Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

Gotówke zdobywa się na:

Napisze taki mini-poradnik co się teraz najbardziej opłaca :)

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

a) wykonywaniu quest-ów/misji (choć o ile dobrze pamietam to nie wliczając tych z Propa
bowiem tam dostajesz tyle gotówki co nic)

Czy ja wiem ,większość ludzi ma skończone 3/4 questów ,a poza tym mało za nie płacą (1k? Phi). Nie opłaca się.

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

b) oddawaniu książek z wypełnionymi misjami

Długo czasu trwa ,ale jest i zabawa. A kasy...no cóż. Średnio się opłaca.

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

c) sprzedawaniu dropu (ważne by każdy przedmiot identyfikować przed sprzedaniem - podnosi
się jego wartość)

To już zależy od itemu ,bo jak Ci się trafi "Lekka włócznia +1" a "Caster Modded Voltaic Spear" to jest jakaś różnica.

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

d) na farmie

To również zależy od lokacji. Ja osobiście najbardziej lubie UWSC - szybki ,przyjemny i sporo kasy na koniec za ecto plus item.

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

e) na sprzedaży item-ów dla innych graczy

Jeszcze raz ,zależy od itemu.

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

f) sprzedając klucze pochodzące z XTH lub z wymiany punktów Balthazar lub reward points
na klucze.

To się chyba najbardziej opłaca. Nie męczysz się w GW i na miesiąc dostajesz kilkaset k.

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

g) z robienia vańków

Łatwe i przyjemne ,no i zarobek za itemy i sam hajs :* Słit. Zrobiłem wszystkie vanqi ,a więc stać mnie było na kupno obsi ([lans]Które teraz mam[/lans]) które teraz mam.

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

h) z run-owania ludzi

Teraz to już raczej się nie opłaca. Mało ludzie płacą ,długo trwa. A no dodatek failują runnerzy często :/

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

Kampania Prop jest najmniej kasodajna. W innych jest o wiele lepiej.

Zgadzam się.


Ogólnie fajnie napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Raptorami. Kolega farmił na nich ( ja jako ded leecher ) i miał z jednego biegu ( 18 zabić ) 6 goldów ( 2 ele swordy!!!!!!!), 2 tomy i kupę itemków. Ja po 6 biegach ( 25-30 zbić + boss ) ( on jako ded leecher ) miałem tylko 2 goldy, 1 elite sin toma, 1 sin toma, i Claws of The Broodmother. Czemu ja mam takiego pecha i mi nic nigdy nie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raptory cię nie lubią, to jedyne wytłumaczenie.
Naprawdę!

(Choć asury ćwierkają, że im wolniej zabijasz, tym lepsza szansa na fajny drop).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 20:25, SaraterWarrior napisał:

Może coś w tym jest. On W/Rt wiec zajmuje mu to trochę więcej czasu niż mi ( A/E ).


naprawdę, podczas farmu wszystko jest losowe :) też swego czasu farmiłem na raptorach W/Rt (bodajże podczas jakiegoś eventu jak śmieci leciały - Halloween?) i drop jakiś mega nie był. ele sworda nigdy nie trafiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 19:47, Farmer Widmo napisał:

To również zależy od lokacji. Ja osobiście najbardziej lubie UWSC

Niektórzy mówią że nie jest przyjemne bo jak zfailujesz to wszyscy cię wyzywają... IMO jest fajne i tak. Rzeczywiście trochę kasy tam leci, najbardziej efektywny farm

Dnia 16.03.2009 o 19:47, Farmer Widmo napisał:

e) na sprzedaży item-ów dla innych graczy

Wszyscy bogacze których znam mówią że zarabiają tyle na resellingu...próbowałem i nudne, ale zarobek podobny do nołlajfienia na SC.

Dnia 16.03.2009 o 19:47, Farmer Widmo napisał:

Łatwe i przyjemne ,no i zarobek za itemy i sam hajs :* Słit. Zrobiłem wszystkie vanqi
,a więc stać mnie było na kupno obsi ([lans]Które teraz mam[/lans]) które teraz mam.

Ja bym ten lans przesunął na miejsce vanqów...Obsi ma każdy wszystkich vanqów nie ma każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

Gotówke zdobywa się na:
a) wykonywaniu quest-ów/misji (choć o ile dobrze pamietam to nie wliczając tych z Propa
bowiem tam dostajesz tyle gotówki co nic)
b) oddawaniu książek z wypełnionymi misjami

za późno to zauważyłem ;/

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

c) sprzedawaniu dropu (ważne by każdy przedmiot identyfikować przed sprzedaniem - podnosi
się jego wartość)

właśnie drop mam tak lichy, że szkoda gadać ;(

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

d) na farmie

nie mam pojęcia jak z elementalisty zrobić wymiatacza, nukera i co tam jeszcze.

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

e) na sprzedaży item-ów dla innych graczy

czasami sie trafia, ostatnio barwniki posprzedawałem

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

f) sprzedając klucze pochodzące z XTH lub z wymiany punktów Balthazar lub reward points
na klucze.

nie bawiłem się nigdy, nie mam pojećia jak to uczynić ;D

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

g) z robienia vańków

znaczy się czego ? :ASDF

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

h) z run-owania ludzi

w to może się pobawie ;P

Dnia 16.03.2009 o 18:29, Rzezim napisał:

Kampania Prop jest najmniej kasodajna. W innych jest o wiele lepiej.

Ale tylko to posiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW to nie przesadzajcie i nie mieszajcie w głowach tymi kilkaset k za XTH - ja wiem, że większość pr0 plejerów ma po 2-3-[wpisz_liczbę] kont w GW i sobie na nich obstawia, ale nie mieszajcie takimi liczbami niedzielnym graczom co grają na jednym koncie. Z jednego konta też będzie sporo kasy, ale kilkaset k na pewno nie (no chyba, że masz farta/megasuperextra typy).

@bartog123: Vanqi to czyszczenie lokacji z WSZYSTKICH mobów na Hard Modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilkaset k z jednego konta nie będzie, ale mając średnie typy, można zarobić 80k (przy obecnej cenie zkeys). Więc dla nowego/niedzielnego gracza jest to naprawdę duża suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 18:38, Master J napisał:

Obstawisz XTH poczekasz 20 dni i kupisz ;)


No własnie problem jest taki, że mam duszę hazardzisty i otwieram skrzynię, co skutkuje zamianą zkeyów na firewater :/
Ale dzięki za troskę, jakoś sobie poradzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 21:39, loytartoreto napisał:

Kilkaset k z jednego konta nie będzie, ale mając średnie typy, można zarobić 80k (przy
obecnej cenie zkeys). Więc dla nowego/niedzielnego gracza jest to naprawdę duża suma.


Doskonale to wiem, ale nie o tym mówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 20:10, SaraterWarrior napisał:

Mam problem z Raptorami. Kolega farmił na nich ( ja jako ded leecher ) i miał z jednego
biegu ( 18 zabić ) 6 goldów ( 2 ele swordy!!!!!!!), 2 tomy i kupę itemków. Ja po 6 biegach
( 25-30 zbić + boss ) ( on jako ded leecher ) miałem tylko 2 goldy, 1 elite sin toma,
1 sin toma, i Claws of The Broodmother. Czemu ja mam takiego pecha i mi nic nigdy nie
leci?

Kim farmisz? z Silv arm? i to chyba imo nie możliwe 6 goldów -.- Mój rekord to tylko 3-4 ...

P.S mam nadzieje ze umiesz utrzymać SF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde gram sobie gram już ładnych xx miesięcy i obserwuję, że ANet wyraźnie zaniedbuje niektóre atrybuty... wiadomo, że są lepsze skille i gorsze, ale niektóre klasy po prostu mają jeden atrybut mniej, bo niemal nic się z nim nie da zrobić :/
Dotyczy to np. Tactics u wara- potencjalnie ciekawy atrybut, ale po serii nerfów kluczowych skilli niestety nic sobą obecnie nie reprezentuje (przypomnijmy- nerfy większości postaw, wielu kluczowych shoutów- np. Shields Up!, Watch Yourself!). Tactics obecnie nie oferuje w zasadzie nic oprócz Healing Signet, ripost czy Bonetti''s Defense... nawet cała linia Soldier''s Xxx poszła się walić wraz z nerfami shoutów, czy innych skilli.

Podobne obserwacje mam nt. Communing u ryta. Tak jak kiedyś zarówno channeling, jak i communing były zbyt słabe, tak channeling po serii buffów stało się całkiem niezłą szkołą (buffy wielu elitów, np. Caretaker''s Charge, czy Destructive Was Glaive). Tak z Communing nie zrobiono nic oprócz serii nerfów (dostał po tyłku np. Wanderlust, czyli flagowy elit z tej szkoły). Obecnie Communing ma w zasadzie dwa przydatne skille, Pain i Shadowsong, reszta to dno (np. większość spiritów, mimo, że niektóre z nich mają niezłe efekty, to jednak koszmarny recharge, koszt nierzadko 25 ene i casting time 3-5 sekund oraz niewielka wytrzymałość i krótki czas życia sprawiają, że są one nieprzydatne).
Uważam, że te dwa atrybuty zasługują na nieco uwagi (szczeglnie Communing) i powinny dostać ostre buffy. Oprócz tego uważam, że buff przydałby się spiritom ogólnie (niezależnie od szkoły), ponieważ obecnie większość z nich jest żałośnie mało wytrzymała- moznaby im np. podpakować zbroję. Tako rzecze Budo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 13:04, Budo napisał:

Kurde gram sobie gram już ładnych xx miesięcy i obserwuję, że ANet wyraźnie zaniedbuje
niektóre atrybuty... wiadomo, że są lepsze skille i gorsze, ale niektóre klasy po prostu
mają jeden atrybut mniej, bo niemal nic się z nim nie da zrobić :/

Heh... Nic dziwnego ze jeszcze gorsze moze byc GW 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 19:48, Bartłomiej112 napisał:

Heh... Nic dziwnego ze jeszcze gorsze moze byc GW 2 :(


Nie rozumiem. Czemu ma być gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować