Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 18:33, Ashman napisał:

wie ktos morze w jakiej czesci sa najfajniejsze tance dla elementalisty oczywiscie te z kolekcjonerskiej
albo morze ktos wie na jakiej stronie morzna znalesc jak wygladaja

Nie ma czegoś takiego, w każdej części ele tańczy tak samo( znaczy, że mężczyzna tańczy inaczej a kobieta inaczej) A edycje kolekcjonerskie dodają tylko ulepszenia to tańców; takie jak: świecące dłonie, czy tez kulę dyskotekową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja postać troche sie zmieniła w dzisiejszy dzień:) A jak narazie tne wszystkich z drobną pomocą najemników.
PS:Wydałem 1 k bo mi sie wygląd mojej zbroi i ona sama znudziła:)+500 na barwnik,żeby ładny kolorek był. Na misjach sobie forsy nabrałem i teraz szastam:)

20070209184407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 18:33, Ashman napisał:

wie ktos morze w jakiej czesci sa najfajniejsze tance dla elementalisty oczywiscie te z kolekcjonerskiej
albo morze ktos wie na jakiej stronie morzna znalesc jak wygladaja



Hmm. Z tego co mi wiadomo to jak masz edycje kolekcjonerska to tanczysz tak samo tylko masz takie ognie koło rąk...
A co do filmików to poszukaj na YouTube albo Google Video, dużo jest filmików z tańcami i napewno jakiś elementalista się tam znajdzie.

P.S Pamiętaj o znakach interpunkcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest czasem tak ze taniec zalezy od rodzaju trzymanej btoni bo naprzyklad moj kumpel z gildi tanczy inaczej z mieczem, kosa czy flaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:12, Ashman napisał:

a to nie jest czasem tak ze taniec zalezy od rodzaju trzymanej btoni bo naprzyklad moj kumpel
z gildi tanczy inaczej z mieczem, kosa czy flaga

Prawdziwy pr0 h4x0r.
Bujda, taniec nie zależy od trzymanej broni, bo ta podczas tańca... po prostu nie pojawia się w rękach postaci.
Wyjątkiem jest tu chyba nekrus meżczyzna, ten podczas pogowania trzyma w łapie swoją lagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o wycenę. Pierwszy przedmiot to łuk i raczej nie jest wiele wart. Ale drugi wygląda mi ciekawie. Jednym z upów jest Staff Wrip of Deathbane, który widziałem na guru za 50k. Mam wyciągać upy, czy sprzedawać cały item? I za ile proponujecie?

20070209193535

20070209193540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:47, Draxvoxdor napisał:

Aż takie to drogie? Mi kolega dał fioletowy wielki młot ciężaru czy coś takiego. Atak 19-35.
Za friko:)

Fioletowe przedmioty zazwyczaj nie są drogie :)
Oprócz dmg (tutaj nie ma max) ważny jest req wymagany i bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:20, Ashman napisał:

ja tam widzialem swoje moj kumpel tanczyl 3 razy a za kazdym razem inaczej



To może użył innych emotikonek, które były podobne do tańca? Bo to jest niemożliwe żeby tańczył inaczej...jak napisał Krejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:35, walgierz napisał:

Mam prośbę o wycenę. Pierwszy przedmiot to łuk i raczej nie jest wiele wart. Ale drugi wygląda
mi ciekawie. Jednym z upów jest Staff Wrip of Deathbane, który widziałem na guru za 50k. Mam
wyciągać upy, czy sprzedawać cały item? I za ile proponujecie?

Nie wiem, ile może stać ten staff, choć na moje oko to ze 2k, ale nie sugeruj się tym. A co do łuku, to jak nie masz podobnego, to z tego zrobiłbym jakiegoś perfekta, jeśli masz rangera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniej jest jak masz go w łapie a nie masz wymaganej biegłości czy siły. Obrażenia są tak 1-2:P Fioletowe nie są drogie? A przeważnie jak znajde filetowe to są szczególnie fajne że sam nawet ich używam. Np wczoraj i dzisiaj znalazłem dwa fajne młoty, jeden mrocznych krasnoludów, a drugi takiego zabójczego wyglądu nie miał,choć był lepszy gdzieś o 3 punkty. i wczoraj znalazłem tez fajny toporek mrocznych krasnoludów, co też fajnie naparza(poprzednio nie uzywałem wcale broni jednoręcznych, bo zabijanie potworków za dużo zajmowało a z tym toporkiem nie ma zbyt wiekiej różnicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:57, czapla56 napisał:

co do łuku, to jak nie masz podobnego, to z tego zrobiłbym jakiegoś perfekta, jeśli masz rangera;)

Właśnie stworzyłem sobie rangerkę z myślą o późniejszym jej wykorzystaniu ;P i zastanawiałem się nad zostawieniem jej tego łuku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:01, walgierz napisał:

> co do łuku, to jak nie masz podobnego, to z tego zrobiłbym jakiegoś perfekta, jeśli masz
rangera;)
Właśnie stworzyłem sobie rangerkę z myślą o późniejszym jej wykorzystaniu ;P i zastanawiałem
się nad zostawieniem jej tego łuku. :)

Ja bym zostawił, max dmg, req 9, nic tylko robić perfecta ;P ( albo kupić jakiegoś zielonka ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować