Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2007 o 15:19, Pajonk78 napisał:

Przede wszystkim jest to bardzo czasochłonne - zdobycie tego tytułu to ~700 godzin grania.
;/ Już lepiej robić Legendary Survivora. :D


faktycznie wydaje się łatwiejsze...a takie chwyty jak przeniesienie się do miasta gdy jesteśmy bliscy śmierci przechodzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego samego, o tym samym nicku, gościa spotkałem jakieś 2 tygodnie temu. Próbował mi wcisnąć 100 golda za 25 ectosów... Ech, boty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mały włos i by mnie przerobił!Dobrze,że przy drugiej próbie wymiany zauważyłem lewą ilośc hajsu.Wybacz,ale koleś wiedział co wpisywał.Do kolekcji dorzuciłem też screen z Party Search na których on jasno wypisuje,że bierze ecto za 5k i shardy za 2,5k.Wniosek-chodzi mu o okrągłe sumki,żeby łatwiej było przekręcić.Wszystko ładnie opisane i z dorzuconymi skrinami zaraz pójdzie do AN :D Nawet jak go nie skasują to może mu banna chociaż dadzą.Po wymianie koleś nic nawet nie powiedział,jak mu napisałem,że chce 100k.Wisi mi to ile razy to zrobił,ale AN mogłoby coś z tym zrobić.Zobaczymy za dzień lub 2.

Deviance->jak to boty?No co Ty?(rym nie zamierzony :P).Próbójesz mi powiedzieć,że koleś używa bota,który scamuje graczy?Póki co zawiadomienie do AN poszło.Zobaczymy co oni z tym zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 16:20, Jarzy napisał:

Deviance->jak to boty?No co Ty?(rym nie zamierzony :P).Próbójesz mi powiedzieć,że koleś
używa bota,który scamuje graczy?Póki co zawiadomienie do AN poszło.Zobaczymy co oni z tym zrobią.


Mu chodziło raczej o to, że ten człowiek nie myśli czyli zachowuje się jak ''bot''. Bo ktoś myślący by tak nie robił... Przynajmiej ja to tak odebrałem :P. Słyszałem(czytałem;p), że twoja rytka potrzebuje Forgotten Longbowa? Jeśli tak, to napisz do mnie... Verius Akin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 16:20, Jarzy napisał:

O mały włos i by mnie przerobił!Dobrze,że przy drugiej próbie wymiany zauważyłem lewą ilośc
hajsu.


Za pierwszym razem nie zauważyłeś, bo pewnie podał dobrą ilość kasy. W ten sposób przecież to robią. Mają nadzieję, że skoro za pierwszym razem było dobrze, nie będziesz już zwracał uwagi na to ile później oferuje.

Dnia 25.07.2007 o 16:20, Jarzy napisał:

Wybacz,ale koleś wiedział co wpisywał


Wiem, że wiedział. Chodziło mi o to, że dla AN taki jednorazowy zgłoszony przypadek przeciwko pewnej osobie, to może być za mało by go zbanować. Mam nadzieję, że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 16:41, Astropath napisał:

Wiem, że wiedział. Chodziło mi o to, że dla AN taki jednorazowy zgłoszony przypadek
przeciwko pewnej osobie, to może być za mało by go zbanować. Mam nadzieję, że się mylę.

W przypadku takich kolesi na pewno nie będzie jednego przypadku, ale trochę więcej. Podejrzewam, że przy trzecim zgłoszeniu ktoś może mieć już problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 25.07.2007 o 16:20, Jarzy napisał:

Deviance->jak to boty?No co Ty?(rym nie zamierzony :P).Próbójesz mi powiedzieć,że koleś
używa bota,który scamuje graczy?Póki co zawiadomienie do AN poszło.Zobaczymy co oni z tym zrobią.


Tak mi się zdaje, że to bot. Jak wtedy byłem, to po tej akcji (oczywiście nie dałem się wrobić) na local chacie widziałem teksty "Again I Love Ming? This bot is annoying" itp. teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:17, Krejt napisał:

No i ruszył preorder GW:EN. IMO cena jak najbardziej akceptowalna.


Ja już zamówiłem... Teraz czekać na koniec wakacji :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:17, Krejt napisał:

No i ruszył preorder GW:EN. IMO cena jak najbardziej akceptowalna.


Poszło zamówienie. Wziąłem też Pre-Order Pack. przyjdzie razem, przez co stracę ten beta weekend, ale aż tak bardzo mi na nim nie zależy, a poza tym szkoda wywalać kasę za transport dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem najpierw pre-order pack razem z Sagą Baldur''s Gate. GW:EN zamówię jakoś w połowie sierpnia, nie pali się przecież. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Guild Wars: Nightfall potaniał (mam nadzieję, że nie tylko tymczasowo) :D Coś czuję, że na jesień będe już mieć pełen zestaw :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:34, walgierz napisał:

Poszło zamówienie. Wziąłem też Pre-Order Pack. przyjdzie razem, przez co stracę ten beta weekend,
ale aż tak bardzo mi na nim nie zależy, a poza tym szkoda wywalać kasę za transport dwa razy
:)


Ale jeżeli zmieszcisz się w grupie 5000 osób, które jako pierwsze odbiorą GWEN to i tak dostaniesz klucz z preoder packu, więc możliwe że minimalnie przepłacasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 17:57, Sth`Devilish napisał:

Ale jeżeli zmieszcisz się w grupie 5000 osób, które jako pierwsze odbiorą GWEN to i tak dostaniesz klucz z preoder packu, więc możliwe że minimalnie przepłacasz :P

A jak się nie zmieszczę? :>
10 zeta nie majątek, a chcę mieć kolejne pudełeczko GW na półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem wersję 10 godzinną (wielkie dzięki Vasilli ;)) i ta gra przekonała mnie to siebie. Byłem do niej cały czas sceptyczny, aż nagle Vasilli podarował mi klucz. Ja zainstalowałem, uruchomiłem i zostałem oczarowany. Gra jest rzeczywiście super, do tego zrobiła się wyjątkowo tania i chyba pójdzie zamówienie. Mam tylko jeden dylemat ;) Za miesiąc ide do 3 gimnazjum, boję się, że gra tak mocno mnie przyciągnie, że zamiast się uczyć na testy, będę rozwalał przeciwników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:04, kowboj3 napisał:

Za miesiąc ide do 3 gimnazjum,
boję się, że gra tak mocno mnie przyciągnie, że zamiast się uczyć na testy, będę rozwalał przeciwników

E tam, ja mam teraz klasę maturalną a w planach mam, oprócz GWEN jeszcze parę innych gier ^^

Co do zamówień - poszły dwa osobne. Jeśli jednak dostanę klucz pre-orderowy (za top5000), to anuluję zamówienie na Packa, po co mi jeszcze jedno pudełko zaśmiecające półkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2007 o 18:07, qrczak90 napisał:

Co do zamówień - poszły dwa osobne. Jeśli jednak dostanę klucz pre-orderowy (za top5000), to
anuluję zamówienie na Packa, po co mi jeszcze jedno pudełko zaśmiecające półkę :D

Wcale bym się nie zdziwił gdyby szybciej do Ciebie dotarł pre-order pack aniżeli mail od gram.pl z kluczem. Zapewne te maile beda wysyłane na ostatnią chwilę a bonusy musza dojść odpowiednio wcześnie :)

"Zamienił se stryjek siekierkę na kijek" ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 16:31, m4teU5z napisał:

Mu chodziło raczej o to, że ten człowiek nie myśli czyli zachowuje się jak ''bot''. Bo ktoś
myślący by tak nie robił... Przynajmiej ja to tak odebrałem :P. Słyszałem(czytałem;p), że twoja
rytka potrzebuje Forgotten Longbowa? Jeśli tak, to napisz do mnie... Verius Akin.

PRzede wszystkim gratuluje stylistyki pisania."Mu" to chyba krowa robi,nie?Albo też jest to taka gra internetowa.
Forgotten Longbow zdobęde sobie osobiście kończąc NF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 18:14, boogie85 napisał:

Wcale bym się nie zdziwił gdyby szybciej do Ciebie dotarł pre-order pack aniżeli mail
od gram.pl z kluczem. Zapewne te maile beda wysyłane na ostatnią chwilę a bonusy
musza dojść odpowiednio wcześnie :)

Też bym się nie zdziwił, ale byłoby to "trochę" nie fair ze strony CDP, biorąc pod uwagę, że jednym z ważniejszych bonusów w packu jest wstęp na ten weekend przed premierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem zapytać-czy otrzymanie dodatkowych broni jest możliwe tylko przy zmieszczeniu sie w tych 5000osób i poprzez pre order pack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować