Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

Gdy Twojej postaci stuknie roczek w ekwipunku pojawi sie minipet :)
Dwuklik poza miastem wypuszcza zwierza, ponowny dwuklik chowa do plecaka.

Btw, jak ktoś nie ma wolnego slota w inventory, to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:28, oOreVenOo napisał:

Build działają, przynajmniej SS zresztą jeśli nie wykorzystasz go tam to wykorzystasz w UW,
FoW,SF itp więc ten build jak najbardziej warto mieć. Poza tym nie widziałem takich teamów
farmiących ,zawsze w Tombach jest barrage team (WoH heaer + Order + MM + Barrage).


a trzeba zmieniać coś, czy SS to SS ? :) bo runy juz włozylem do zbroi i teraz szkoda mi ich niszczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:28, oOreVenOo napisał:

Build działają, przynajmniej SS zresztą jeśli nie wykorzystasz go tam to wykorzystasz w UW,
FoW,SF itp więc ten build jak najbardziej warto mieć. Poza tym nie widziałem takich teamów
farmiących ,zawsze w Tombach jest barrage team (WoH heaer + Order + MM + Barrage).


i jeszcze jedno pytanie :) - nie będzie trzeba go przebudowywać, żeby działał jak należy ? bo sie tego obawia, a wtedy czeka mnie zmiana armora.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy opróżnia ekwipunek, a prezent pojawia się w pierwszy wolny slot. To najlogiczniejsze rozwiązanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 21:15, PAZ3R napisał:

Chyba mój post zaginął w tłumie... Poprosze o wycene.


Same te upy drogo na guru chodzą (sundering 20/20 za 15-20 k, a +1 do marksmanship 3-5 k). Do tego łuk ma max dmg i 15^50, więc można spróbować za 30 k, ewentualnie mniej, jakby kupca nie było.
Ale to tylko moja opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory że dwa posty pod rząd tam są i w dodatku takie same.... raz dodalem, nie dodalo sie i jeszcze raz dodalem i sie obydwa dodaly :P. Właśnie dobrze sie jeszcze farmi 55/SS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:18, Jack Bauer napisał:

Właśnie dobrze sie jeszcze farmi 55/SS ?


Coraz mniej, coraz częściej nerfią i coraz bardziej. Teraz dostał SV po czterech literach więc jeśli monk jest tępy i nie jest Mo/Me z SV to farm pająków Ci tam odpada, czyli masz mniej 50% dropów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to już wiem co to mini pet, takie małe zwierzątko które nie walczy tylko łazi za nami. A ja sie dziwiłem co za jakas pokraczna żaba łazi za moim kumplem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 22:24, oOreVenOo napisał:

> Właśnie dobrze sie jeszcze farmi 55/SS ?

Coraz mniej, coraz częściej nerfią i coraz bardziej. Teraz dostał SV po czterech literach więc
jeśli monk jest tępy i nie jest Mo/Me z SV to farm pająków Ci tam odpada, czyli masz mniej
50% dropów.



czyli trza mieć dobry team do farmu :) ciekaw jestem jak mi się bedzie grało. Kiedys gralem 55, tym to sie fajnie farmilo na gryfach i trollach koło droknar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge z misją w Moddok Crevice :/ Dziś gry robiłem ją z obcą ekipą udało nam sie skosić runnerów,ale potem jakimś cudem Hunger nas rozwalił.Za drugim razem poszedłem z herosami i henchami-bonus nie zrobiony,bo runnerzy zwiali ,ale udało sie misje skończyć.Za 3 razem z Graczo połączyliśmy siły,ale nie udało nam sie zatrzymać głupich runnerów i tyle z tego było :/

Wie ktoś po ile chodzi Balthazar''s Fury?Dziś sprzedałem ją jakiemuś typkowi na guru za 35kafli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moddok Crevice jest denerwująca, fakt. Udało mi się ją zrobić za pierwszym razem (na Master) z jakimiś Niemcami.
Byłem jedynym wojem w drużynie i szef teamu poprosił mnie, żebym wziął "Charge!". Z przyspieszeniem całego teamu i dobrym zgraniem dwóch drużynowych rangerów z "Pin Down" (czy czymś w tym stylu) gładko poszło z runnerami.
Tak więc rada: Charge! i dobrzy rangerzy w teamie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musieliśmy sie wysilać,żeby zatrzymać tych 2 frajerów,bo za pierwszym razem jeden ranger wziął Imagined Burden a ja wziąłem crippling swing i jednemu runnerowi noge upie...liłem ;) Drugi runner został zwolniony i sie wszyscy na niego rzucili a ja swojego z zacięciem kosiłem po nogach :D Wiki radzi zabrać klątwy oparte na wodzie.Owszem,działają.Problem w tym,że mało jest hydromancerów :/ Gdy robiłem to z henchami to dałem Zhedowi magie wody.Nawet mu to jakoś szło,ale 2 runnerów nie da rady zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, dzisiaj panne przez Kaineg przeprowadzałem Askiem, kurcze, kocham Kaineg. Nie wiem czemu, ale mi się te slumsy podobają :|
Wszystko ma taki genalny klimat, budowle mają setki detali :|
Chyba jestem jedyną osobą której się Kaineg podoba^^
Swoją drogą, dla samego assasina warto kupić gw:f. No po prostu klasa arcyciekawa ;)
Nie tam żadne derwisze, paragony czy inne mesmery. Liczy się assasin, jego wygląd (vabbian armor) i gryw jaki daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wiesz, ja już się zaciąłem, że kupie nowy dodatek do gw, a jak mi nie podpasi, to wezmę factions, ze względu na klasy postaci. Zarówno assek, jak i rt przypadły mi do gustu i ten wschodni klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować