Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2006 o 10:47, migem napisał:

Bedzie w eXtra Klasyce nie w Extra Grze. Czyli w nastepnym rzucie tytułów do klasyki mozna
sie juz tego smialo spodziewac.

OK. Nie doczytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2006 o 09:14, migem napisał:

Co do platyny to wg. mnie nie ma czegos takiego w tej chwili? Myslisz moze o złotej edycji
? Ale ta jest z dodtakiem?


GOTHIC 2 Z PLATYNOWEJ KOLEKCJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 19:25, s2nto napisał:

> Jak f.e.a.r. już ze 2 razy był po promocyjnej cenie 40 zł ;/ Ja kupiłem za 99 zł , i myślę

> że rzeczywiście powinien znaleźć się w nieco tańszej serii, bo 100 zł za f.e.a.r.a to
za dużo,
> choć gra jest wspaniała.

FEAR nie zejdzie niżej - chociażby z tego względu że są opchane servery. Spójrz na BF1942,
czy też Tribes, FSW, Delta Force Black Hawk Dawn które obecnie jest w trybie MP opustoszałe
i płacisz jedynie za tryb SP.

Jedyny wyjątek jaki znam to IronStorm - tytuł gdzie naprawdę jest spora rzesza graczy, w tym
i polska scena. Natomiast CDP wciąż odkłada premiere tej gry. :)


http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=342 tu masz tą grę za 9,90zł przy wykorzysaniu wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 10:47, migem napisał:

> > To my nie bedziemy gorsi i tez wydamy w XKN:) juz niedlugo bedzie
> SUPER :)
> A kiedy ?
> Teraz będzie gothic2, później toca 2 - czy następny w kolejce jest HOMM4 ?

Bedzie w eXtra Klasyce nie w Extra Grze. Czyli w nastepnym rzucie tytułów do klasyki mozna
sie juz tego smialo spodziewac.


mam 2 pytanka:
1. kiedy?
2. z dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 16:50, Barklu napisał:

Nie wiem, może ktoś inny już zakupił prawa, ale jeśli nie, to moglibyście wydać S.T.A.L.K.E.R
Shadow of Chernobyl


S.T.A.L.K.E.R. w extra grze ? ...hehe...dobre sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... ja mam problem. Mam 20 zeta i nie wiem co wybrać - Soldiers : Ludzie Honoru, czy jakąś inną strategię w tej cenie. Bardzo lubie świetne strategie i FPS, ale nie mogę sie zdecydować. Co kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ground Conrtol II - jesli lubisz rts''y to poprostu trzeba zagrac
Full Spectrum Warrior - ciezko dokladnie okreslic typ gry - poprostu bardzo fajna strategia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 11:21, Łuk4s2 napisał:

Ground Conrtol II - jesli lubisz rts''y to poprostu trzeba zagrac
Full Spectrum Warrior - ciezko dokladnie okreslic typ gry - poprostu bardzo fajna strategia
:)


Grounda mam, a FSW mnie nie kręci (grałem u znajomego). Może Warhammer (chyba jest w EXN)? Tylko nie wiem, czy pójdzie na 256 MB RAM-u... A co z Soldiersami? Dajni są chciaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie extragra.com od kilku dni jest już info o "Gothic II", więc może jakiś przeciek na temat tego, co będzie w sierpniu i wrześniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na Planescape Torment na DVD? Mimo iż mam już tą grę, to chętnie kupiłbym ją jeszcze raz w odświeżonej edycji. Nie lubię "żonglowania płytami", a 4 CD to jednak trochę dużo (wiem, że w NXK było 2 CD, ale to i tak nie to samo co 1DVD - poza tym tego wydania i tak już nie ma w sprzedaży). Jeśli nie dałoby się tego dać w eXtra grze, to może chociaż w XKN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić o potwierdzenie jakiegoś pracownika CDP o tym, że promocja na Gothic II: Noc Kruka będzie obowiązywała także na wydanie z XKN. Jest to bardzo ważne, dla mnie teraz priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 15:20, Furozenu napisał:

A co byście powiedzieli na Planescape Torment na DVD? Mimo iż mam już tą grę, to chętnie kupiłbym
ją jeszcze raz w odświeżonej edycji. Nie lubię "żonglowania płytami", a 4 CD to jednak trochę
dużo (wiem, że w NXK było 2 CD, ale to i tak nie to samo co 1DVD - poza tym tego wydania i
tak już nie ma w sprzedaży). Jeśli nie dałoby się tego dać w eXtra grze, to może chociaż w
XKN?


Ja jestem za. Mam wersje z 4 CD i dla samej dożywotniej gwarancji bym takie wydanie w XG kupił, bo płytki mam już tak zjechane, że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym watku ktorys z pracownikow CDP mowil juz, ze w XG bedzie Saga w postaci 3 gier na jednym DVD. Sadze, ze oznacza to znowu 2 Fallouty i Tactics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 18:21, Elwro napisał:

W tym watku ktorys z pracownikow CDP mowil juz, ze w XG bedzie Saga w postaci 3 gier na jednym
DVD. Sadze, ze oznacza to znowu 2 Fallouty i Tactics.


Bardzo na to liczę i czekam z niecierpliwością :) A jeśli nie w XG to może w XKN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oOoOo ja się bardzo na Fallouty pokuszę..:D Ostatnio się znowu zajarałem, ale mam nagielskie wesje, a chciałbym zobaczyc jakie są po polsku.. Czekam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować