Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2006 o 15:15, migem napisał:

Wogole szykujcie sie na mocne tytuly we wszytskich seriach:) bedzie kilka sag, fajne tytuły
w fajnej cenie,
ciekawe platynki:) ale za wczesnie na informacje jeszcze konkretne.

To widzę, że macie szansę zgarnąć zamówienie na kolejne tytuły bo chciałem u Cenegi, liczyłem na jakieś "gamowopodobne" oferty, w ich Klubie Gracza, a tu kicha, więc chyba pieniądze powędrują znowu do Was, bo już liczba gier na liście życzeń zbliża się do masy krytycznej (zamówienia hurtowego, przy czym Settlersów i Heroes z tej listy należy odczytywać, że kupię je wszystkie, jak wyjdą w postaci Sag i jako osobne nie są przeze mnie rozważane do zakupu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 23:30, PioMrex napisał:

> Wogole szykujcie sie na mocne tytuly we wszytskich seriach:) bedzie kilka sag, fajne tytuły

> w fajnej cenie,
> ciekawe platynki:) ale za wczesnie na informacje jeszcze konkretne.
To widzę, że macie szansę zgarnąć zamówienie na kolejne tytuły bo chciałem u Cenegi, liczyłem
na jakieś "gamowopodobne" oferty, w ich Klubie Gracza, a tu kicha, więc chyba pieniądze powędrują
znowu do Was, bo już liczba gier na liście życzeń zbliża się do masy krytycznej (zamówienia
hurtowego, przy czym Settlersów i Heroes z tej listy należy odczytywać, że kupię je wszystkie,
jak wyjdą w postaci Sag i jako osobne nie są przeze mnie rozważane do zakupu).


A dziękuje:) Jesień bedzie należała do Sag i to nie bagatelnych dość powiedziecieć ze to beda tytuly nie tylko znane i cieszace sie juz super renoma ale wypasione dodatkami, materiałami graficznymi, mapami etc itp i odrazu dodam ceny nie beda wypasione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 23:39, migem napisał:

A dziękuje:) Jesień bedzie należała do Sag i to nie bagatelnych dość powiedziecieć ze to beda
tytuly nie tylko znane i cieszace sie juz super renoma ale wypasione dodatkami, materiałami
graficznymi, mapami etc itp i odrazu dodam ceny nie beda wypasione:)


Hmmm... Mapki? W sagach? To zanczy Saga Heroes i Settlers? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 23:39, migem napisał:

A dziękuje:) Jesień bedzie należała do Sag i to nie bagatelnych dość powiedziecieć ze to beda
tytuly nie tylko znane i cieszace sie juz super renoma ale wypasione dodatkami, materiałami
graficznymi, mapami etc itp i odrazu dodam ceny nie beda wypasione:)


hmm, dlaczego nie juz? strach przed przeladowaniem rynku czy oczekiwanie na srodki z wydanych teraz? no dobra nie musze wiedziec, poprostu narobiles takiego smaku ze moglibyscie w gram.pl śliniaki sprzedawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Fajna okładka :D.
Po 2. Baldur??? :(((((((( Głupio by było gdyby w eXtra Grze były same odgrzewane kotlety i to jeszcze sagi zamiast jeszcze jakieś fajne np. strzelanki :(. A dawać do eXtra Gry Total Overdose już się nie opyla bo jak tylko cena się zmniejszyłaprzy użyciu wPLN)to od razu wszyscy kupili(chyba) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saga Baldura na DVD (2 DVD)? Jestem za. Ktoś wziął moje wersje CD na wieczne nieoddanie. Nie wiem kto. Więc pomysł takiej sagi jest jak dla mnie bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Saga Baldura DVD :D
Do tego jeszcze BG1 mam z eXtra klasyki :D
Ale i tak kupie ;D Ta gra jest tego warta (no i sam numer ;d )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 12:05, Garett napisał:

ps. i pospieszcie sie z tym Flat Out''em 2...

To Flatout jest w planie wydawniczym CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 12:11, mikim napisał:

A dawać do eXtra Gry Total
Overdose już się nie opyla bo jak tylko cena się zmniejszyłaprzy użyciu wPLN)to od razu wszyscy
kupili(chyba) :P.


Chyba nie zrozumiałeś sensa bytu Extra gry - w niej są wydawane gry które powinny zainteresować największe grono ludzi, ludzi którzy nie mają internetu, a ich kontakt z grami kończy się tylko na tym co widzą za szybą kiosku. ;)

A Total OVedrose to jabym z chęcią kupił w Extra grze, bo jeszcze nie mialem okazji... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 12:11, mikim napisał:

Po 1. Fajna okładka :D.
Po 2. Baldur??? :(((((((( Głupio by było gdyby w eXtra Grze były same odgrzewane kotlety i
to jeszcze sagi zamiast jeszcze jakieś fajne np. strzelanki :(. A dawać do eXtra Gry Total
Overdose już się nie opyla bo jak tylko cena się zmniejszyłaprzy użyciu wPLN)to od razu wszyscy
kupili(chyba) :P.


Ja chętnie łyknę tego kotleta. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 12:07, gmx napisał:

> A dziękuje:) Jesień bedzie należała do Sag i to nie bagatelnych dość powiedziecieć ze
to beda
> tytuly nie tylko znane i cieszace sie juz super renoma ale wypasione dodatkami, materiałami

> graficznymi, mapami etc itp i odrazu dodam ceny nie beda wypasione:)

hmm, dlaczego nie juz? strach przed przeladowaniem rynku czy oczekiwanie na srodki z wydanych
teraz? no dobra nie musze wiedziec, poprostu narobiles takiego smaku ze moglibyscie w gram.pl
śliniaki sprzedawac :)


Bedziemy dozowac w porcjach. Nie moge zdrdzic terminów bo to classified ale dlugi nie bedzie trezba czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jesień bedzie należała do Sag

hmm, zalezy od kiedy liczycie ta jesien :) ludzie z glodu umra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:15, migem napisał:

Spokojnie bedzie bardzo konkurencyjna:) te ceny sa w funtach:)


Wiem, ze w funtach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 23:39, migem napisał:

A dziękuje:) Jesień bedzie należała do Sag i to nie bagatelnych dość powiedziecieć ze to beda
tytuly nie tylko znane i cieszace sie juz super renoma ale wypasione dodatkami, materiałami
graficznymi, mapami etc itp i odrazu dodam ceny nie beda wypasione:)

Cudownie.
Cena, w rozsądnych granicach, jest nieistotna, byle tytuł był kompletny ze wszystkimi częściami(pomijając co najwyżej części "nowościowe", bo tu realistą jestem i raczej nie oczekuję HeroesoM&M V w sadze np. HoM&M :) ) i dodatkami do nich oraz właśnie z mapami, jakąś rozkładówką papierową - przydatną- np. drzewo technologii/mapa. To już lepiej niech instrukcja będzie chudsza i właściwie w PDF wystarczy, ale takie rozkładówki to podstawa, bo są praktyczne, na zasadzie: patrzysz - wiesz.

Jednak co, jak co, CDP póki co zagrożony się nie musi czuć, po prostu może Cenega za bardzo rozbudziła nasze oczekiwania co do Klubu Gracza i póki co nie była w stanie ich spełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak będzie Saga Heroes of Might & Magic, to będą wszystkie części od 1 do 4 z dodatkami? A tak w ogóle to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 13:17, migem napisał:

Bedziemy dozowac w porcjach. Nie moge zdrdzic terminów bo to classified ale dlugi nie bedzie
trezba czekac.

Proszę i jeszcze w ramach dbania o zdrowie klientów nie musimy się bać zapchania.. jak ktoś nazwał kotletami... i nadwagi :)
Ja osobiście kotlety lubię, szczególnie te odgrzewane (tak w przenośni jak i dosłownie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować