Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

A czy to normalne że kiedy już chcę sie zalogować postacią (fajne meny BTW) to wczytuje mi sie w nowym obszarze ponad 1,3k nowych plików :O. Trochę sobie poczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 15:48, Arkadiusz napisał:

* When a party leader uses Map Travel in a town or outpost, his entire party travels with
him to the new map.

Czy to by znaczylo, ze obecnie runnerzy stracili racje bytu (a raczej musza ostro zjechac z cenami za swoje uslugi ;-P) skoro teraz kazdy moze zajac sie ''transportem'' innych ludzi? No nie wiem, nie wiem - ciezko by mi bylo po takim ciosie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 16:20, Piotrek K. napisał:

> * When a party leader uses Map Travel in a town or outpost, his entire party travels with

> him to the new map.
Czy to by znaczylo, ze obecnie runnerzy stracili racje bytu (a raczej musza ostro zjechac z
cenami za swoje uslugi ;-P) skoro teraz kazdy moze zajac sie ''transportem'' innych ludzi?
No nie wiem, nie wiem - ciezko by mi bylo po takim ciosie :D


Rzeczywiście troche to nie zbalansowane, moze będzie tu jeszcze taki warunek że postać taka musi mieć ten outpost odkryty albo nie przeniesie sie tam tylko do najbliższego outposta (albo grupa wogóle nie moze się przenosić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 16:20, Piotrek K. napisał:

> * When a party leader uses Map Travel in a town or outpost, his entire party travels with

> him to the new map.
Czy to by znaczylo, ze obecnie runnerzy stracili racje bytu (a raczej musza ostro zjechac z
cenami za swoje uslugi ;-P) skoro teraz kazdy moze zajac sie ''transportem'' innych ludzi?
No nie wiem, nie wiem - ciezko by mi bylo po takim ciosie :D


wydaje mi sie ze tylki ci ktorzy znaja miejsce docelowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już mi weszło, narazie zauważyłem:

- enchanty maja zieloną strzałkę do góry w prawym górnym rogu; hex''y mają czewrwoną do dołu.
- trawel koło LA do great temple of balthazar (i tam właśnie się udaję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się WLECZE. I do tego jeszcze CSS musiał też mieć update tego samego dnia :/ . I jescze Ogame musze pilnować (dobrze że jestem uczciwy i nie używam jeszcze Emula ;) ). Chyba potrzebuje szybszego łącza ;p . Piszczie, jakie zmiany są, bo u mnie (i u niektórych pewnie też) update troche potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej przygotowanie do weekendowego Eventu kiedy bedzie mozna pograc sobie troche nowymi postaciami, zobaczyc nowe skille ;)...
Zdecydowanie za to musze przyznac, ze podoba mi sie nowe menu wyboru postaci :). Jakies takie fajniejsze niz to obozowisko - no i mozna obracac kamera wokol postaci ;-)

PS. Najbardziej dobil mnie ten screen ==>> Nie wiedzialem, ze juz tak dawno nie wlaczalem tej gry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie podziwiam nowe menu wyboru postaci...całkiem ładne - nawet ładniejsze niez to poprzednie :)
Ciekawe jakich innych zmian jeszcze dokonano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem 2 nowe rzeczy:

- runy są opisane bardziej szczegółowo (np. absorb 1 damage, not stacking)
- nie działa wizja smoka w Droknars Forge :/ (choć może to ja coś robie źle)

Poza tym, w ramach przygotowania do eventu zacząłem nabijać faction points. Miałem 15 i 3/4 lvl, więc ostatnie chwile na arenie w Yak`s Bend. Cóż, udało się 51 consective wins :D . No i wpadło troche punktów (chociaż wciąż za mało :( ). A teraz 16 lvl i arena zablokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować