Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 za słaby na InFamous 2

55 postów w tym temacie

Ludziska, to jest stary, odkopany przez archeologow gram.pl temat, ktory sieje ferment a niczemu nie sluzy. Raz to juz bylo walkowane i to z biednym skutkiem- dajta sobie siana, a gram niech patrzy co zamieszcza :p www.gram.pl/news_8Q7qGO65_X360_nie_udzwignie_InFamous_2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie szkoda Wam pisać takie "newsy" ? Ps. Konsole i tak są w dużym stopniu ograniczone, ale ja tam tylko sie ciesze bo od 3 lat praktycznie wszystkie gry na pieca chodza mi w full detalach bez zadnych upgrade''ow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 18:44, KhazarOne napisał:

Nie wiem kto to pisze, że na konsolach chodzi coś płynniej niż na pecetach...czy taka
osoba widziała kiedykolwiek grafikę takich gier jak np Crysis na PC? Jeżeli nie, to porównajcie
wydania pecetowe do waszych ssących każualowych konsol,


Daj spokój z tymi hardcorowymi Pecetami, bo najwięcej każuali siedzi na PC i pocina w jakieś gierki na Facebooku, miniclipie lub gra w jakieś proste MMO.

Dnia 05.10.2010 o 18:44, KhazarOne napisał:

To konsole opóźniają rozwój technologiczny, bo nie robi się ich jak chińskich skarpetek co dzień to nowszych.

I chwała konsolom, że nie mamy bezsensownego wyścigu graficznego - ale rozumiem, że dla ciebie liczy się tylko grafa, a nie fabuła, gameplay czy chociażby oryginalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 18:44, kodi24 napisał:

Ludziska, to jest stary, odkopany przez archeologow gram.pl temat, ktory sieje ferment
a niczemu nie sluzy. Raz to juz bylo walkowane i to z biednym skutkiem- dajta sobie siana,
a gram niech patrzy co zamieszcza :p www.gram.pl/news_8Q7qGO65_X360_nie_udzwignie_InFamous_2.html

Porównaj sobie zawartość obu newsów - tylko tytuł i obrazki są takie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybitnie flejmotwórczy temat - chwila moment, lecę po colę i popcorn :)

Dobra - fight ! KhazarOne, darth21 - dawajcie, dawajcie - w ryło se zapodajcie... i poprawcie z "kujawiakia" :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 18:30, Henrar napisał:

A na Xboxie chodzą w 60? :)


Oczywiście że nie, skoro SONY uważa że ich super extra Playstation 3 wyciska że wszystkich gier siódme poty to mam rozumiec że ich konsola działa w 60 fps zawsze i nie ważne od sytuacji. Chce żeby mi to pokazali. Bo gadanie że Xbox360 nie poradzi sobie z takim crapem jak Infamous 2 to czyste pieprzenie, nie poparte żadnymi dowodami technicznymi a tym bardziej gameplayowymi. Sony próbuje się wywyższać bo chyba za mało zarobili w ostatnim czasie. Pieprzeni kłamcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szok, strach i niedowierzanie. <przeciera oczy>... <idzie do następnego tematu>

Hehe. Ogólnie oprócz tego, że właśnie już ten temat był to nie ma czym się dziwić. No przecież Xbox nie ma Blu-Ray, więc wiadomo, że nie pójdzie. A na serio. To już jest trochę nudne i nieoryginalne ze strony Sony. Zaatakowaliby sensowniejszymi argumentami typu w tą grę pograsz tylko na PS3 i 3 linijki tekstu mówiące dlaczego warto. MS jest pod tym względem normalniejszy. Już nie pierwszy raz ktoś z MS chwalił Heavy Rain, czy Uncharted 2 mówiąc, że jego gra będzie lepsza :) i tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Retoryka jest w zasadzie identyczna- U2 nie pojdzie na x360, tak jak In2. Gdyby jednak U2 poszlo, to In2 tez. Poprostu ta sama mysl, tylko delikatniej przedstawiona. SP wciaz holduje swojemu chlebodawcy jadac na oklepanym juz min. dzieki Sony schemacie. Nie chodzi mi jednak o niuanse marketingu i dobor slow, lecz o ogolny wydzwiek artykulu, ktory podsyca wojenki a w dodatku jest powielony bo wciaz oznacza to samo. Pozytek z tego taki, ze uaktywni sie zaraz masa trolli;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 19:15, Lordpilot napisał:

Wybitnie flejmotwórczy temat - chwila moment, lecę po colę i popcorn :)

Dobra - fight ! KhazarOne, darth21 - dawajcie, dawajcie - w ryło se zapodajcie... i poprawcie
z "kujawiakia" :) !


O co ci chodzi?Bo nie rozumiem?
Każdy wie że SONY takimi marnymi prowokacjami chce podciągnąć sprzedasz swojej konsoli.Tak samo było przy Uncharted 2,GoW 3,HR itp.


vegost
Zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już jestem prawie pewny, kim jesteś :)
@kodi24: lubię platform wars, zawsze mam gotową colę i popcorn, by sobie poczytać i się trochę posmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszni wszyscy jesteście, po co robić z tego wielkie HALO? Gośc powiedział co musiał i już. To samo byłoby z innych stron. Wystarczy logicznie pomyśleć, ale jak widać większość atakuje by dopiec tylko innym. SZOK SZOK pff..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 19:50, kodi24 napisał:

W sumie w TYCH okolicznosciach zrobie to samo xD Wierzysz w te "21"? ^^

To jest jego 5 konto (miesmiertelny, coś na X, znawcaRPG, martwy21, thor09) w ciągu ostatnich 4 dni.
I gdy widzę pełną błędów wypowiedź w tematach o wojnach platfrom, Xboxie 360 czy rgach Bioware i widzę to "21" czy "rpg" w nicku to już mam pewne podejrzenia :)
@Adshi: to jest mówione przy każdym większym eksie Sony i staje się to powoli nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 19:51, Kaucz napisał:

Śmieszni wszyscy jesteście, po co robić z tego wielkie HALO? Gośc powiedział co musiał
i już. To samo byłoby z innych stron. Wystarczy logicznie pomyśleć, ale jak widać większość
atakuje by dopiec tylko innym. SZOK SZOK pff..


No własnie nie, widać który koncern jest dobrze wychowany a który nie. Z braku pieniędzy SONY zaczyna rzucać mięsem w xbox360. Microsoft ostatnio nikogo nie bluzgał jak to robi teraz Sony, jak napisał Xjumpaytech MS potrafił przyznać dobrą opinie o Heavy Rain, i też przyznaje się do błedów. Sony już dawno stracił w moich oczach jako koncern robiący dobry sprzęt, teraz wiem ze robi tylko crapy i próbuje mówić innym że to samo ma konkurencja chociaż pitoli od rzeczy. Lubie takie tematy, odrazu czuje się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować