Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Ja oddaje swój głos na Morrowinda z dodatkami (Bloodmoon i Tribunal). Od dłuższego czasu siedzi w Platynowej Kolekcji, więc czas na zmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 14:42, Pawłek napisał:

Ja stawiam na Total Overdous. Gra ostatnio jest bardzo tania.

Oj tak! Ostatnio spuścili cenę, a gra ponoć jest warta kupienia dla samego soundtracka! Ja z przyjemnością nabyłbym ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 11:13, lurynowicz napisał:

> Ja stawiam na Total Overdous. Gra ostatnio jest bardzo tania.
Oj tak! Ostatnio spuścili cenę, a gra ponoć jest warta kupienia dla samego soundtracka! Ja
z przyjemnością nabyłbym ją.


Soundtrack jest genialny, co prawda nie ma tam zbyt wiele utworow a podczas samej rozgrywki jest ciagle tylko jeden, ale sie nie nudzi :). Zwlaszcza ze jest interaktywny, im wiecej osob zabijesz tym szybszy i ciekawszy sie staje.
Total Ovedose w Extra grze nie chce bo wlasnie zrobilem se maly dodatek do Guild Wars''a i zamowilem go za 14 zl edycje premierowa (kocham was CDP :) ). Ja tam czekam na Constantine w Extra Grze, jest to chyba jedyna gra z rzutu "Fajnej Ceny" w pazdzierniku 2005 ktora nie jest jeszcze do kupienia za 20 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAjfajniej gdyby Cppr wydałw EG jakiegos premierowego RPGa, np. przejął licencję od playa ui wydał The Fall: Last Days Of Gaia, gra w tym momecie idealnie sie nadaje do extra gry a pozniej dodatek Mutant City. Albo Settlers 2 : The nExt Generation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 11:13, lurynowicz napisał:

> Ja stawiam na Total Overdous. Gra ostatnio jest bardzo tania.
Oj tak! Ostatnio spuścili cenę, a gra ponoć jest warta kupienia dla samego soundtracka! Ja
z przyjemnością nabyłbym ją.



Jeśli ją dadzą to ja też napewno zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 16:02, Chester001 napisał:

- chciałbym Corsairs.. a najlepiej w odnowieonej szacie graficznej


Tak. Kiedys mialem ja z z jakiejs serii w takim zoltym opakowaniu bodaj tanie granie czy cos takiego, ale mi sie zapodziala. Chetnie kupilbym ja jeszcze raz.

>Poza tym może jeszcze Codename Panzers:faza pierwsza, pozniej faza druga.Albo obydwie gry za jednym zamachem?;p
>I calutką serię europa universalis tj. Europa Universalis, II, II Wojna Światowa, Mroczne Wieki + pakiet trzech gier też z tej serii.(Korona Północy, Wojna Dwóch Róż i jeszcze coś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 14:24, Deepdelver napisał:

Ja dałbym się pokroić za:
Mistmare
Enclave
Rune z dodatkiem
Severance: Blade of Darkness

Parszywie ciężko te gryu nas dostać. :/



Piwa Mu dac dobrze gada ;]

Enclave i Severance maja wieksze szanse, bo z Vivendi i Codemasters CDP wspolpracuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 14:24, Deepdelver napisał:

Ja dałbym się pokroić za:
Mistmare

No w sumie ponoć ciekawa, a w Polszcze nikt nie pokusił się o dystrybucję. Ale jakby nie patrzeć, już 3 lata po premeierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 14:50, lurynowicz napisał:

No w sumie ponoć ciekawa, a w Polszcze nikt nie pokusił się o dystrybucję. Ale jakby nie patrzeć,
już 3 lata po premeierze...

Arx Fatalis się w końcu ukazał, zatem nie traćmy nadziei. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 12:23, Budyn napisał:

> > Sierpień- HoMM 4 (prawdopodobnie)
> > > Heroes IV idzie do XKN
Ojć, to pomyłka :] Ale i tak nie kupię, bo nie lubię


hmm :D a ja chyba kupie :) tylko dlatego, ze jetsem fanem serii i zeby miec cala kolekcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z CDP zdradzić jaka gra ukaże się w sierpniu? Może jeszcze coś o tych przygodówkach, które mają się ukazć w tym roku? No i mam jeszcze pytanie o tą "Sagę Gothic"; czy jest szansa, że gra ta ukaże się w innej serii a nie w "Platynowej kolekcji"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 15:59, Markus89 napisał:

Może jutro migem wyjawi nam tajemnicę: jaki tytuł będziemy mogli kupić w sierpniu w
XG... Oby to był Total Overdose


Wydanie lipcowe jest numerem łączonym za lipiec i sierpień, a więc po ToCA RD 2 która ukaże się w lipcu kolejne wydanie będzie w sprzedazy w pierwszym tygodniu wrzesnia i bedzie to extra gra wraz z sagą Fallout na DVD, czyli Fallout, Fallout2 i Fallout Tactics + mody, dodatki, artworki,tapety, opwiadania, poradniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 09:48, migem napisał:

Wydanie lipcowe jest numerem łączonym za lipiec i sierpień, a więc po ToCA RD 2 która ukaże
się w lipcu kolejne wydanie będzie w sprzedazy w pierwszym tygodniu wrzesnia i bedzie to extra
gra wraz z sagą Fallout na DVD, czyli Fallout, Fallout2 i Fallout Tactics + mody, dodatki,
artworki,tapety, opwiadania, poradniki.

Jeeee SAGA FALOUT !!!
A czy na DVD będzie obeszerna instrukcja w PDF''ie ?
Co w następnej kolejności - też saga (miało być ich kilka) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować