Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 22:53, MichalixPL napisał:

to czemu jak wlaczam gre pisze ze to GWEN ? ;>

Bo startscreen zawsze ukazuje czesc, ktora ukazala sie jako ostatnia. Wczesniej startscreen byl z Nighfalla, jeszcze wczesniej w Factions, a na samym poczatku, analogiznie rozumujac, sam do tego dojdziesz... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:53, MichalixPL napisał:

>
>
> Grałeś w Factions.Ja mam podobne odczucia do Twoich:)
> >
>

to czemu jak wlaczam gre pisze ze to GWEN ? ;>

Mi też pisze, a mam Prophecies. Chaos w walce? Racja jest wielki chaos, a ja ciągle wyduszam "C+SPACJA", a wystarczy tylko raz i jak przeciwnik nie żyje, to dopiero drugi raz. Ale jakoś odzwyczaić się nie mogę. Dla mnie ten chaos to plus, bo w końcu "coś" się dzieje - w walce zawsze jest dużo akcji i nieładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 23:08, MichalixPL napisał:

Rozumiem.

Co do walki to kwestia gustu, ja wole wiedziec co sie dzieje, jak, z czym i z kim...
;>
a tak przy okazji zapytam: c+spacja ? co to powoduje ?

c - namierzenie najblizszego wroga, spacja - atak. Zalecam tez tabowanie, dzieki, ktoremu w latwy sposob mozemy rozpoznac wrogie jednostki i zaatakowac ta, ktora powinno sie wybic na samym poczatku (mnisi, elementalisci, bossy...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 23:13, gothicsheep napisał:

c - namierzenie najblizszego wroga, spacja - atak. Zalecam tez tabowanie, dzieki, ktoremu
w latwy sposob mozemy rozpoznac wrogie jednostki i zaatakowac ta, ktora powinno sie wybic
na samym poczatku (mnisi, elementalisci, bossy...).


Zależy jakiego bossa. Bicie takiego bossa warka, gdy latają jeszcze jacyś casterzy, to średni pomysł. Ja tylko bossy-monki i jakichś z mocnym dmg biję na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 23:16, walgierz napisał:

Zależy jakiego bossa. Bicie takiego bossa warka, gdy latają jeszcze jacyś casterzy, to
średni pomysł. Ja tylko bossy-monki i jakichś z mocnym dmg biję na początku.

Byc moze nie bylo to na tyle widoczne, ale piszac tamta miniliste zaznaczylem wlasnie jak przewaznie powinno sie zachowywac na placu boju - wpierw monki, potem ele i na koncu bossy, szczegolnie jak sa to wlasnie mobki walczace w zwarciu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 23:13, walgierz napisał:

> a tak przy okazji zapytam: c+spacja ? co to powoduje ?

Zaatakowanie najbliższego wroga.


A wcale że nie ;p Bo podniesienie flagi xD

A tak bardziej poważnie, to na szczęście w GW wszystko zależy od ustawień i warto je zmienić bo domyślne rzadko kiedy są optymalne. Szkoda tylko, że nie sposób zapisywać templatek ustawień klawiszy i reszty interfejsu, bo tu tak jak w przypadku buildów i ekwipunku, czasami trzeba zmieniać w/w pod aktualny build. Szczególnie w pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Skoro nie jest napisane, to znaczy że się go nie da zastąpić... Te skill jest najważniejszy w buildzie jeśli myślisz, żeby w ogóle kogoś zabić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 00:04, SaraterWarrior napisał:

Jakim skillem można zastąpić Shield of Judgment w tym buildzie:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:Mo/any_55hp_Solo_Monk

PS: Na wiki nie jest napisane, więc pytam :)

Czym chcesz zastapic podstawe buildu jesli chodzi o niszczenie mobkow? Jak nie jest napisane, to znaczy, ze nie ma innej opcji. Zreszta to elit, wiec o czym tu mowa... Ale. Patrzylem dzis buildy na 55hp monka i byl jakis bez SoJa (i w ogole zadnej elity w buildzie nie bylo), a za dmg robil skill: Sliver Armor. Ale po co sobie zaprzatac tym glowe? Przeciez dopiero co zaczales grac w GW... ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Runa Życia się sumuje? Tzn. kosztuje 280g, daje +10hp i jakby włożyć takich 20 na tors to bardziej to się opłaca niż Runa Wigoru Najwyższego Poziomu na każdej części zbroi. Za 20 Run Życia zapłaciłbym 56k, a za 4 Runy Wigoru Najwyższego Poziomu 72k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:15, Grinczar napisał:

Czy Runa Życia się sumuje? Tzn. kosztuje 280g, daje +10hp i jakby włożyć takich 20 na
tors to bardziej to się opłaca niż Runa Wigoru Najwyższego Poziomu na każdej części zbroi.
Za 20 Run Życia zapłaciłbym 56k, a za 4 Runy Wigoru Najwyższego Poziomu 72k...

Można miec tylko 1runę w 1 kawałku pancerza. Ogólnie jedną, nie jedną każdego rodzaju tylko jakąkolwiek ale tylko jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można gdzieś w Polsce kupić ten pakiet odblokowywujący umiejętności? Bo nie mogę patrzeć jak dostaje "x5 Empatia, x4 Kradzież Życia" i jeszcze coś tam... Na dodatek jak te tchórze w PvP przegrywają to zaczynają po całej mapie biegać i uciekać... Jak można tak tchórzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 03:28, Grinczar napisał:

Na dodatek jak te tchórze w PvP przegrywają to zaczynają po całej mapie biegać i uciekać... Jak można tak tchórzyć?


To tak zwany noobrunning, haniebna, lecz (niestety) skuteczna zagrywka, nazywana w rzeczywistości "strategicznym odwrotem" :P

Sposób na nią? Dogonienie na jakimś skillu przyspieszającym i szybkie okulawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 01:15, Grinczar napisał:

Czy Runa Życia się sumuje? Tzn. kosztuje 280g, daje +10hp i jakby włożyć takich 20 na
tors to bardziej to się opłaca niż Runa Wigoru Najwyższego Poziomu na każdej części zbroi.
Za 20 Run Życia zapłaciłbym 56k, a za 4 Runy Wigoru Najwyższego Poziomu 72k...

nie ma tak dobrze.
każdą część pancerza da się ulepszyć runą oraz insygnium. tak więc rachunek prosty - pięć run i pięć insygniów na postać. runes of vitae (+10hp) sumują się ze sobą, runes of vigor sumują się z vitae, ale nie ze sobą (mam nadzieję, że łapiesz o co chodzi ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak masz na sobie 5x Empatia to znak, że czas nauczyć się grać i czytać i zostawić na jakiś czas pvp. Czytaj opisy skilli, jak użyjesz mózgu to Empatia Cię nie skrzywdzi.
btw- to, że masz kilka razy na sobie jakiś efekt nic nie znaczy- niektóre czary mają bardzo szybki recharge i można nimi siekać bez przerwy (spamować), inne zadają obrażenia kilka razy w danym czasie (np Sandstorm)- jak się nie ruszysz to i 10 razy oberwiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja zaraz po monkach zabieram się za derwiszów, ci wysokopoziomowi robią więcej szkód niż ele. Poza tym gram rytem i irytuje mnie jak ktoś się rzuca na moje duszki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować