Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

gramy! - temat ogólny o nowym programie o grach na TVN Turbo

48 postów w tym temacie

Widziałeś kiedyś Tom Kultury na Vivie. Czasami mówią tam o grach. To jest dopero tragedia. Prowadząca nie zna się na grach i widać nie traktuje tego tematu poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przypadkowo obejżalem ten program. Otóż Gothic II wg. Sz. Redaktorow jest prostą bijatyką,
ktora nie ma prawie nic z gier fabularnych....
...i ten program wiele stracił w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrecenzować Heroesa III, albo cos w tym stylu (jako pozycje klasyczne, a za razem kultowe). A ostatnio jako grę starszą (tkz. klasyk) dali Swata 4 i Empire earth 2 (obie gry weszły w zeszłym roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, to chyba aż tak przestarzałe nie sa). Prowadzący to glupek!! ŁŁEEE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzący kiedyś chyba prowadził jakiś program na MTV, nie lubiałem go tam, a w tym programie jest jeszcze gorszy. Co do zawartości merytorycznej programu....pozwolę sobie zostawic to bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyper rulez.
Najlepszy jest review territory. Totalny odlot. Szkoda, że stracili 1h w stosunku do zigzap. Tak narrawdę, to zigzap to badziewie , kretyn stwo shit i inne takie, nie wiem co moja siostra - 9 letnia w tym widzi. Powinni miec osobny kanał. Poza tym ile razy można oglądac GTO, zastąpić tego zboka czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 20:48, Liqid napisał:

Hyper rulez.
Najlepszy jest review territory. Totalny odlot. Szkoda, że stracili 1h w stosunku do zigzap.
Tak narrawdę, to zigzap to badziewie , kretyn stwo shit i inne takie, nie wiem co moja siostra
- 9 letnia w tym widzi. Powinni miec osobny kanał. Poza tym ile razy można oglądac GTO, zastąpić
tego zboka czyms innym.


Nie iwem czy wiesz ale od przedwczoraj jest nowe anime ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 20:54, Latniak napisał:

> Hyper rulez.
> Najlepszy jest review territory. Totalny odlot. Szkoda, że stracili 1h w stosunku do zigzap.

> Tak narrawdę, to zigzap to badziewie , kretyn stwo shit i inne takie, nie wiem co moja
siostra
> - 9 letnia w tym widzi. Powinni miec osobny kanał. Poza tym ile razy można oglądac GTO,
zastąpić
> tego zboka czyms innym.

Nie iwem czy wiesz ale od przedwczoraj jest nowe anime ;p



Last exile, evangelion, czy " to postapokaliptyczne- coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 18:12, Liqid napisał:

Last exile, evangelion, czy " to postapokaliptyczne- coś"


Takie nowe cóś:

Experiments Lain (troche o tym na www.hyper.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sobota 19.00

Ten program powinien być błyskawicznie zdjęty z anteny za bluźnierstwa. Prowadzący jest "no comment" a twórcy zapraszają ludzi, któż z grami nie mają nic wspólnego. Wstyd panowie z TVN, wstyd.

P.S. A czy na 4fun leci jeszcze zagrywka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2006 o 19:27, luzac napisał:

P.S. A czy na 4fun leci jeszcze zagrywka?

na 4fun od nowego roku nie ma juz zagrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kawełek tego programu. Nędza i rozpacz. Nie do końca rozumiem idei tego programu, bo "nowe" gry, o których tam mówią nowe nie są. Nie bardzo rozumiem grupy docelowej tego programu, bo sądząc po komentarzach może chodzić o "grających". Osoby, którę interesują się grami nie znajdą w tym programie niczego ciekekawego, tylko mogą się rozlościć przez denne komentarze. Z kolei osoby nie interesujące mogą postrzegać ten program jako "zbyt" fachowy przez pseudo komentarze skierowane do "graczy"
Chciałem wymyśleć jakieś efektowne porównianie dla tego programu, lecz doszedłem do wniosku, że szkoda zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, kiedy jeszcze mialem Hyper (czyli ok. 3 lata temu), leciał najlepszy serial anime, jaki widzialem w życiu. Serial ten, to nic innego jak Cowboy Bebop:D Ech, stare czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować