na wiki, a na pewno dasz radę.


Dzięki za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, ostatnio sporo bawię się w Jade Quarry i Fort Aspenwood i muszę powiedzieć, że polecam- świetna zabawa i możliwość spróbowania czegoś innego. No i wreszcie nie ma problemu z ludźmi w tych lokacjach. Tylko pamiętajcie o specyfice tych misji przy doborze buildów, bo nie wszystko tam działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2008 o 19:43, HumanGhost napisał:

Paragon to jedyna chyba profesja, która ma bardzo ograniczone mozliwości farmu. A to z prostej przyczyny
-> został stworzony z myslą o grze zespołowej


wiesz, z taka mysla została zrobiona kazda profa w GW, a wymysły typu Perma ( dla aska ), albo inne szmery-bajery to pomysłby tylko i wylącznie graczy, jednakże hymny i pieśni parasa są przydatne, zwlasza w w r-spike na HA

Dnia 01.12.2008 o 19:43, HumanGhost napisał:

Zresztą jest jeden efektywny i lukratywny farm Paragonem - FoW beach.


FoW Beach farmilem derwem, jak dropnie 1 shard na 5 runow to gz,

>No i jeszcze dead sword farm.

Farm dla paragona na dead swordy nie jeste efektywny, jak juz tak chcesz dead swordy to idz na Fahranur, the first city monkiem 55 hp

Farmer Widmo
ja mówiłem tylko wy wyłącznie o para na SC UW, a nie o farmie na smity na ktróych 60% buildu to skile derwa

>A co do UW Sc paragonem ,możliwe ,że taki wyjdzie ,ale nie mówie ,że juz wszedł. Bo co to trudnego włożyć SF , Light of Deldimor i inne PvE obszarówki. Zaskoczony? :)

no wsadzisz tam Light of deldrimor i co jeszcze ? snow storma ? skrót SC oznacza Speed Clean
a bić skilem za 50 dmg który sie recharguje 30 sekund no to sory ale speed to by nie był, ale jak chcesz się wykazać kreatywnoscia to wymyśl jakkić szybki build dla para na SC uw, np. na pitsa i pingnij tu template code.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:20, Jabłoński napisał:

jak mam postać w Nightfall to moge nia potem grać w innych dodatkach ?


Możesz.
Są odpowiednie questy przenoszące Cię na inne kontynenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:20, Jabłoński napisał:

jak mam postać w Nightfall to moge nia potem grać w innych dodatkach ?


Dodatek jest jeden - EotN :/
Tak, postać może się przenosić między kampaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 20:03, Hubert64 napisał:

Czy mógłby ktoś mi powiedzieć czy postacią z NF będe mógł zmapować obszary w tych dwóch
arenach w propie? A jeśli tak to jak to zrobić.


Ja nawet nie jestem pewien, czy te areny są jeszcze aktywne, bo sporo zostało wyłączonych od początku gw. Ale nawet jeśli są, to i tak jest ograniczenie poziomów, do 10 na arenie w Ascalonie i do 12 (chyba) w Górach Pólnocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować