Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 21:16, żyrafa napisał:

jak moge uruchomic te teleporty??:/;)


Wejdź w świecące kółko w srodku. Kamienie zaczna się świecić w odpowiedniej kombinacji. Wystarczy potem je dotknąć w tej samej kolejności a teleport się uruchomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 21:16, żyrafa napisał:

jak moge uruchomic te teleporty??:/;)


nie wiem jak ale widze ze nie przetlumaczone jest teleporter switch.
Warto dac screen na topicu o polonizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema Wszystkim.
Chciałbym się Was poradzić. Niedawno kupiłem GWP, i prawie cała fabułę już przeszłem. Mam chętke na kolejny rozdział tylko nie wiem co kupić Factions lub Nightfall ? Mam nadzieję, że dobrze mi doradzicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 21:26, m4teU5z napisał:

Siema Wszystkim.
Chciałbym się Was poradzić. Niedawno kupiłem GWP, i prawie cała fabułę już przeszłem. Mam chętke
na kolejny rozdział tylko nie wiem co kupić Factions lub Nightfall ? Mam nadzieję, że dobrze
mi doradzicie :P


Jeśli chodzi o PvE to zdecydowanie Nightfall ;)
min. dlatego że jest dłuższe od Factions.
Świat na podstawie Afryki Północnej.

2 mocne profesje - Derwisz i Patron (ang. Paragon) Są nawet tac "Bohaterowie" że zdobywają lvl, możesz ich w cos wyposażyć ;> Fabuła jest dosyć, tak to powiem, tajemnicza, choć moge się mylić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie zależy na opcji "dire".Wystarczy mi,że mój zwierzak potrafi drapnąć :D Ale w sumie i tak szkoda mi slotów na skille zwierzaka.Nie znalazłem jakiegoś dobrego buildu opartego na Beast Mastery.Póki co jedyny build jaki musze przetestować to Critical Barrager,bo mi Reven smaku narobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 17:45, DragonLord napisał:

Wiesz, bardzo nie lubię tego typu stwierdzeń. Dla mnie pełne mistrzostwo w MM może osiągnąć
tylko człowiek,

Znajdź mi takiego "mistrza"... Szczególnie gdy szybko potrzebuję przejść jakąś misje / questa

Dnia 16.01.2007 o 17:45, DragonLord napisał:

komputer co najwyżej spełnia zadanie przeciętnie,

Czy ktoś czegokolwiek więcej wymaga?

Dnia 16.01.2007 o 17:45, DragonLord napisał:

na dłuższych dystansach nie
leczy armii, a do tego zamiast skupić się na nieustannym leczeniu, on woli tworzyć wciąż nowe/używać
zdolności bojowych (Death Swarm z 3 cast rzucenia to bardzo głupi pomysł).


Wystarczy BotM przesunąć na pierwszą / drugą pozycję, a Deathly Swarm zabrać z paska... Hero MM nie potrzebuje więcej niż 5 skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 21:34, Marioo55 napisał:

> Siema Wszystkim.
> Chciałbym się Was poradzić. Niedawno kupiłem GWP, i prawie cała fabułę już przeszłem.
Mam chętke
> na kolejny rozdział tylko nie wiem co kupić Factions lub Nightfall ? Mam nadzieję, że
dobrze
> mi doradzicie :P

Jeśli chodzi o PvE to zdecydowanie Nightfall ;)
min. dlatego że jest dłuższe od Factions.
Świat na podstawie Afryki Północnej.

2 mocne profesje - Derwisz i Patron (ang. Paragon) Są nawet tac "Bohaterowie" że zdobywają
lvl, możesz ich w cos wyposażyć ;> Fabuła jest dosyć, tak to powiem, tajemnicza, choć moge
się mylić ;p


Dzięki za odpowiiedz, ale jakoś mnie do końca nie przekonałeś :P
Jeszcze się zastanowie...

A jak można walczyć na Arenie w Droknar''s ?? Nie widze tam żadnego strażnika który mógłby mnie wpuścic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raven, szukałem tego builda dla Critical Barrager''a ja mam barragera ale zwykłego, szukałem na guildwiki, ale nie znalazłem, pewnie ten build jest kilka stron wcześniej, ale moje lenistwo nie zna granic. Czy możesz go zapodać ?? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 22:26, Ziloh napisał:

Raven, szukałem tego builda dla Critical Barrager''a ja mam barragera ale zwykłego, szukałem
na guildwiki, ale nie znalazłem, pewnie ten build jest kilka stron wcześniej, ale moje lenistwo
nie zna granic. Czy możesz go zapodać ?? :).

Ekhem.Pewnie nie obczaiłeś,ale critical barrager to zabójca/łucznik ze skillem Critical Eye i wampriczynym łukiem.No i oczywiście ma barrage.Sam build jest dość ciekawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 00:30, Jarzy napisał:

> Raven, szukałem tego builda dla Critical Barrager''a ja mam barragera ale zwykłego, szukałem

> na guildwiki, ale nie znalazłem, pewnie ten build jest kilka stron wcześniej, ale moje
lenistwo
> nie zna granic. Czy możesz go zapodać ?? :).
Ekhem.Pewnie nie obczaiłeś,ale critical barrager to zabójca/łucznik ze skillem Critical Eye
i wampriczynym łukiem.No i oczywiście ma barrage.Sam build jest dość ciekawy :D



No nie zaczaiłem :) Ja gram narazie tylko NEcrusem (główna postać) i czasami rangerem i dervishem. Aska nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić Nightfall. Factiopns nie ma wiele do zaoferowania a to co w nim najlepsze jest już też dostępne dla wszystkich innych graczy.
Fabuła Nightfall jest bardzo fajna. Masz bohaterów, ktorzy są znacznie lepsi niż henche, możesz im dawać skille, broń, tarcze, zmieniać armory i je ulepszać.
Elona jest większa niż Kintaj, choć czy ładniejsza to ciężko powidzieć. Na równi chyba są.
Ja mam Prophecies i Nightfall i jakoś nie odczuwam braku Factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie grałeś w niego, o! :P
Ja bym nie dał rady bez gw:f. Taka smutna świadomość, ze są skille, których nie mam i mieć nie mogę.
Smutniejsza świadomość o braku AB no i totalna załamka, nie miałbym A ;(
Mojej ulubionej klasy.
gw:f jest swietnym uzupełnieniem do gw:p i gw:n i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 07:35, Selv napisał:

Bo nie grałeś w niego, o! :P


Odczep się Selv, grałem. A eventy to co?

Dnia 17.01.2007 o 07:35, Selv napisał:

Ja bym nie dał rady bez gw:f. Taka smutna świadomość, ze są skille, których nie mam i mieć nie mogę.


Taka smutna wiadomość, że to już uzależnienie. ;-)

Dnia 17.01.2007 o 07:35, Selv napisał:

gw:f jest swietnym uzupełnieniem do gw:p i gw:n i basta.


Jedyne co kusi to kilka skilli, kóre ułatwiają życie, np. trapperom. Reszta mnie nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie (mam 3 części GW) i bez Factiona bym nie dał rady, bardzo przydatne skile do wielu profesji się tam zanjdują. Postawił bym tezę ze lepsze nawet niż te z Nighfall, (mam 6 postaci dowalonych na maxa, z całym osprzętowaniem - 3-ma z nich przeszedłem już Nighfalla i narazie nie zaaplikowałem żadnego skila z Nigfall, chyba dlatego że nie mam elementalisty, a tam są jedynie dobre skile dla niego). Chociaz po głębszym namyśle mój Ranger ma dwa, i necrus ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam w eventach, event to nie gra, to tak jakbyś po niedzielach życie oceniał.
Bynajmniej, ja nie jestem wstanie, zwłaszcza przy grach online.
Czy ja wiem z tym uzależnieniem, obecnie czekam aż mi przyślą EverQuesta 2 z dodatkiem. Tradycyjnie, 2-3 miesiące po premierze kromki GW przerzucam się na coś innego, aby powrócić do GW na miesiąc przed nowym dodatkiem.
Żeby życie miało smaczek... ;P
Skille są naprawdę fajne ;P
Grywając sobie czasem na pvp nawet nie mogłbym pomysleć, ze czegoś tam nie mam. Mimo wszystko, przy gw:f bawiłem się świetnie przechodząc pve a AB jest świetnym sposobem na spędzenie śmiesznie czasu. Takie RA w 12 osób. Zabawa przednia na zimowe wieczory. Ogólnie zabawa w gw:f jest warta 79zł. Nowy świat, nowe możliwości, nowe umiejetności. Jak dla mnie to tylko brać, zwłaszcza, że możemy tam wrócić zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie gra Dervishem, ale jakoś nie za bardzo podoba mi się Nightfall. Nie lubie takich klimatów z Afryki :P. Napewno same pustynie tam są? A co do Factions to mam wielką chęc zagrać sobie Assasinem...
Czyli chyba sobie kupie Factions...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie tylko eventy zresztą były. Grałem też na kluczu trialowym a to już mi dało wystarczajace rozeznanie o co chodzi. W każdym razie Nightfall bardziej mi się podoba.
Co do skilli, to byc moze te z Factions są bardziej przemyślane, choć i tam nie ustrzeżono się powtórzeń i nieprzydatnych rzeczy. Kwestia gustu. Skille z dwóch rozdziałów i tak dają takie możliwości konfiguracji buildów, ze jakoś mi nie brakuje tych z Factions. Jedynie mi farm bossów odpada, ale i tak się niegdy tym nie zajmowałem.
Gram już od jakichś 10 miesięcy a i tak wszystkiego nie widziałem, wszędzie nie byłem i wszystkiego nie wypróbowałem. Może mało gram po prostu. W kazdym razie jakbym miał jeszcze F to wolnego czasu by mi nie starczyło. Ale kto wie, może kiedyś tam kupie. :-)

Everquest, nie grałem ,ale podobno bardzo fajny. Niestety trzeba bulić na abonament. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 09:31, m4teU5z napisał:

Kusi mnie gra Dervishem, ale jakoś nie za bardzo podoba mi się Nightfall. Nie lubie takich
klimatów z Afryki :P. Napewno same pustynie tam są? A co do Factions to mam wielką chęc zagrać
sobie Assasinem...
Czyli chyba sobie kupie Factions...

W sumie Derwisz nie jest az tak fajny jak na poczatku moze sie wydawac. Ale Assasin jest do kitu, grale nim i moim zdaniem nadaje sie tylko na zabijanie mnichow, bo na wara jak poleci a jeszcze dwoch lub trzech jak to sie zdarza to klapa. Ginie dosc szybko. Ja sam mialem podobny dylemat co twoj i wybralem NF bo klimat moze jest afrykanski lecz fajnie lazic sobie po swiecie demonow pozniej niz gniesc sie po kartonowych miastach w Faction :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować