Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 00:06, gothicsheep napisał:

Znaczy się które :P?

Te w stylu LB. Tutaj widzę parę, na innych screenach widziałem kolejne, a na farm nie mam ochoty biegać z 10 takimi znaczkami, ponieważ i tak mi brakuje miejsca na interesujące mnie efekty...
Od czego one zależą?

Przy okazji można było wyłączyć chat na moment ss''a, wiem że piszę ciekawe rzeczy, ale nie ma sensu umieszczać ich na screenach, tym bardziej, że psują kompozycję. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagadka większa niż sprawa "kto jest ojcem dziecka Anety K.?" - czy paczki z Guild Wars: Eye of the North wyruszą dziś do nas?

U mnie na razie informacje na stronie Masterlinka nie zmieniły się, tj. leży u kuriera w Wawce. Ktoś z Was miał więcej szczęścia? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2007 o 23:28, walgierz napisał:

Dzisiaj za to zawiesiła mi się Danika w Arborstone. Nie zauważyłem, że została po zabraniu
urny, wyczyściłem wszystko do końca, ale nie miał kto drzwi otworzyć. Wróciłem po nią, rzuciła
zaległy tekścik i znowu zniknęła. Szukałem jej z 5 minut, po czym okazało się, że stała na
samym końcu. O dziwo misja zaliczona na mastera (niektórzy narzekają na Arborstone - ja je
robiłem 6-7 razy i zawsze na mastera :D ).


Mi tak samo jak Tobie Danika prawie wywinęła by numer, gdy pokonaliśmy wszystkie potworki nie chciała podejść do drzwi, utknęła na cielsku tego szefa, przez 5 min kombinowaliśmy jak ją odetkać, niestety misja nie została zaliczona na mastera, ale przynajmniej udało się ją ukończyć, walczyłem z nią cały dzień ;)

PS.jak nie uciekłeś dalej z fabuła to możemy razem kiedyś zagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam tyle szczęścia ci ty, mam nadal napisane: "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 27 sierpnia 2007"...eh...czyli przy dużym szczęściu dojdzie jutro, chyba ze CDP znowu coś zawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że jeden obraz znaczy ponoć więcej niż tysiąc słów, zapraszam na mojego gramsajta. Zamieściłem galerię zrzutów ekranu z Sneak Peeka GE:EN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem że zostanie wysłane 27.08.07

a dziś:

zamówienie nr ..................: złożone Wt, 21.08.2007, wysłane: Pn, 27.08.2007
, pobierz swój klucz

to chyba wysłali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 09:43, Ilona napisał:

Tez mam link "pobierz swój klucz" do pustego pliku key.txt przy wyslanym zamowieniu .


fajnie że nie jestem osamotniony z tym czymś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 09:43, Ilona napisał:

Tez mam link "pobierz swój klucz" do pustego pliku key.txt przy wyslanym zamowieniu .


Czy nie masz przypadkiem w paczce zestawu przedpremierowego GW:EN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 09:50, lordfett napisał:

Czy nie masz przypadkiem w paczce zestawu przedpremierowego GW:EN?

Zapominasz Fett, że pierwsze 5.000 zamówień miało dostać klucz pre-orderowy do odblokowania broni. I to pewnie jest to, a plik z kluczem będzie do pobrania w dniu premiery.
I tak, też mam ten link przy zamówieniu (chociaż mam wersję pudełkową packa od jakiegoś czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 09:54, Krejt napisał:

Zapominasz Fett, że pierwsze 5.000 zamówień miało dostać klucz pre-orderowy do odblokowania
broni. I to pewnie jest to, a plik z kluczem będzie do pobrania w dniu premiery.
I tak, też mam ten link przy zamówieniu (chociaż mam wersję pudełkową packa od jakiegoś czasu).


Skleroza nie boli :P Zakładałem, że być może osoby, które zamówiły pack w jednym zamówieniu z GW:EN, otrzymują klucz także on-line. A zapomniałem o tych 5000 osób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

całkiem zapomniałem o tych broniach może dlatego że nie spieszyłem się z zamówieniem gry i nie nastawiałem się na to, jak dobrze pójdzie to paczka może dojść jeszcze dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować