Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2006 o 14:26, Zebius napisał:

@Migem
Czy czas tej promocji z Nocą Kruka jest nieograniczony? Chciałem kupić Gothic 2 teraz, a Noc
Kruka za parę miesięcy, kiedy uzbiera mi się kilka tytułów do jednorazowej wysyłki z gram.pl

Tak jest promocja uaktywnia sie kiedy zarejestrujesz Gothica II czy bedzie ona w nieskonczonosc nie wiem:)
ale bedzie dluuugo trwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 15:47, migem napisał:

> @Migem
> Czy czas tej promocji z Nocą Kruka jest nieograniczony? Chciałem kupić Gothic 2 teraz,
a Noc
> Kruka za parę miesięcy, kiedy uzbiera mi się kilka tytułów do jednorazowej wysyłki z gram.pl

Tak jest promocja uaktywnia sie kiedy zarejestrujesz Gothica II czy bedzie ona w nieskonczonosc
nie wiem:)
ale bedzie dluuugo trwała.

Morał z tego taki: nie kupuj premier bo przepłacisz a i tak z tego nic nie będziesz miał. Poczekaj na wydanie budżetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 15:49, Minsc i Boo napisał:

Morał z tego taki: nie kupuj premier bo przepłacisz a i tak z tego nic nie będziesz miał. Poczekaj
na wydanie budżetowe.

To są święte słowa :P ale w sumie to jest prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 15:52, Markus89 napisał:

Eeee - a co ze SWAT 4 drogi migem?? ;-) - Unikasz odpowiedzi na moje pytanie??


migem najwyraźniej się miga od odpowiedzi na nie tylko twoje pytanie i sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK ktos kiedys pytal czy wasze sugestie z tego forum sa brane pod uwage milo mi wiec dac temu dowod promocja z Noca Kruka obejmie tez gry zakupione w XKN również wstecznie, a bedzie uaktywniona w dniu premiery GothicII w kioskach wraz z Extra Gra, czyli 08.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:35, migem napisał:

OK ktos kiedys pytal czy wasze sugestie z tego forum sa brane pod uwage milo mi wiec dac temu
dowod promocja z Noca Kruka obejmie tez gry zakupione w XKN również wstecznie, a bedzie uaktywniona
w dniu premiery GothicII w kioskach wraz z Extra Gra, czyli 08.06


To się nazywa wymigi(em)wanie od odpowiedzi innych użytkowników forum! Jak tak można? Czy ty nie czytasz postów które są skierowane do ciebie?? ;-)

Oczywiście to nie są pretensje do ciebie - prosze po prostu - odpowiedz na moje pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:35, migem napisał:

OK ktos kiedys pytal czy wasze sugestie z tego forum sa brane pod uwage milo mi wiec dac temu
dowod promocja z Noca Kruka obejmie tez gry zakupione w XKN również wstecznie, a bedzie uaktywniona
w dniu premiery GothicII w kioskach wraz z Extra Gra, czyli 08.06


Hmmm. A więc moja sugestia odnioszła skutek? Miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:42, slawek 03 napisał:

Może SWAT 4 sandykat.


Niedawno miał premierę więc narazie bym na niego nie liczył, ale podstawowa wersja gry mogła by zachęcić wiele osób do zakupienia dodatku. Tak więc czekam na SWAT 4 w XG!! Słyszysz (czytasz to) migem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:35, migem napisał:

OK ktos kiedys pytal czy wasze sugestie z tego forum sa brane pod uwage milo mi wiec dac temu
dowod promocja z Noca Kruka obejmie tez gry zakupione w XKN również wstecznie, a bedzie uaktywniona
w dniu premiery GothicII w kioskach wraz z Extra Gra, czyli 08.06


A co z wydaniami premierowymi i platynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:38, Markus89 napisał:

> OK ktos kiedys pytal czy wasze sugestie z tego forum sa brane pod uwage milo mi wiec dac
temu
> dowod promocja z Noca Kruka obejmie tez gry zakupione w XKN również wstecznie, a bedzie
uaktywniona
> w dniu premiery GothicII w kioskach wraz z Extra Gra, czyli 08.06

To się nazywa wymigi(em)wanie od odpowiedzi innych użytkowników forum! Jak tak
można? Czy ty nie czytasz postów które są skierowane do ciebie?? ;-)

Oczywiście to nie są pretensje do ciebie - prosze po prostu - odpowiedz na moje pytanie...


Ok sorry za lagi ale generalnie mimo wszytsko musze tez co pewien czas popracowac:) vide wyzej wymieniony news twoje pytanie dotyczy SWAT i odpowiedz jest raczej marna bo nie wiem, do konca tego roku raczej go nie planuje w extra grze, ale tak naprawde plan ukladam wiec jeszcze nie wszystko jest na 100% dopiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:44, capral napisał:

Kiedy będzie FEAR? Czekam z niecierpliwością. Za pół roku? Za rok?


Sorki za dwa posty pod rząd

Na F.E.A.R. również chętnie poczekam ;-) Byłby świetnym prezentem dla graczy na Mikołaja czy też pod choinkę ;-) Za taką kwotę znalazłby chyba bardzo wielu nabywców i trzeba byłoby sie spieszyć z kupieniem go, bo naład XG by sie wyczerpał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:44, migem napisał:

Ok sorry za lagi ale generalnie mimo wszytsko musze tez co pewien czas popracowac:) vide wyzej
wymieniony news twoje pytanie dotyczy SWAT i odpowiedz jest raczej marna bo nie wiem, do konca
tego roku raczej go nie planuje w extra grze, ale tak naprawde plan ukladam wiec jeszcze nie
wszystko jest na 100% dopiete


Pracuj migem, pracuj bo twoja praca przynosi dla nas same korzyści ;-)
A możesz chociaż zdradzić czy do końca tego roku pojawi się jakaś strzelanka?? Byłoby miło gdybyś podał jej tytuł (cieszyłbym się jak dziecko gdyby to był F.E.A.R.)...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2006 o 16:50, Markus89 napisał:

Pracuj migem, pracuj bo twoja praca przynosi dla nas same korzyści ;-)
A możesz chociaż zdradzić czy do końca tego roku pojawi się jakaś strzelanka?? Byłoby miło
gdybyś podał jej tytuł (cieszyłbym się jak dziecko gdyby to był F.E.A.R.)...;-)


Wydaje mi się że troszkę za wcześnie na FEARa, podejrzewam że najpierw pojawi się w platynie (lub ew. fajnej cenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 16:53, Minsc i Boo napisał:

Wydaje mi się że troszkę za wcześnie na FEARa, podejrzewam że najpierw pojawi się w platynie
(lub ew. fajnej cenie)


Też tak myślę ale może CDP zrobi nam niezwykle miłą niespodziankę i da F.E.A.R. w XG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak f.e.a.r. już ze 2 razy był po promocyjnej cenie 40 zł ;/ Ja kupiłem za 99 zł , i myślę że rzeczywiście powinien znaleźć się w nieco tańszej serii, bo 100 zł za f.e.a.r.a to za dużo, choć gra jest wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować