Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2009 o 21:37, SaraterWarrior napisał:

Mam mały problemik. Chciałbym być GMC Kintaju. Brakuje mi 0.3% mapki. Latałem po całym
kintaju i zostało mi tylko te kilka ( według Texmoda ) nieodkrytych elementów. Mógłby
mi ktoś doradzić, które da się jeszcze odkryć, lub polecić mi jakiś lepszy programik?


Heh.

Ja też nad tym tiltem pracuje i mi również brakuje 0,3% mapki. Tyle że zupełnie innych skrawków:)
Dowodzi to tylko że bez uciekania się do "przekrętów" czy korzystania z bagów można ten tytuł zdobyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 15:53, smar napisał:

Pytanie mam. Czy w GW jest profesja od której zacząć może początkujący gracz? Czy wszystkie
są raczej uniwersalne?


Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytania. Każda profesja jest dobra, jak ktoś potrafi używać mózgu:)
Niemniej jednak na początek odradzałbym chyba Mesmera, Elementalistę i Rytualistę. Raczej proponowałbym zacząć grę Wojownikiem, Zabójcą czy Mnichem.

Ja osobiście zacząłem Rangerem i jakoś mi pozostała ta do dzisiaj ta profesja jako ulubiona.

Nie zmienia to faktu że w przypadku GW obowiązuje zasada jak kto woli i jak uważa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 15:53, smar napisał:

Pytanie mam. Czy w GW jest profesja od której zacząć może początkujący gracz? Czy wszystkie
są raczej uniwersalne?


Raczej na początek nie bierz mesmera, ta profesja wymaga pewnej wprawy i obeznania z grą. Reszta jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2009 o 17:35, SaraterWarrior napisał:

A jak nie chcesz używać mózgu bierz wojownika ;)


a jak ty nie chcesz używać mózgu to nie pisz posta.
spróbuj iść na slaver''s, DoA, FoW czy UW bez dobrego tanka, a szybko się przekonasz, że od warka naprawdę dużo zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty użyj mózgu i zrozum treść posta. Nie jest napisane, że wojownik to zła ( w każdym tego słowa znaczeniu ) profesja. Po prostu chodziło mi o to, że nie jest on skomplikowany a co za tym idzie nie trzeba dużo myśleć nad wykonywaniem następnych ruchów.

-> Budo
A tam obeznania :p
Spam VoR, Empathy, Diversion i Clumsiness robi swoje na każdym ziomku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 19:00, Budo napisał:

Efektem Twojego podejścia są mesy rzucające empathy na elemów ;]


No... niezupełnie...
Wystarczy opis przeczytać i ma się wyjaśnione co na kogo :]

Mesem na RA najłatwiej się gra ( IMO ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 18:59, SaraterWarrior napisał:

A ty użyj mózgu i zrozum treść posta. Nie jest napisane, że wojownik to zła ( w każdym
tego słowa znaczeniu ) profesja. Po prostu chodziło mi o to, że nie jest on skomplikowany
a co za tym idzie nie trzeba dużo myśleć nad wykonywaniem następnych ruchów.

Dosc sie juz skompromitowales, teraz mozesz wyjsc. Nie udawaj uber-pr0sa i nie podniecaj sie skrotami charakterystycznymi dla MMO. Tym postem dobitnie ukazales swoja jakze nieskazitelna wiedze na temat GW... No chyba, ze jestes jeszcze na etapie brania na klate krasnoludow za Yak''s Bend. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ten znaczek na końcu nie pasuje do twojej wypowiedzi...

BTW, ty chyba Yak''s Bend na oczy nie widziałeś...

zapomniałem dodać jeszcze, tak więc Yak's Bend jeszcze na oczy nie widziałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 18:59, SaraterWarrior napisał:

A ty użyj mózgu i zrozum treść posta. Nie jest napisane, że wojownik to zła ( w każdym
tego słowa znaczeniu ) profesja. Po prostu chodziło mi o to, że nie jest on skomplikowany
a co za tym idzie nie trzeba dużo myśleć nad wykonywaniem następnych ruchów.


No, chyba w Pre-Ascalonie...
Przez takie podejście jak właśnie zaprezentowałeś 90% warków w tej grze nie ma pojęcia co to agro i na czym polega rola tanka, a grę wojownikiem rozumieją jako wpadniecie w moba i odpalanie kolejnych skillów.
Jeśli naprawdę pojumjesz grę wojownikiem tak jak to napisałeś, to ja nie mam pytań.

I proszę bez osobistych wycieczek, bo polecą degrady.
gothicsheep - Ciebie również się ta uwaga tyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO po pr5ostu gra wojownikiem wymaga najmniej wprawy spośród wszystkich profesji. Prawdą jednak jest to, że wojownicy nie lubią agro dopóki nie spotka ich pierwszy mursaat z kolegami. Wtedy już nie są takie kozaki i zaczynają używać jakichś tam taktyk :p

A tankowałem raz FoW i już nie będę, włączam sobie Signet of Stamina, Endure Pain, Dolyak Signet, Stoneflesh Aura i Armor of Earth i jest looz, ale to strasznie nudne. A tak na marginesie to sobie daleko nie poszliśmy bo monk zagrował drugą grupkę i załatwiła jego i elesków, a ja sam nie pożyłem już długo :/

Acha, mam jeszcze 1 pytanko. Dlaczego ja ( derv ) gry robiłem mish z kolegą ( warek ) to mnie tak szybko dojeżdżali, chociaż mam armor cały w dodatkowej obronie insygniami. Przecież różnica 80 i 70 nie jest taka duża :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 19:41, SaraterWarrior napisał:

IMO po pr5ostu gra wojownikiem wymaga najmniej wprawy spośród wszystkich profesji.

Jeśli iść by tym tropem, to gra każdą profesją nie jest trudna. Bierzemy umiejętności które uważamy za dobre, a potem tylko podczas walki wciskamy 1,2,3,4,5,6,7 i ewentualnie 8. W różnych kombinacjach.

Dnia 04.03.2009 o 19:41, SaraterWarrior napisał:

Prawdą jednak jest to, że wojownicy nie lubią agro dopóki nie spotka ich pierwszy mursaat z
kolegami. Wtedy już nie są takie kozaki i zaczynają używać jakichś tam taktyk :p

Ahem.
Sam za wojownikami nie przepadam (czyt. nie umiem nimi grać), ale jednak doskonale wiem, że to już prędzej zależy od gracza. Jeśli ktoś jest, powiedzmy lekko... tłokiem, to będzie ruszał metodą banzai nawet w Krainie Udręki, a i są tacy, którzy już w Krycie będą ostrożnie planować kolejne posunięcia i ataki.
Ale twierdzenie, że każdy wojownik (cytując "prawdą jednak jest to, że wojownicy [...]") to bezmyślna maszynka do siekania i rąbania, jest absurdalne. Przynajmniej w grze, gdzie myślenie jest chociaż wskazane by cokolwiek potem zdziałać...

Dnia 04.03.2009 o 19:41, SaraterWarrior napisał:

ale to strasznie nudne.

Pokaż mi farm który nie jest nudny to Ci wręczę Pokojową Nagrodę Nobla od spraw GW. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Primo- nie wiem po co Ci x skilli dodających do armora, skoro one stackują sie tylko do bonusa 24
Drugie primo- warek z insygniami sentinel ma 100 zbroi, a nie 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 19:41, SaraterWarrior napisał:

IMO po pr5ostu gra wojownikiem wymaga najmniej wprawy spośród wszystkich profesji. Prawdą
jednak jest to, że wojownicy nie lubią agro dopóki nie spotka ich pierwszy mursaat z
kolegami. Wtedy już nie są takie kozaki i zaczynają używać jakichś tam taktyk :p

A tankowałem raz FoW i już nie będę, włączam sobie Signet of Stamina, Endure Pain, Dolyak
Signet, Stoneflesh Aura i Armor of Earth i jest looz, ale to strasznie nudne. A tak na
marginesie to sobie daleko nie poszliśmy bo monk zagrował drugą grupkę i załatwiła jego
i elesków, a ja sam nie pożyłem już długo :/


Nie wiem ile juz grasz w ta gre, ale mowiac ze warek to najlatwiejsza profesja kompromitujesz sie. I nie jest to wcale "osobista wycieczka" , tylko zwykle stwierdzenie faktu.
Jesli chodzi o pvp warrior jest jedna z najbardziej skillowych postaci (a przynajmniej byl do czasu boostu primal rage ;p). W pve imo nie ma trudniejszych i latwiejszych postaci, wszystkimi gra sie rownie latwo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 19:53, Ostrowiak napisał:

Warrior ma tarczę (zazwyczaj).

Miał. Dzierżył Droknar Seta ( Axe + Shield Str )

-> Rusty Mike
Bo IMO są :p
No może nie do końca bezmyślną ale reszta pasuje.

-> Budo
OMFG! To po co w Armor of Earth +60 Pancerza? Dziwne to...

->miszcz929
Czy dzisiejszym słowem dania jest "kompromitować"?

A tak tykając pancerza, dlaczego Mursaat na 24lvl walił mi ze Spectral Agony po 100/sec + degeneracja? Czy nie powinien walić mniej? Armor miałem na 100% Infused.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować