Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2007 o 12:19, Jarzy napisał:

Mała poprawka-nawt niektórych zielonych nie sprzedasz za 500g a co dopiero mówić o białych
przedmiotach :>

Od czego są nowi gracze?:) Ja kiedyś opchnąłem kostur warty, w porywach, 3p za 7,5p.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie irytują te cholerne herowaye...Byle nooby sobie mogą to ustawić, sami naciskają na zmianę 3 klawisze (RaO i ataki), całą robotę wykonują za nich hero, a po zwycięstwie cieszą się jak dzieciaki (którymi zapewne są) i jeszcze wyzywają przeciwników. Mam nadzieję, że do końca lipca AN znerfi coś w tym hiroszicie, bo mnie już szlag trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW Factions kupiłem 2 miechy temu ale jakoś nie miałem czasu sie za giere zabrać.Wczoraj o niej sobie przypomniałem no i tak sobie gram ale zatrzymałem sie na misji "siew" bo..... nie wiem jak uklęknąć:P
Próbowałem chyba wszystkich klawiszy i ząk.Jakby Mógł ktoś powiedzieć jak to zrobić to będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:44, RebeliaMuppet napisał:

GW Factions kupiłem 2 miechy temu ale jakoś nie miałem czasu sie za giere zabrać.Wczoraj o
niej sobie przypomniałem no i tak sobie gram ale zatrzymałem sie na misji "siew" bo..... nie
wiem jak uklęknąć:P
Próbowałem chyba wszystkich klawiszy i ząk.Jakby Mógł ktoś powiedzieć jak to zrobić to będę
wdzięczny.


Stojąc w odpowiednim miejscu, wpis /kneel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:44, RebeliaMuppet napisał:

...zatrzymałem sie na misji "siew" bo..... nie wiem jak uklęknąć:P

To tylko quest, a quest =/= misja. :> Poza tym na przyszłość podawaj angielską nazwę questa/misji: ułatwi to pomoc. ;)

Dnia 25.07.2007 o 12:44, RebeliaMuppet napisał:

ząk

Hę? Ja tam nie jestem z pokolenia "ziomków", ale czy nie chodziło Ci o słowo "zonk"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań
-Ile ten łuk jest wart? (i czy opłaca sie do niego dołozyć upy?)
-Dlaczego ten łuk nawet po dodaniu upow nie bedzie miał trzech dodatkowych właściwosci?(od czego to zależy?)
Z góry dzięki;)

20070725132346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:24, Henrikoo napisał:

Mam kilka pytań
-Ile ten łuk jest wart? (i czy opłaca sie do niego dołozyć upy?)
-Dlaczego ten łuk nawet po dodaniu upow nie bedzie miał trzech dodatkowych właściwosci?(od
czego to zależy?)
Z góry dzięki;)


1. Nie dużo, bo nie ma bonusa.
2. Do łuku możesz włożyć tylko 2 upy. Trzecie to bonus, którego ten łuk nie ma. Nie można go włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze wszystko dosyć długo się ładuje. Załatwiłem sobie wersję testową i mam 10 godzin do gry, z czego około 2 godziny zajmuje samo ładowanie plików, które są ściągane z internetu. Czy w pełnej wersji też jest tak, że gra musi załadować 8000 plików i Wy też czekacie spory kawałek czasu na załadowanie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie - kawałek wcześniej jest napisane co zrobić, aby ściągnąć wszystkie update`y na dysk i nie czekać na ich dociąganie w trakcie grania. :> Każdy gracz wcześniej czy później zrobi to samo, aby skrócić sobie czas oczekiwania na rozpoczęcie gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:46, Pajonk78 napisał:

Każdy gracz wcześniej czy później zrobi
to samo, aby skrócić sobie czas oczekiwania na rozpoczęcie gry. ;)

E tam, nie każdy (np. ja nie zrobiłam i raczej nie zrobię, bo nie czuję takiej potrzeby). Natomiast gracz 10-godzinny jak najbardziej powinien, żeby móc całość wykorzystać na grę, a nie na oglądanie paska postępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:46, Pajonk78 napisał:

Nie - kawałek wcześniej jest napisane co zrobić, aby ściągnąć wszystkie update`y na dysk i
nie czekać na ich dociąganie w trakcie grania. :> Każdy gracz wcześniej czy później zrobi
to samo, aby skrócić sobie czas oczekiwania na rozpoczęcie gry. ;)


A skąd takie coś można ściągnąć? Chcę ściągnąć te update''y do GW: Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 14:06, kowboj3 napisał:

A skąd takie coś można ściągnąć? Chcę ściągnąć te update''y do GW: Nightfall.


Updaty ściągają się same podczas uruchamiania. Jeśli chcesz ściągnąć wszystkie pliki to uruchom grę z parametrem image:
http://www.guildwars.pl/?art=178 <-- instrukcja obsługi
Ale to może potrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 14:18, patrYX93 napisał:

Mam kilka itemów do wyceny... słyszałem że za łuk mogę trochę dostać.


Szkoda zachodu na stanie i próby sprzedaży. Jak juz ktos by chcial ten łuk kupić to zaoferuje mniej niż być uzyskał z normalnej gry w tym samym czasie. Merch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące jednego z tytułów, chodzi w nim aby zdobyć 20 lvl, czy ja dobrze zrozumiałem że ten 20 lvl trzeba zdobyć zanim jeszcze Askalon się zmieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 14:46, protason napisał:

mam pytanie dotyczące jednego z tytułów, chodzi w nim aby zdobyć 20 lvl, czy ja dobrze zrozumiałem że ten 20 lvl trzeba zdobyć zanim jeszcze Askalon się zmieni ?


Tak, dobrze zrozumiałeś. Ten tytuł zdobywa się osiągając 20lvl w tzw. pre-searing. Wyjątkowo stresujace i denerwujace zajęcie. Polecam chorym psychicznie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jest to bardzo czasochłonne - zdobycie tego tytułu to ~700 godzin grania. ;/ Już lepiej robić Legendary Survivora. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:22, ShadowG napisał:

> przedmiotach :>
Od czego są nowi gracze?:) Ja kiedyś opchnąłem kostur warty, w porywach, 3p za 7,5p.:)

Jeśli sie tym przechwalasz to nie mam do Ciebie szacunku.Jeśli tak robisz to szkoda mi Cie.

Dobra,pytanie do wszystkich:
Gdzie moge podać tego leszcza?O mało a bym stracił dziś 80kafli!Dobrze,że kolo anulował pierwszą wymiane i obczaiłem przy drugiej ile chce mi zaoferować!Bym kolesiowi łeb urwał za to!

20070725151842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 15:19, Jarzy napisał:

Gdzie moge podać tego leszcza?O mało a bym stracił dziś 80kafli!Dobrze,że kolo anulował pierwszą
wymiane i obczaiłem przy drugiej ile chce mi zaoferować!Bym kolesiowi łeb urwał za to!


Zabawne, że jeszcze niektórzy próbują tak prymitywnego scamu na doświadczonych graczach (ktoś kto ma XX shardów lub ecto początkującym raczej nie jest). Tym bardziej, że obecnie ceny nie da się wyświetlać w platynie, zawsze pokazuje złoto. Morał z tego chyba taki, że musi być pełno idiotów, którzy dają się na to nabrać :|

Gdzie zgłosić niestety nie wiem, ale nawet jeśli to ten screen to może być za mało. Sytuacja musiałaby się powtórzyć więcej razy. Można to tłumaczyć w taki sposób, że koleś nie w tym okienku wpisał setkę (wiem, że bzdura, ale zanim anet usunie konto, musi to wziąść pod uwagę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować