Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2007 o 18:33, HumanGhost napisał:

Ja bym chciał Titana albo żółwia. Fajnie według mnie wyglądają. :-)
Ale to dopiero w lutym na Rangerze a kolejny dopiero w wakacje. :-/

Ja chcę pandę, wtedy ją sprzedam i będzie mnie stać na dowolnego ^^. Za to bardzo chciałbym, by wprowadzili mini-Glint...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 18:02, Jarzy napisał:

Co do tego tytułu to ładnie trzeba mieć nawalone we łie,żeby to zrobić.

Nom. Choć w sumie siedzenie w pre to czysta przyjemność. :)

Dnia 15.01.2007 o 18:02, Jarzy napisał:

W sumie jest sposób jak w South Park-idziesz i tłuczesz potworki dające 5XP i do skutku nabijasz a na koniec nabijasz XP questami :)

Tak trochę nie bardzo, bo jeśli utłuczesz moba, który ma o 5 lub więcej level niżej, to dostajesz za niego 0 (słownie zero) XP. Jedyna metoda, to death leveling, czyli "nabijanie" levelów potworom przez własną śmierć i później ubicie takiego wysokolevelowego moba.
Ale to faktycznie trzeba mieć nawalone. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 18:50, Selv napisał:

co masz do ruika? ;p
ja go dostałem^^


Nie lubię tego gościa ! no trochę mi się go żal zrobiło, po tym jak stał się undead i trza go zabić było, ale i tak go nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 18:52, Patryk R napisał:

Nie lubię tego gościa ! no trochę mi się go żal zrobiło, po tym jak stał się undead i trza go zabić było, ale i tak go nie lubię.

Heh.
Dzięki za spoiler ;P
Ale podejrzewałem taki zwrot...

BTW. Pochwalę się. Dzisiaj przyszły Factions i Nightfall. Teraz już nie tylko w Tyrii możecie natknąć się na największego nooba ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:07, walgierz napisał:

BTW. Pochwalę się. Dzisiaj przyszły Factions i Nightfall. Teraz już nie tylko w Tyrii możecie
natknąć się na największego nooba ;>

Heh, jak się podszkolisz i opanujesz kontrolę bohaterów, to wpadnij kiedyś na Hero Battles. Muszę Ci obić buzię za tego niezasłużonego degrada. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:07, walgierz napisał:

BTW. Pochwalę się. Dzisiaj przyszły Factions i Nightfall. Teraz już nie tylko w Tyrii możecie
natknąć się na największego nooba ;>

Blah!
Jutro jużi nie Ty będziesz miał chwalebny tytuł ''największego'' nooba ;) Bo zamówiłem sobie w piątek Factions ;) I teoretycznie będzie to mój pierwszy MMORPG z prawdziwego zdazenia. ;)

Miałem swoje fazy swego czasu na Tantre na przyklad ale to się właściwie nie liczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 19:07, walgierz napisał:

Heh.
Dzięki za spoiler ;P
Ale podejrzewałem taki zwrot...


A czy to by w czymś pomogło ? kto by chciał i tak by przeczytał, moim zdaniem spoilery są zbędne.

A tak wracając do GW to czy nie wydaje się wam, że te eventy z cyklu duble fun są coraz gorsze ? podwójny exp po złapaniu elit skill to już jest trochę głupie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się pochwalę, dziś odebrałem Prophercies. ;)
Całą trylogię kupowałem odwrotnie: Factions, Nightfall i dziś Proph.
Już niedługo ruszam na Tyrię! Tylko zastanawiam się nad kolorem włosów...
Pytanko: Na jakim levelu wyjść z Pre-Asc? Wiem, że można tam siedzieć długo, ale na jakim poziomie już czas wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:23, Nadrill napisał:

Pytanko: Na jakim levelu wyjść z Pre-Asc? Wiem, że można tam siedzieć długo, ale na jakim poziomie
już czas wyjść?

Wiadomo, że im później wyjdziesz, tym będziesz miał łatwiej na późniejszym etapie.
Wojaczką wyszedłem na 6 levelu i nie było źle, nekrusem opuściłem pre na levelu 8 - i było lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:45, PAZ3R napisał:

Przeglądając stony natrafiłem na kilka screnów ze zdjęciami itemów...Sam dodam jedno z prośbą
o wycene ;]

Jak dla mnie to 70-80k w górę :) PS. Ręcznie modowany?? :> Jakby był 15^50 to 90k + ecto, mimo że takie są już często dosyć spotykane to i tak cena się trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:55, oOreVenOo napisał:

Perf Chaos Axe , myślę że spokojnie około 150-200k .

Eeeee one już nie są takie drogie :) teraz spokojnie można znaleźć coś w granicach 100k :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZytałem sposób nabijalnia poziomów w pre.Ten death leeling to po prostu chore.Mnie szkoda mojej postaci za każdym razem kiedy pada,żeby zjeść troche ziemi a taki death leveling chyba by mnie wykończył :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować