Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2006 o 09:33, starychwalim napisał:

Witam1 proszę o informację czy gry wydawane w Extra Grze będą napewno w Nowej Extra
Klasyce
; szczególnie chodzi mi o Soldier Ludzie Honoru i TOCA 2.


Myślę że TOCA 2 będzie Nowej Extra Klasyce, bo TOCA już jest, ale to drugie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 09:33, starychwalim napisał:

Witam1 proszę o informację czy gry wydawane w Extra Grze będą napewno w Nowej Extra
Klasyce
; szczególnie chodzi mi o Soldier Ludzie Honoru i TOCA 2.

Ludzi Honoru niedawno można było zakupić w kiosku co też uczyniłem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym ale co tam:

migem daj jakieś info kiedy pojawi się nowy numer eXtra Gry! Czy będzie to pierwsza środa miesiąca a więc 5 lipiec? Dlaczego na oficjalnej stronie XG nie ma jeszcze informacji o nadchodzącym numerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 09:33, starychwalim napisał:

Witam1 proszę o informację czy gry wydawane w Extra Grze będą napewno w Nowej Extra
Klasyce
; szczególnie chodzi mi o Soldier Ludzie Honoru i TOCA 2.


Podejrzewam, że Soldiers trafi do XKN, bo w Czechach już jest w NXK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 12:33, Darkstar181 napisał:

Ja to chętnie bym zobaczył w extra grze Total Overdose:)


Teraz kosztuje (z wykorzystaniem wPLN) 13,99zł więc kto wie... oby się tak stało i niech Total Overdose trafi do XG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2006 o 12:45, Markus89 napisał:

Teraz kosztuje (z wykorzystaniem wPLN) 13,99zł więc kto wie... oby się tak stało i niech Total
Overdose trafi do XG

Właśnie dlatego ją typuje. Raz że mi się podoba, a dwa że byłyby spore szanse aby ją umieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostanioe malo dobrych dier wychodzi, ale wsrod nich jest kilka tytolow, ktore chcialbym zobaczyc w jakiejs taniej serii. tak wlasciwie to chodzi mi o FSW ten hammers. Gralem w demko. kozacka giera. Az mnie zachecilo do kupna jedynki, ale jedynka to nie to samo. ale chyba troche za nowa jest:( Sorry za ortografie, ale nie mam polskiej czcionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako patriota bym chciał żeby były sprzedawane tylko gry na profesjonalne polskie komputery które są produkowane w polskiej firmie której jestem właścicielem a na pecety były wreszcie tylko stare bo pecetów i innych kompatybilnych teraźniejszych kompów by nie produkowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 13:38, Amant Wszech Czasów napisał:

Jako patriota bym chciał żeby były sprzedawane tylko gry na profesjonalne polskie komputery
które są produkowane w polskiej firmie której jestem właścicielem a na pecety były wreszcie
tylko stare bo pecetów i innych kompatybilnych teraźniejszych kompów by nie produkowano.


:| gubisz znaczenie słowa patriota, pozatym w temacie było jakie byś chciał gry, a nie zachwalania własnej firmy coś nie tak nie uważasz. Marzyciel;p Zawsze znajdzie się jakiś kolo co by ruszył produkcje w braży elektronicznej rozrywki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 13:38, Amant Wszech Czasów napisał:

Jako patriota bym chciał żeby były sprzedawane tylko gry na profesjonalne polskie komputery
które są produkowane w polskiej firmie której jestem właścicielem a na pecety były wreszcie
tylko stare bo pecetów i innych kompatybilnych teraźniejszych kompów by nie produkowano.


Wogólę nie rozumiem o co ci chodzi
Piszesz w nieodpowiednim temacie - no bo jaki to ma związek z eXtra Grą. Poza tym co masz na myśli pisząc profesjonalne polskie komputery bo ja przez to rozumiem, że wszystkie ich podzespoły są polskie... a nie wiem czy jest w Polsce firma produkująca dyski twarde, procesory, płyty główne czy karty graficzne... Jeśli się mylę to popraw mnie i najlepiej podaj nazwę firmy której to jesteś szefem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Wogólę nie rozumiem o co ci chodzi

nie tylko ty :P

Dnia 26.06.2006 o 14:00, Markus89 napisał:

Piszesz w nieodpowiednim temacie - no bo jaki to ma związek z eXtra Grą.


gosc jest delikatnie mowiac "dziwny". zamieszcza ogloszenia matrymonialne na forum http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9023&u=15 bawi sie w pogodynke, a teraz pisze cos a nikt nie wie o co mu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 13:43, Shadow SSJ Warrior napisał:

> Jako patriota bym chciał żeby były sprzedawane tylko gry na profesjonalne polskie komputery

> które są produkowane w polskiej firmie której jestem właścicielem a na pecety były wreszcie

> tylko stare bo pecetów i innych kompatybilnych teraźniejszych kompów by nie produkowano.


:| gubisz znaczenie słowa patriota, pozatym w temacie było jakie byś chciał gry, a nie zachwalania
własnej firmy coś nie tak nie uważasz. Marzyciel;p Zawsze znajdzie się jakiś kolo co by ruszył
produkcje w braży elektronicznej rozrywki;D

Napisałem jakie gry ale w innym kontekście.A ci co nie marzą zwykle daleko nie dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 14:00, Markus89 napisał:

> Jako patriota bym chciał żeby były sprzedawane tylko gry na profesjonalne polskie komputery

> które są produkowane w polskiej firmie której jestem właścicielem a na pecety były wreszcie

> tylko stare bo pecetów i innych kompatybilnych teraźniejszych kompów by nie produkowano.


Wogólę nie rozumiem o co ci chodzi
Piszesz w nieodpowiednim temacie - no bo jaki to ma związek z eXtra Grą. Poza tym co masz na
myśli pisząc profesjonalne polskie komputery bo ja przez to rozumiem, że wszystkie ich
podzespoły są polskie... a nie wiem czy jest w Polsce firma produkująca dyski twarde, procesory,
płyty główne czy karty graficzne... Jeśli się mylę to popraw mnie i najlepiej podaj nazwę firmy
której to jesteś szefem...

Chodzi o to aby TAKA CZYM PRĘDZEJ POWSTAŁA OCZYWIŚCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2006 o 14:21, Slave napisał:

>> Wogólę nie rozumiem o co ci chodzi

nie tylko ty :P

> Piszesz w nieodpowiednim temacie - no bo jaki to ma związek z eXtra Grą.

gosc jest delikatnie mowiac "dziwny". zamieszcza ogloszenia matrymonialne na forum http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9023&u=15
bawi sie w pogodynke, a teraz pisze cos a nikt nie wie o co mu chodzi...

Jak grasz 24 godziny na dobę to nie znaczy ze nie ma innych spraw.A czasami od pogody może zależeć to czy będziesz mógł grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować