Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2009 o 11:50, Nerr012 napisał:

Siemka zakupiłem se już Factions , Podstawkę i Nightfall i mam pytanie da ktoś dobry
build na Zabujcę i jaką drugą klasę do niego ????


Pierwsza rada to naucz się pisać, bo za zabujcę to Cię zaraz ktoś za jajca powiesi. Zacznij grać i sam zobaczysz, w buildy będziesz się mógł bawić dopiero jak liźniesz trochę gry, połapiesz elitki, skołujesz max armor itd. Póki co zapoznaj się z podstawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 10:14, walgierz napisał:

Wiem, że wszystko kwestia gustu, ale nie pojmuję jak można uważać, że BDS fajnie wygląda
na monku O_o
To kostur, który stylistyka pasuje IMO tylko do nekro.


Zazdrość straszna rzecz ;]
/wiem, już to kiedyś mówiłem :p/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 12:21, nightfaler napisał:

Wydawało mi się, że w tutorialu uważałem, a jednak dalej nie wiem jak po ustawiać sobie
umiejętności na pasku ;/.


Łoj chłopie xD
Tutorial nie przewiduje takich głupich pytań xD
Kliknij na swój skillbar, otworzy Ci się okno umiejętności, które można też otworzyć bodajże "k". No i przeciągasz sobie umiejętności z listy na skillbar, a także możesz przestawiać te, które już na skillbarze się znajdują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 13:32, faraoneek23 napisał:

Hej, na jakim gracie serwerze, chciałbym się dowiedzieć bo nie ma z kim grać


Tu w zasadzie nie ma czegoś takiego jak serwery. Jak chcesz grać z ludźmi to dojdź do jakiejś zgranej gildii robiącej wypady itd. Oprócz tego- na dystryktach amerykańskich najwięcej luda gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 10:14, walgierz napisał:

Wiem, że wszystko kwestia gustu, ale nie pojmuję jak można uważać, że BDS fajnie wygląda
na monku O_o
To kostur, który stylistyka pasuje IMO tylko do nekro.


Dla nekro i powiedzmy dla rytka choć głownie dla nekro. Innym absurdem jest Voltaic Spear noszony przez casterów. No ale o gustach, choć tutaj to chyba kwestia mody się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No cóż, są popularne, ale jak nie Volty, to nie ma dużego wyboru, chociaż można zobaczyć casterów z kilkoma inymi włóczniami. Mi ani bds, ani volty, ani inne cacka nie przeszkadzają. Nawet oklepane itemy mogą stworzyć ładny komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 12:21, nightfaler napisał:

Wydawało mi się, że w tutorialu uważałem, a jednak dalej nie wiem jak po ustawiać sobie
umiejętności na pasku ;/.


Oprócz tutoriala jest też taka magiczna książeczka znana... INSTRUKCJĄ OBSŁUGI! A sama klawiszologia powinna być na osobnej karteczce, o ile się nie mylę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 20:12, Va-Dim napisał:

> Wydawało mi się, że w tutorialu uważałem, a jednak dalej nie wiem jak po ustawiać
sobie
> umiejętności na pasku ;/.

Oprócz tutoriala jest też taka magiczna książeczka znana... INSTRUKCJĄ OBSŁUGI! A sama
klawiszologia powinna być na osobnej karteczce, o ile się nie mylę;)

Dobra, dobra głowny problem był taki, że w innych mmorpg normalnie się na toolbarze zmienia a tu ( w GW) w tym okienku skille, tyle że nie wiem czy mnie w tym momencie zrozumieliście :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka pomoże mi ktoś wybrać profe myślę nad Rytualistą , Derwiszem , Assasinem , i nie wiem którym z nich będzie się najlepiej przechodzić samemu tylko z herosami kampanie i będzie potem dobry do farmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś ty się tak tego farmu uczepił?
sin to dobry wybór, szerokie możliwości rozwoju postaci (oczywiście w każdej chwili można dowolnie zmieniać buildy) i duży fun z gry (combosy naprawdę potrafią człowieka rozradować :)). no i szansa stworzenia perma-SF, który obecnie bez trudu znajdzie miejsce na najtrudniejszych wyprawach oraz dobrze nadaje się do opłacalnego farmu.
ritu po ostatnim buffie skilli to też fajna klasa, nawiązuje kontakt z umarłymi i w ogóle jakby cały czas był na haju - ale to bardziej ciekawostka do pogrania dla funu, bo zbyt popularny to on nie jest.
no i ma najfajniejsze zbroje w GW (oprócz warka ofc ;))
w pve z herosami każda postać da sobie bez problemów radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 23:08, Azra napisał:

coś ty się tak tego farmu uczepił?
sin to dobry wybór, szerokie możliwości rozwoju postaci (oczywiście w każdej chwili można
dowolnie zmieniać buildy) i duży fun z gry (combosy naprawdę potrafią człowieka rozradować
:)). no i szansa stworzenia perma-SF, który obecnie bez trudu znajdzie miejsce na najtrudniejszych
wyprawach oraz dobrze nadaje się do opłacalnego farmu.
ritu po ostatnim buffie skilli to też fajna klasa, nawiązuje kontakt z umarłymi i w ogóle
jakby cały czas był na haju - ale to bardziej ciekawostka do pogrania dla funu, bo zbyt
popularny to on nie jest.
no i ma najfajniejsze zbroje w GW (oprócz warka ofc ;))
w pve z herosami każda postać da sobie bez problemów radę.

A Rytualista jest dobrze nastawiony na ofensywe dał bym nim rade przejść kampanie a potem jakieś samotne wypady ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2009 o 23:17, Nerr012 napisał:

A Rytualista jest dobrze nastawiony na ofensywe dał bym nim rade przejść kampanie a potem
jakieś samotne wypady ???


więcej interpunkcji, mniej głupich pytań, na które odpowiedź już dostałeś.
inaczej nie będziesz miał w tym wątku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o radę koledzy z GW :) Otóż zamierzam kupić drugą kampanie (prawdopodobnie Nightfall). Podobno jeśli przeniosę postać z pierwszej kampani do drugiej zacznę od późniejszego etapu kampani. Jak Wy zrobiliście? Zrobiliście nową postać do fabuły czy przechodziliście wszystko jedną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywajmy, w tę grę gra się, żeby nabić trochę tytułów (Budo, siedź cicho :P) - robiąc jedną postać do każdej kampanii guano byś zrobił :)
zaczynasz od późniejszego etapu (mniej więcej w 1/3 kampanii? trafiasz do miast portowych - LA, Kaineng lub Kamadan) ale i tak możesz się cofnąć do wcześniejszych lokacji (chociażby, żeby zrobić wszystkie misje do Protectora).
ja wszystko robię jedną postacią, kilka mam do określonego farmu lub dla funu.


ed. widzę, że to ja dzisiaj mam dyżur w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem postać w Nightfallu i potem przeniosłem ją normalnie do Tyrii i Canthy (mimo że trafiasz faularnie później to masz możliwość cofnięcia się i wykonania poprzednich misji). I tą postacią gram jako główną. Inne podobnie jak Azra mam do konkretnych zadań lub do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 23:53, Azra napisał:

nie ukrywajmy, w tę grę gra się, żeby nabić trochę tytułów (Budo, siedź cicho :P)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2009 o 23:50, Orion napisał:

Jak Wy zrobiliście? Zrobiliście nową postać do fabuły czy przechodziliście wszystko jedną?

Ja zrobiłem 3 postacie do każdej kampanii właśnie po to, żeby grać trzy razy od początku. No, ale ja podobno jestem nienormalny bo mi na "titlach" nie specjalnie zależy. :)
Przechodząc postacią z innej kampanii nie dostajesz nigdy początkowych questów, czyli zna się tak naprawdę jedynie ułamek fabuły, która tam jest ponieważ można zrobić jedynie misje. A fabularnie w Propie i NF to jest prawie połowa kampanii. Tylko w Factions są to zaledwie dwie misje i kilkanaście questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować