Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 18:28, Krejt napisał:

Pardon, dubel.
Słucham właśnie sątraka z GW:EN i jest absolutnie fe-no-me-nal-ny. Podniosły, epicki, porywający.
Macie dość bębenków i plumkania z Nightfalla? Chciecie siec i rąbać w rytm stu smyczków i stada
trębaczy? Będziecie zachwyceni. :)
Warto wydać te dziesięć baksów, zwłaszcza teraz, gdy dolar ryje nosem po glebie.

Ja tam jednak wole bity z NF.Muzyczka w menu w tej chwili mnie po prostu wkurza :/ NF miało lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje to i tak będę sobie już jutro mógł pograć. Serwery do GWEN zostały otwarte podczas weekendu, wystarczy dodać teraz klucz od pełnej wersji. Tak ja myślę. A jeżeli ty sądzisz inaczej to możesz to jakoś udowodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:24, Łeber napisał:

Na moje to i tak będę sobie już jutro mógł pograć. Serwery do GWEN zostały otwarte podczas
weekendu, wystarczy dodać teraz klucz od pełnej wersji. Tak ja myślę. A jeżeli ty sądzisz inaczej
to możesz to jakoś udowodnić?

Miasta są zamknięte, i tak pozostanie do 31.08 czyli premiery gry.

Jak koniecznie mam udowadniać - pliki do Sneak Peak Weekend miałeś już na kompie od miesiąca, a mimo to nie mogłeś grać :] Na takiej samej zasadzie - mając wszystkie dane do GWEN i tak będziesz musiał poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 20:24, Łeber napisał:

A jeżeli ty sądzisz inaczej to możesz to jakoś udowodnić?

Patrz na obrazek.
Albo wejdź na oficjalną stronę i przeczytaj co pisze po słowach "Guild Wars: Eye of the North goes live...".

20070827203723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:00, Zebek napisał:

Jakie przedmioty bonusowe dostaje sie w GWEN???


http://gw.gamewikis.org/wiki/Guild_Wars_Eye_of_the_North_Prerelease_Bonus_Pack

@Azra - Ale crpg już jest. Może to kwestia podejścia, dla mnie gw to coś więcej niż nawalanie myszką, a właśnie z czymś takim kojarzy mi się h''n''s - jak najmniej myślenia, jak najwięcej nawalania w myszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:39, Łeber napisał:

To po jaką cholerę CDP dostarcza nam paczki jutro? By na pudełko się gapić czy co?

Nie - po to żeby nie odkładać tego na ostatnią chwilę i żeby nie ryzykować x-dniowego poślizgu. Nie narzekaj, zawsze możesz kupować w sklepie AN za 25 ojro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 21:39, Łeber napisał:

To po jaką cholerę CDP dostarcza nam paczki jutro? By na pudełko się gapić czy co?


Nf wysłali na ostatnią chwile i był dym, że za późno przyszły. Teraz wysyłają wcześniej, żeby była pewność że dojdą na czas, a Ty marudzisz że za wcześnie. n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia,pamiętam jak ludzie jęczeli,bo NF sie spóźniało :D Mnie tam to latało!Dostałem za to podkładke pod myszke z NF w ramach przeprosin :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem wszystkich postów, ale z tego co widze twierdzicie, że CDP już jutro wysyła paczki z GW:EN ? Nieźle... Przesyłka kurierska... no to 2 dni będę się gapił jak głupi w pudełko GW:EN zamisat grać... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:51, m4teU5z napisał:

Nie czytałem wszystkich postów, ale z tego co widze twierdzicie, że CDP już jutro wysyła paczki z GW:EN ?


Paczki już dzisiaj zostały wysłane :P a przynajmniej moja już jest w drodze, więc od jutra można wypatrywać kuriera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:55, cinus` napisał:

> Nie czytałem wszystkich postów, ale z tego co widze twierdzicie, że CDP już jutro wysyła
paczki z GW:EN ?

Paczki już dzisiaj zostały wysłane :P a przynajmniej moja już jest w drodze, więc od jutra
można wypatrywać kuriera :)


Aha... to moja pewnie tak samo będzie :P. No to nic, 3 dni będe się gapił w pudełko... Ide wyłuskać kase z rękawa... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 23:04, Konrad512 napisał:

Nie zupełnie, pamiętasz jak uruchomili Nightfalla nieco wcześniej dla tych z kluczami dopisanymi
do konta? Może zrobią tak i teraz :P


bo w Nf byl 2 day head start, a tu miales sneakpeek weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:27, Jarzy napisał:

Tia,pamiętam jak ludzie jęczeli,bo NF sie spóźniało :D Mnie tam to latało!Dostałem za to podkładke
pod myszke z NF w ramach przeprosin :>


A mi nie dali... ;(

@Krejt - pierwszy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 23:04, Konrad512 napisał:

Nie zupełnie, pamiętasz jak uruchomili Nightfalla nieco wcześniej dla tych z kluczami dopisanymi
do konta? Może zrobią tak i teraz :P


Nie, nie pamiętam. Jak NF wychodził to śliniłem się na widok screnów i jeszcze nie grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 23:07, Arkadiusz napisał:

bo w Nf byl 2 day head start, a tu miales sneakpeek weekend


Za to przy nf i F były darmowe i ogólnodostepne beta weekendy pve i pvp. To chyba lepsze niż sneak peek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 23:18, Budo napisał:

> bo w Nf byl 2 day head start, a tu miales sneakpeek weekend

Za to przy nf i F były darmowe i ogólnodostepne beta weekendy pve i pvp. To chyba lepsze niż
sneak peek ;]

Czy ja wiem?W sumie Sneak Peak i PvE weekend w NF wyglądały podobnie tylko trzeba było do NF założyć konto testowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować