Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2009 o 22:44, ghos-t napisał:

Ej chłopaki ale nikt nie odpowiedział na moje pytanie !!!!!!


pierwsze primo - napisz poprzedniego posta bardziej po polsku, to urzędowy język w naszym kraju i większość ludzi tutaj właśnie nim się posługuje (a nie jakąś odmianą ''ortografia-jest-dla-nubów'')
drugie primo - farm obecnie jest nieopłacalny, ilość wykrzykników i znaków zapytania tego nie zmieni.
trzecie primo - jeżeli naprawdę jesteś zdesperowany, to zrób sobie perma sina (farm UW) lub elema (od biedy raptory w GWEN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 23:57, smar napisał:

Przepraszam, ze tak wyrwane z kontekstu, ale bardzo chcę to wiedzieć. Jaki jest max lvl
w GW?


20. Dość szybko się nabija. Gra ma na celu zapewnienie równych szans różnym graczom, sprzęt ani poziom się bardzo nie liczą- łatwo zdobyć maksymalny level i najlepszy sprzęcior. Potem już tylko trzeba polerować swoje umiejętności, albo kupować coraz ładniejsze zabawki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 23:57, smar napisał:

Przepraszam, ze tak wyrwane z kontekstu, ale bardzo chcę to wiedzieć. Jaki jest max lvl
w GW?


20. i jeśli masz zamiar rzucić tekstem "omg ale mało, wolę WoWa, tam jest tyyyyyle leveli do natrzepania" to uwierz mi - lepiej tego nie robić ;]

ed.

o, Buduś już to ładnie wyjaśnił ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem zamiaru ''rzucić takim tekstem''. Pytam, ponieważ jestem dopiero początkującym graczem i chciałem po prostu wiedzieć :) Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 11:01, smar napisał:

Nie miałem zamiaru ''rzucić takim tekstem''. Pytam, ponieważ jestem dopiero początkującym
graczem i chciałem po prostu wiedzieć :) Wielkie dzięki :)



Skoro zacząłeś już grać, to taka mała rada ode mnie: przeczytaj instrukcję, w większości gier można to olać, ale w GW lepiej poznać mechanikę, potem zajmij się studiowaniem linków w przypiętych postach. W razie dalszych pytań pisz na forum.


W GW niewiele trzeba by mieć najlepszą zbroje i broń oraz max lvl. Skuteczność w grze zależy od ogarniania jej mechaniki i skili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:20, SaraterWarrior napisał:

A co do Discordów to zmieniłem zdanie. Są suuuper. 3 wańki dzisiaj bez deda. Normalnie
jak pr0 :P


Co do Discordów, wcale nie są takie pr0, ale akurat "przełamały system", jak to nazywa mój znajomy, pamiętacie Ursana? Przed nerfem ownił. Teraz tylko czekać nerfu Discorda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LFP na wańki, mish hm w Elonie i Kintaju, dungi w obu wersjach. Jakby co to pisać. IGN Sarater Warrior

A propos leveli
Zabawa zaczyna się w GW dopiero po 20 lvlu. Jeśli myślisz, że jak masz 20 lvl to jesteś niezniszczalny to się grubo mylisz. Tak na marginesie moje zderzenie się z ponura rzeczywistością było nagłe i bolesne. Gdy po raz pierwszy osiągniesz 20 lvl dopiero zaczynasz uczyć się grać. Poznajesz skille na nowo, uczysz się je mieszać, żeby uzyskać najlepszy efekt. Droga do perfekcji długa, kręta, ale każdy krok naprzód jest satysfakcjonujący. Do 20 lvl musisz ogarnąć co i jak w grze, dowiedzieć się jak najwięcej, bo potem na to nie ma już czasu.

A do dagerów IMO Zealous jest... no... sux. Ja mam na sinku 20/20 i +30HP. Z energią wyrabiam ( tylko umiejętności po 5ene + kilka runek i insygni ) a nawet mi zostaje zapas. Zazwyczaj poniżej 15 to nie spada ( może dlatego, że Hero-BiP :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:11, SaraterWarrior napisał:

LFP na wańki, mish hm w Elonie i Kintaju, dungi w obu wersjach. Jakby co to pisać. IGN
Sarater Warrior

Znajdz sobie pożądną gildię ~~

Dnia 02.03.2009 o 20:11, SaraterWarrior napisał:

A do dagerów IMO Zealous jest... no... sux.

Oj tutaj bym się kłócił... Przy większej grupie potworów zealus jest jak znalazł, no chyba, że lubisz czekac na energię co by władować kolejne combo.

Dnia 02.03.2009 o 20:11, SaraterWarrior napisał:

Zazwyczaj poniżej 15 to nie spada ( może dlatego, że Hero-BiP :p )

To pochwal się swoim buildem, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zelotka jest super w mojej kosie :p Jak się fajnie trafi to całą ene doładuje czasami :]

Teraz mam zamiar zrobić sobie Ciit Barragera z mojego sinka i zobaczymy jak wtedy z ene bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 21:06, SaraterWarrior napisał:

Teraz mam zamiar zrobić sobie Ciit Barragera z mojego sinka i zobaczymy jak wtedy z ene
bedzie.


Wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Chodziłem Crit Barragerem na FoW i problemów z ene nigdy nie miałem (oczywiście zealus w łuku obowiązkowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zulus to chyba najbardziej logiczny wybór dla sztyletów. Było już liczone, że dodatkowy dmg z 20/20 jest bardzo skromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zealous wg. mnie do sztyletów pasuje i na PvP i na PvE. W dwóch przypadkach robisz duży spam machając nimi przed wrogiem, a co za tym idzie ene ci ładnie do góry leci :))

SaraterWarrior--> Nie polecam z tą kosą chodzić na PvP. Sama broń w sobie wolno atakuje i rzadko masz szanse, że przyłożysz 2 "obiektom" lub więcej za jednym zamachem. Na taki owy problem mam 2 kosy(podpisane, bo wiem,że ich nie sprzedam i od razu kopa do dmg dostanę, a trochę tego jest:P) : PvP- 20/20 +30hp i 15^50; PvE- Zeaolus, 15^ench i +30hp
Jak zna ktoś bardziej rozsądną konfigurację to chętnie posłucham :D
Ps.: Nie wymieniłem jakie to, bo bym zaczął temat co do skinów, a jak to mówią "o gustach się nie dyskutuje" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Do kosy akurat sundering jak najbardziej. Nie korzystam z zulusa w kosie, staram się wyrabiać bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować