Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 23:25, Selv napisał:

A co chcesz wiedzieć? :P

Na razie Nożownik rozwija się prawidłowo, właśnie osiągnął 13 level (i jeszcze połowa Shing Jea przed nim). ;)
Jakbym miał jakiś problem lub pytanie, to już wiem do kogo się udać.

(A na posiadanie Asska skusił mnie... vabbian armor dla niego. Po prostu cudo, najlepszy ciuch w grze.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Ile może być warty Focus Core of Endurance (+30 hp while stance)? Szukałem na guru, ale żadna aukcja go nie dotyczy. Mam pewne podejrzenia, że to crap, ale wolę się upewnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vabbian nie jest wcale taki super.Nie wiem czemu ludzie sie tym podniecają :/ Wszyscy takie mają :/ Jatam wole swojej asce kupić ascended exotic :D Jeszcze do tej pory nikogo nie widziałem w takim pancerzu-co najwyżej zwykły exotic :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ten Vabbian armor dla Assasa jest lipny, już ten 1,5 k imperial, który ma moja Assassinka wygląda lepiej (według mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz chyba jakaś inna grę, samego zabójce ciężko spotkać, a co dopiero w vabbianie. Może 2 albo 3 widziałem :|
Przeważnie biegają w ancient ;]
Exotic, co to jest? Kawałki metalu, kolce na zabójcy? Zabójca ma się sciskać czy co aby te kolce się wbijały w przeciwnika czy co? ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Gadacie o tym Vabbian, a może ktoś by jakieś ładne foty wrzucił? ;]
Ocenimy :)
Btw kto to miał assasina płetwonurka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyed Blu :P
Myślę nad czarnym tylko, że wtedy troszkę uroku straci :P
Oczywiście w poście wyżej, zapomniałem nie klikać `dodaj post` zanim nie wgrają się fotki^^

20070210095554

20070210095702

20070210095748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ee, sorki ale ta zbroja jest... brzydka ;]
Gdyby te kolce były dyskretniejsze, to jeszcze, a tak to wygląda jak nie wiadomo co ;]
Wrzucam kilka takich, które mi najbardziej przypadły do gustu

20070210100857

20070210100912

20070210100938

20070210101009

20070210101118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Selv armor jest na prawdę ładny, nie maluj go na czarno bo straci urok. Ten niebieski uwydatnia bardzo fajne szczegóły, nie każdy armor nadaje się na dyed black. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz tego,bo gonisz za wzorami pancerzy,które tylko mają wszędzie po bokach kosy.A jakby sie taki koleś zapomniał i za szybko podrapał po bani?-mózg na wylot bez problemu.Mnie sie exotic podoba,no wygląda drapieżnie i tyle.Te wszystkie kolce nadają mu specyficzny wygląd i tyle :) Poza tym w GW zabójca nie wykorzystuje elementów swojej zbroi do walki,więc dyskusja na ten temat nie ma sensu-to jest po prostu ozdoba. Do vabbianowego pancerza podbny jest kurzickowy 15k-wygląda prawie jak kopia tylko ma wzorki inne i kosy mają inny kształt :/ Widziałeś w NF pancerz podobny do exotica?Ja niebardzo.Wrzucam kilka fotek mojej aski.Niestety póki co w zwykłym exoticu,bo brakuje mi chityny,żeby sklepać cały pancerz póki co.Jak już go zrobie to wrzuce jej fotki.

Budo->mnie sie zupełnie nie podobają maski w ritów.Dzięki tym maskom rytualiści wyglądają jak robo copy.Z tych pancerzy co pokazałeś to:rit ma normalny niczym nie różniący sie pancerz,ranger wygląda jak trup.Ele ma niełądnie wymalowany pancerz,bo złoty nie pasuje do tego ubranka.Za to drugi ranger w tym kolczastym wygląda ok.Waojaczka pomalowana na zielono też jest git :D.

20070210103937

20070210103952

20070210104006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurzik mi się nie podoba, bo był zbyt napaćkany. W Vabbian jest mało detali, są one ładnie wkomponowane.Tak jak lubię. Dobry smak u zabójcy, to jest to! W exotic cały pozytywny efekt psują te majtki z blachy. Coś strasznego, w ogóle cała blacha wygląda jak z drzwi malucha. Kolce niczym małe nóżki u gąsienicy, tylko się położyć na plecach i chodzić używając tylko nich.
Sam też w nosie nie podłubiesz, bo zostawisz oczy na pseudo bolcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:54, oOreVenOo napisał:

Jarzy stanowczo kup 15k Kurzick dla Assasinki lub tego Vabbiana. Exotic jest okropny, wybacz
mi ;-)

Wybacz,ale nie obchodzi mnie zdanie innych,szczególnie jeśli krytyka nie jest konstruktywna :/ Skoroś taki mądry pokaż swojego asa to pogadamy.Jeśli ma vabbian to nie pokazuj,bo nie ma potrzeby-i tak mi nie przypasi.

Selv->no niestety musze sie zgodzić z tym,że gacie są niefajne.Reszta mi sie podoba tak czy inaczej.Patrząc ogólnie na droższe pancerze to nie ma takich czysto-"zabójcowych" pancerzy :/ Najfajniejsze są te najprostsze-z Shing Jea i Canthan.Nie ma wnich przepychu i mają ładny wygląd :> Zupełnie nie pasują mi wszelkie odstające kosy na pogach i rękach,dlatego vabbian i kurzick odpada na starcie.Ancient wygląda jak jakiś robal kosmaty :/
O kurde!Własnie przypomniałem sobie z Wiki exotic 15k!Jaki on jest CUDOWNY!Gacie nie wyglądają jak kawał blachy tylko ładnie sie komponują.Przypominam,że moja aska ma obecnie exotic 1,5k a on nie wygląda tak super jak ten za 15k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować