Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2009 o 19:21, miCHolo_PL napisał:

Mam takie pytanie odnośnie profesji: Czy połączenie wara z paragonem to dobry pomysł?

P. S. Wiem, że u góry jest FAQ, ale chcę po prostu znać wasze opinie :)


pewnie.
przez dłuuugi czas latałem jako W/P, z 9 punktami w Command i Fall Back! na pasku (z prostego powodu - do złotego Gladiatora pasowała mi jedna z tarcz paragona właśnie na Command ;)). nawet teraz biegam z tym samym buildem na każdą misję/loch HM (wyjąwszy te lochy, gdzie trzeba obsi tanka ofc) i problemów nie ma żadnych. po prostu w pewnym momencie daną profesję masz tak dobrze ograną, że możesz iść z czymkolwiek na pasku i sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 23:50, Vandaeriel napisał:

279>73
ico? Dodam, że normalnie derwem był dmg około 50 a co 3-4 cios było >100

Jaki masz ign? Chcialbym jutro cos sprawdzic, najlepiej rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam 13 lvl :] Udalo mi sie kupic Droknars Healing Focus i Scepter za 16k :D (szkoda ze scepter nie daje do energii:P ) No i zostalo mi jescze 12k. Nie bawie sie w mini pety... na co mi sie przyda ta kasa ? Narazie posiadam sama podstawke moge sobie kupic w kuzni droknara te "najlepsze itemki" i i tak pewnie nie wydam tych 12k. Na co tutaj mozna przeznaczac kase? W ogole te dronkars focus i scepter to sa najlepsze dla monka? czy jedne z lepszych? :P

A i pytanie mam jeszcze czy postacia z PvE mozna grac na luzie PvP tak samo albo i lepiej niz na stworzonej do PvP specjalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 09:09, Rambowski napisał:

A i pytanie mam jeszcze czy postacia z PvE mozna grac na luzie PvP tak samo albo i lepiej
niz na stworzonej do PvP specjalnie?

Grać można, ale jeżeli chcesz grać postacią pve na pvp to musisz zakupić runy, armor itd. A grając postacią pvp masz to wszystko za darmo. No i nie trzeba płacić za skille, można je odblokować za pkt. balthazara.

Dnia 24.07.2009 o 09:09, Rambowski napisał:

Na co tutaj mozna przeznaczac kase?

Skille, armor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 09:09, Rambowski napisał:

Narazie mam 13 lvl :] Udalo mi sie kupic Droknars Healing Focus i Scepter za 16k :D (szkoda
ze scepter nie daje do energii:P ) No i zostalo mi jescze 12k. Nie bawie sie w mini pety...
na co mi sie przyda ta kasa ? Narazie posiadam sama podstawke moge sobie kupic w kuzni

Na skille :S

Dnia 24.07.2009 o 09:09, Rambowski napisał:

A i pytanie mam jeszcze czy postacia z PvE mozna grac na luzie PvP tak samo albo i lepiej
niz na stworzonej do PvP specjalnie?

Monka lepiej zrobić do PvP, łatwiej sety zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy to nie jest tak ze postacia PvP nie moge przebywac w miastach np Lion''s Arch?
Ja gram monkiem/mesmerem pve narazie i czemu do pvp lepiej? Narazie mi sie przyjemnie gra :P a jakos nie lubie tak odrazu miec max lvlu i pvp grac... Wlasnie wolalbym tym monkiem dojsc do 20 lvlu wszystko zakupic sam runy itp i grac pvp... ew. inna postac zrobie pod pvp ale ten monk to bylby taki moj main :D

No i jeszcze spytam czy monk do PvE i PvP moze byc rownie dobry pod ofensywe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 23:50, Vandaeriel napisał:

279>73
ico? Dodam, że normalnie derwem był dmg około 50 a co 3-4 cios było >100


Ale co z tego? Po pierwsze, mówiłem o normalnym dps, po prostu bazie obrażeń danej klasy. Po drugie- nigdy nie walnąłeś warem za powyżej 100, to znaczy, że masz złego wara. Po trzecie kd, po czwarte armor. Po piąte kosą równie dobrze możesz trzasnąć za 10 obrażeń, młot ma wyższe minimalne obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 09:26, Rambowski napisał:

a czy to nie jest tak ze postacia PvP nie moge przebywac w miastach np Lion''s Arch?


Tak jest.

Dnia 24.07.2009 o 09:26, Rambowski napisał:

Ja gram monkiem/mesmerem pve narazie i czemu do pvp lepiej?


Nie rozumiem.

Dnia 24.07.2009 o 09:26, Rambowski napisał:

jakos nie lubie tak odrazu miec max lvlu i pvp grac... Wlasnie wolalbym tym
monkiem dojsc do 20 lvlu wszystko zakupic sam runy itp i grac pvp... ew. inna postac
zrobie pod pvp ale ten monk to bylby taki moj main :D


Byle, żebyś jakimś szajsem się nie pchał do pvp, najpierw naucz się trochę gry, skombinuj jakies dobre buildy i wtedy spróbuj pvp.

Dnia 24.07.2009 o 09:26, Rambowski napisał:

No i jeszcze spytam czy monk do PvE i PvP moze byc rownie dobry pod ofensywe?


Postacie do pvp i pve nie różnią się maksymalnymi statystykami, czy możliwościami. Po prostu postacie pvp nie mogą grać pve, ale za to mają znacznie łatwiej jeśli chodzi o ekwipunek i skille, bo nie musisz wszystkiego kupować za gotówkę (nawet jakiegoś testowego sprzętu, który nie wiesz czy zadziała), ale jak raz odblokujesz to masz za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 11:42, miCHolo_PL napisał:

Przepraszam, że się wtrącę, ale ostatnio słyszałem jak sporo osób mówiło np. "Kto idzie
na AB?" i mam takie pytanie: Co oznacza AB?


alliance battles, 12 luxonów kontra 12 kurzicków, tłuką się na mapie i walczą o punkty kontrolne. ten tryb wymaga Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 11:43, Azra napisał:

alliance battles, 12 luxonów kontra 12 kurzicków, tłuką się na mapie i walczą o punkty
kontrolne. ten tryb wymaga Factions.


Aha, dzięki wielkie. Te wszystkie skróty mnie dobijają, nie kumam ich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 12:04, miCHolo_PL napisał:

Aha, dzięki wielkie. Te wszystkie skróty mnie dobijają, nie kumam ich :(


Nie ma ich dużo, a na gw.pl jest słowniczek z większością skrótów, więc zawsze możesz tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 12:13, Budo napisał:

Nie ma ich dużo, a na gw.pl jest słowniczek z większością skrótów, więc zawsze możesz
tam zajrzeć.


Dziękuję, na pewno zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jednak kasa szybko sie skonczyla :) Kupilem sobie armor w droknar''s forge. Niestety tatuaze drogo by wyszly...
No ale ok teraz moje pytanie ;D Gdzie w Proph moge dobrze i szybko wyfarmic troche kasy?
A no i doradzcie mi jakies runy do armorów, jestem od uzdrowien :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 13:18, Rambowski napisał:

A no i doradzcie mi jakies runy do armorów, jestem od uzdrowien :)


Od uzdrowień, to są cudowne obrazy ;]

Jeśli grasz monkiem i chcesz być na heal, to najlepszym wyjściem będą radianty jako insygnia, a jako runki, to już zdania będą podzielone. Ja bym polecał czapkę na heal z runką fioletową (w sumie +3), jedną niebieską na divine, i ewentualnie runkę niebieską na prot. prayers. Oczywiście runa vigoru najlepsza na jaką Cię stać i w ostatnie miejsce attunament.
Do pve powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 lata przerwy w GW od niedawna znów gram Kupiłem sobie Elite Kurzick zbroje dla mojej Ele i chciałem ja wystawić w komnacie chwały ale nie mogę i nie pamiętam dlaczego Coś trzeba jeszcze zrobić Przypomni mi ktoś ? Na monumencie pisze ze wystawiane są zbroje wyniesionych ale nie pamiętam o co biega Pomóżcie ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować