Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2006 o 17:40, mefek11 napisał:

Medal of Honor Allied Assault + Allied Assault: Breakthrough


Tego typu posty doprowadzają mnie do obłędu: nie ten wydawca - skontaktuj się z EA jeżeli chcesz aby dali tę grę do jakiejś taniej serii (której narazie nie mają...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 15:42, morthi napisał:

moze udaloby sie CDP wykupic prawa do gry UFO: Enemy unknown i X-Com: Terror from the deep
:)

Już to poruszałem, ale pomyśl do czego by to doczepili, już lepiej, gdyby Cenega zrobiła Antologię UFOkową ze swoimi UFO, bo jak już była mowa, samodzielne wydawanie DOSówek jest nieopłacalne, ale już dodanie do jakiejś innej gry jest nawet tanie i możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial najbardziej Constantine''a albo SWAT''a 4

Co do Medal of Honor to przyznam, ze cos mi sie zdaje ze EA Polska cos kombinuje, moze jakas tania seria sie szykowac. W wielu sklepach sa wyprzedaze gier z serii Classics (znizki, promocje, wez 2 zaplac za jedna itp.)
Swoja droga to nie mialbym nic przeciwko zeby Medal of Honor Warchest (AA + oba dodatki), Need for Speedy czy Battlefieldy byly za 20-25 zl. Gry dosc stare ale mysle ze znalazlo by sie wielu chetnych na gry EA Games za taka cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zauwazylem, ze zaczeli bardziej reklamowac serie "classics" i chyba tylko na tyle mozemy liczyc ze strony EA jezeli chodzi o tanie serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 20:26, Magwisienka napisał:

> Powinien pojawić się SWAT 4.
ja stawiam na WarCraft 3 ;D

Twój pomysl terz nie jest zły !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 20:31, Grzyb8 napisał:

> > Powinien pojawić się SWAT 4.
> ja stawiam na WarCraft 3 ;D
Twój pomysl terz nie jest zły !!

Wiem ;D Mam nadzieję, że ktoś z CDP czyta ten temat ;D:D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 20:36, Magwisienka napisał:

> > > Powinien pojawić się SWAT 4.
> > ja stawiam na WarCraft 3 ;D
> Twój pomysl terz nie jest zły !!
Wiem ;D Mam nadzieję, że ktoś z CDP czyta ten temat ;D:D;D

to bardzo prawdopodobne ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że W3 w XKN jest nierealne! Skoro niby chcesz W3 w XKN to wcześniejsze ich gry też powinny się już ukazać w tańszych edycjach, ale tylko W2:BNE pojawiło się w CDA i w jakiejś gazecie z pełnymi wersjami, ani Starcraft ani Warcraft i ani Diablo do tej pory nie ukazały sie w normalnej cenie detalicznej niższej niż 40zł W3 na chwile obecną jest totalnie nierealne, Blizzard pilnuje swoich gier i chroni je widocznie przed tanimi seriami bo czuje ze moze z nich wydoic jeszcze nielichą kasiore, zarówno na D2 jak i na W3 z Platymowej Kolekcji na Allegro jest straszny popyt co świadczy o ich popouarności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 20:38, Grzyb8 napisał:

> > > > Powinien pojawić się SWAT 4.
> > > ja stawiam na WarCraft 3 ;D
> > Twój pomysl terz nie jest zły !!
> Wiem ;D Mam nadzieję, że ktoś z CDP czyta ten temat ;D:D;D
to bardzo prawdopodobne ;-D


Ale ty spamujesz.....moim zdaniem dostaniesz degrada...

Swoją drogą jak ma być taktyczna strzelanka to SWAT 4 będie napewno. Bo FSW jest jush w XKN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tak offtopikując to uważam, że Diablo aż taką świetną gierką nie jest strasznie mi sie nudziła już Arcanum wolałem. StarCraft też przebojowy wg. mnie nie jest już wolę sto razy Homeworld (i inne RTS relica), czy GroundControl II, czy Rise of Nations (nie wiem czy Legends by mi podeszło) , czy AoEmpires2+.
Po prostu Blizzard zrobił sobie świetny marketing i tyle gdyby nie to, że grom tym udało się im przypiąć łatkę cool, co powoduje, że czy ci sie podoba, czy nie to nietaktem jest w to nie grać, to gry te miałyby normalne ceny jeżeli oceniać obiektywnie możliwości gier. Już nie wspomnę o WarCraft3 nosz takiego gniota RTS i to w dodatku, w którym nie można ustawiać jednostek w trybie aktywnej pauzy (tezn sam minus w GroundControl2) to normalnie nie rozumiem co w nim ludzie widzą. Bo cukierkowa grafa to za mało jak dla mnie.
Uważam, że obiektywnie gry te nie zasługują na taką cenę (chociaż przyznam, że mam je jak wiele innych gier "znaczących" dla rozwoju rynku, zakupione do swojego archiwum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to:
-Diablo mi sie podoba, róznorodny rozówj postaci
-Starcraft mi nie lezy i nie widze co w tym widza ludzie do dzisiaj :-)
-A Warcraft może być, początkowo mi ie fajnie gralo ale w koncu gra doprowadzila mnie do szalu szczegolnie przy grze Nagami w The Frozen Throne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować