Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Początek Ultimate Edition oficjalnie

18 postów w tym temacie

@Harpen
Fajnie by było gdybyście spytali się EA Polska jak będzie z polskim wydaniem tego packu i jaka będzie cena.
I czy DLC nadal będą po anglijsku (choć przypuszczam, że na 99% tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 09:28, arborek napisał:

DROGO! Biorąc pod uwagę ostatnią cenę DA


Drogo? A gdzie ty widzisz cenę? Jest napisane, że "kupując wspomniany zestawem zaoszczędzimy aż 84 euro" a nie, że zestaw tyle kosztuje.
Nie ma mowy, żebym kupił drugi raz tą samą grę tylko dla kilku marnych jakościowo i jeszcze najprawdopodobniej anglojęzycznych dodatków, tfu... to nie są dodatki, DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, że w Polsce ukaże się wersja oryginalna a nie spolszczona. Już kilka razy kusiło mnie, żeby tą grę kupić ale polska wersja skutecznie mnie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w kilku sklepach wyceniona została na 18 funtów (PC), co moim zdaniem jest bardzo dobrą ofertą. Szkoda tylko, że parę miesięcy temu kupiłem już kolekcjonerkę DA + Awakening, w związku z czym nie ma sensu abym zakup powtarzał dla tych paru DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 10:07, raskaran napisał:

Nie wiem ile przesyłka do Polski ale 18 funciaków~80zł to tanio.

Raczej ~90zł. A wysyłka do Polski to 1 funt ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak się przymierzam do kupienia w tę gierkę, że jak w końcu pójdę do sklepu, to pewnie za 50 zł dostanę jakieś zbiorcze wydanie jedynki, dwójki i trójki w wersji super-hiper-duper-ultimate. Ale ten świat się wyrywa do przodu... ;)
A co do tego, że przyszłość DLC leży w nieokrojonych wersjach gier pudełkowych w sklepach za drobne pieniądze, to chyba nikt nie miał wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek i sporą część DLC mam, więc podziękuję. Natomiast oferta bardzo dobra dla kogoś, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z Dragon Age.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając EA Polska to będzie to tak: Podstawka + Przebudzenie + 4 DLC kiedy wyszły będą po Polsku a reszta po ang jak było wczesniej. Cena - 200 zł :) Naprawdę nie warto tego kupywać, znów dacie EA i Bioware dowód na szybki i bardzo głupi zarobek. Ja bym im dał kopa w dupe za takie wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 13:05, vegost napisał:

Znając EA Polska to będzie to tak: Podstawka + Przebudzenie + 4 DLC kiedy wyszły będą
po Polsku a reszta po ang jak było wczesniej. Cena - 200 zł :) Naprawdę nie warto tego
kupywać, znów dacie EA i Bioware dowód na szybki i bardzo głupi zarobek. Ja bym im dał
kopa w dupe za takie wydanie.

Rozumiem, że Bioware jest winne temu, że nie ma polskich wersji DLC. Kiedy ty się w końcu nauczysz że EA po prostu uznało, że nie opłaca się spolszczać DLC, bo nieiwle osób to kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 13:05, vegost napisał:

Znając EA Polska to będzie to tak: Podstawka + Przebudzenie + 4 DLC kiedy wyszły będą
po Polsku a reszta po ang jak było wczesniej. Cena - 200 zł :) Naprawdę nie warto tego
kupywać, znów dacie EA i Bioware dowód na szybki i bardzo głupi zarobek. Ja bym im dał
kopa w dupe za takie wydanie.


Ale cenę walnąłeś... Głowa mała.
I przestań tak się podniecać już Cię kiedyś prosiłem :)
A najlepiej zamiast siedzieć na forum to weź do ręki słownik języka polskiego :)
A jak Tobie się nie chce kupować to poproś rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować