Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Konkurs graficzny na tło pod forum

322 postów w tym temacie

Trochę poprawiłem kolor
Dam 2 podobne wersje. Pierwsza to taka sama jak wcześniejsza, tylko poprawiony kolor. A druga ma dodany ciąg liter z nazwami konsol :)

20101031152828

20101031152904

20101031152936

20101031153227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 16:54, kumalg napisał:

Trochę poprawiłem kolor
Dam 2 podobne wersje. Pierwsza to taka sama jak wcześniejsza, tylko poprawiony kolor.
A druga ma dodany ciąg liter z nazwami konsol :)

Wiec co mi od samego początku nie pasuje w twojej tapecie? To że dałeś PS2 i starą wersję nintendo DS która nie jest sprzedawana od 5 lat!!! Tapeta powinna być aktualna a te konsole już są na wymarciu. Powinno być 3DS które wejdzie za niecały rok. Już nie wspomnę o starszych wersjach PS3 i X360. Wykonanie fajne, do tematu nawiązuje jednak to co wcześniej napisałem bardzo mnie razi, a najbardziej wersja DSa z 2005 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 18:51, xD_ominik napisał:

> Trochę poprawiłem kolor
> Dam 2 podobne wersje. Pierwsza to taka sama jak wcześniejsza, tylko poprawiony kolor.

> A druga ma dodany ciąg liter z nazwami konsol :)
Wiec co mi od samego początku nie pasuje w twojej tapecie? To że dałeś PS2 i starą wersję
nintendo DS która nie jest sprzedawana od 5 lat!!! Tapeta powinna być aktualna a te konsole
już są na wymarciu. Powinno być 3DS które wejdzie za niecały rok. Już nie wspomnę o starszych
wersjach PS3 i X360. Wykonanie fajne, do tematu nawiązuje jednak to co wcześniej napisałem
bardzo mnie razi, a najbardziej wersja DSa z 2005 roku.


Kurcze, racja. Poprawki mam zrobione, ale czy Laid_back się zgodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie zgłaszać, ale jak już w wolnym czasie zrobiło się kilka projektów to warto jeden zgłosić, aby się nie marnował. :)

20101031213042

20101031213131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 22:19, L33T napisał:

Akurat na ps2 to sony nadal zarabia :)

Wiem że zarabia, ale to już końcówka. Pewnie sony by już dawno wycofało PS2 gdyby nie to że PS3 każdego roku przynosi straty.


Widać prostota rządzi i wszystkich, i tak ma być! Poziom nie jest zły, jednak myślałem że zainteresowanie będzie większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 23:09, xD_ominik napisał:

> Akurat na ps2 to sony nadal zarabia :)
Wiem że zarabia, ale to już końcówka. Pewnie sony by już dawno wycofało PS2 gdyby nie
to że PS3 każdego roku przynosi straty.

Tym tekstem pokazałeś właśnie ile wiesz o rynku konsol. Dla sprostowania- SONY od dość dawna zarabia na swojej najnowszej (aktualnie) konsoli.
Jak się na czymś nie znasz to nie pisz głupot.

A tak bardziej na temat- mnie się najbardziej podoba praca kumalga. Bardzo dobre wykonanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 23:06, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

Takie oto dwa, gdyż mój z napisem "gram.pl" prezentuje się gorzej niż Vojtas''a, więc
wstawiać go nie będę :)

Co do pierwszej: moje oczy właśnie eksplodowały. Trochę zbyt oczopląsna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 00:13, Dared00 napisał:

> Takie oto dwa, gdyż mój z napisem "gram.pl" prezentuje się gorzej niż Vojtas''a,
więc
> wstawiać go nie będę :)
Co do pierwszej: moje oczy właśnie eksplodowały. Trochę zbyt oczopląsna ;)


Ale po "zainstalowaniu" pasuje do obu skinów forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 23:00, Vojtas napisał:

Mój skromny projekt.

Jesli nie bedziesz w czolowce to bedzie tylko swiadczylo o ''guscie'' ludzi z gram. Super :). Drobne bledy do poprawienia/wymodelowania i bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 20:39, Piotrek_K napisał:

> Mój skromny projekt.
Jesli nie bedziesz w czolowce to bedzie tylko swiadczylo o ''guscie'' ludzi z gram.


Trochę kiepsko to zabrzmiało IMO. Tobie może się podobać, mnie nie musi. (Choć nie mówię, że tak jest.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 20:39, Piotrek_K napisał:

Jesli nie bedziesz w czolowce to bedzie tylko swiadczylo o ''guscie'' ludzi z gram.


Dzięki.

Dnia 01.11.2010 o 20:39, Piotrek_K napisał:

Super :). Drobne bledy do poprawienia/wymodelowania i bedzie git :)


Tzn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 20:49, Vojtas napisał:

Tzn.?

Ogolnie to bym pociagnal to tlo pod bannerem pod niebieska belke rowniez (no i nadal nie jestem przekonany co do tych "kropek" przy banerze ;)). Dodatkwy blad na screenie ponizej. Wszedzie katy proste, a tutaj widac jakis luk ;). Tak, czepiam sie :)

PS. Choc ja to sie tam nie znam i gust mam spaczony (no i rzucam sie na szczegoly! ;) ) ...

20101101210113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować