Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 17:52, Arclight napisał:

Ale wróćmy do tematu!

Do XKN proponuję coś z dawnej Fajnej Ceny. Najbardziej marzy mi się Juiced, ale to premierę
miało niedawno, więc muszę jeszcze poczekać.


O ile wiem to XKN ma swój własny temat - tutaj piszemy o XG....

A wracając do tego co napisałeś: Juiced w XKN? Dobry żart ;) W XG średnio mi się widzi ten tytuł co dopiero w tak prestiżowej kolekcji....

Ale of course każdy ma własne zdanie - żeby nie było że krytykuję tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 18:35, Markus89 napisał:

O ile wiem to XKN ma swój własny temat - tutaj piszemy o XG....


Racja. Tak to jest jak się nie czyta uważnie :P

Dnia 19.09.2006 o 18:35, Markus89 napisał:

A wracając do tego co napisałeś: Juiced w XKN? Dobry żart ;) W XG średnio mi się widzi ten tytuł co dopiero w tak > prestiżowej kolekcji...


Bardziej to prawdopodobne niż wymysły co niektórych...

Ewentualnie te Worms 4 czy jakoś tak. Też się do EG nadają. Może kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Xkn pojawi sie w zime colin 2005 i delta force xtreme
taka politika cdp dają jakąś gierke która wcześniej kosztowała ok. 30-50 zł rzecz jasne dobrą wstawiają do EG a póżniej ta gra pojawia się w XKN np teraz ToCA RD2
koniec offtopa
jestem rozczarowany ze w EG bedzie DFX bo to tytuł wybitnie sredni i z kiepską grafiką.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 18:42, mike91 napisał:

w Xkn pojawi sie w zime colin 2005 i delta force xtreme
taka politika cdp dają jakąś gierke która wcześniej kosztowała ok. 30-50 zł rzecz jasne dobrą
wstawiają do EG a póżniej ta gra pojawia się w XKN np teraz ToCA RD2
koniec offtopa
jestem rozczarowany ze w EG bedzie DFX bo to tytuł wybitnie sredni i z kiepską grafiką.....


Tak wiem ;]
Jednak zauważ, że gra właśnie najpierw trafia do XG (wyjątkiem był Gothic). A Juiced to gra śrenia - mająca oceny chyba jeszcze niższe od DFX ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 19:12, Markus89 napisał:

Jednak zauważ, że gra właśnie najpierw trafia do XG (wyjątkiem był Gothic). A Juiced to gra
śrenia - mająca oceny chyba jeszcze niższe od DFX ;)


Tak Juice to gra jeszcze gorsza od od DFX
bardziej by pasował już Worms 4, Constantin czy total ovedorse
a zamiast DFX w XK sage BG lub SWATA 4 !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma minutami skonczyłem demo "Delta Force Xtreme" i muszę powiedzieć, że listopadowy numer eXtra Gry chyba jednak sobie odpuszczę. Ta gierka to naprawdę nic specjalnego (jak dla mnie). Nie rozumiem dlaczego CDP zdecydował się akurat na ten tytuł? Mogliby przecież wznowić kilka starych tytułów lub dać te nowsze, które są w XKN (skoro tytuły z eXtra Gry lądują w XKN, to te z XKN mogłyby wylądować w XG, przynajmniej te, które zostały wydane na DVD). Ja chciałbym zobaczyć w eXtra Grze następujące tytuły:

Planescape: Torment
The Elder Scrolls III: Morrowind - Złota Edycja
Full Spectrum Warrior
Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay
SpellForce - Złota Edycja
Warhammer 40,000: Dawn of War - Złota Edycja
Baldur''s Gate - Zlota Edycja (skoro CDP nie jest przekonane do "Sagi BG" i "ID" to może chodziaź wydadzą "Złote
Edycje"?)
Baldur''s Gate II - Złota Edycja
Icewind Dale - Złota Edycja
Icewind Dale II - Złota Edycja
Atlantis 1
Atlantis 2
Enter the Matrix (może nie jest to wielka rewelacja, ale ze względu na tytuł pewnie świetnie by się sprzedało)
Disciples II - Złota Edycja
The Longest Journey: Najdłuższa Podróż
The Punisher
Constantine

To chyba wszystko (na razie). Chciałbym żeby migem napisał, czy jest szansa na jakiś tytuł z mojej listy? PS. Jeżeli w XG pojawią się jeszcze sagi (a pewnie tak) to, czy tytuł na grzbiecie pudełka mógłby być odwrócony w drugą stronę? Pytam, ponieważ "Saga Fallout" wygląda trochę "dziwnie" na półce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc z wymienionych przez Ciebie tytulow jest dostepna w Nowej eXtra Klasyce lub eXtra Klasyce Next, wiec chyba na wydanie ich w eXtra Grze raczej nie ma co liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 16:43, Klimos napisał:

Wiekszosc z wymienionych przez Ciebie tytulow jest dostepna w Nowej eXtra Klasyce lub eXtra
Klasyce Next, wiec chyba na wydanie ich w eXtra Grze raczej nie ma co liczyc.


Wiem, że większość tytułów jest dostępna w eXtra Klasyce, ale być może niektóre tytuły mogłyby pojawić się też w XG (teoretycznie tytuły z XG nie powinny się też ukazywać w XKN, ale tak przecież nie jest)?. Ja osobiście wolę XG niż eXtra Klasyke, ale to już rodzaj gustu. Może CDP zdecydowałby się na coś w stylu "eXtra Gra Wielkie Hity" i wydawał nowsze gry na przemian ze starszymi, tak jak to było kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując po ostatnich ruchach z "NWN DE" i "Might & Magic" (tu Cenega), obecnie czekam na:

1) Saga Baldur''s Gate (z dodatkami, modami...) może razem z Tormentem
2) Saga Icewind (jak wyżej)
3) Saga Homeworld (1, Cataclysm, 2)
4) The Elder Scroll 1, 2, 3 z dodatkami
5) Heroes of Might & Magic 1-4 z dodatkami
6) Settlers 1-5 z dodatkami
7) Worms- Przegląd (Worms + Reinforcements/United, W2, Aramgeddon, WormWorldParty, W3D, Forts i Rozwałka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 17:20, Inuki napisał:

Wiem, że większość tytułów jest dostępna w eXtra Klasyce, ale być może niektóre tytuły mogłyby
pojawić się też w XG (teoretycznie tytuły z XG nie powinny się też ukazywać w XKN, ale tak
przecież nie jest)?.


To co powiesz na tego posta: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6226&pid=2464

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 19:56, Klimos napisał:

> Wiem, że większość tytułów jest dostępna w eXtra Klasyce, ale być może niektóre tytuły
mogłyby
> pojawić się też w XG (teoretycznie tytuły z XG nie powinny się też ukazywać w XKN, ale
tak
> przecież nie jest)?.

To co powiesz na tego posta: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6226&pid=2464


No tego posta akurat przegapiłem, przyznaję się bez bicia; jednak skoro nie ma reguły, które tytuły z XG trafią do XKN, to może w drugą stronę też to działa? No dobra czepiam się; chciałbym poprostu żeby te kilka tytułów które są w XKN trafiły też do XG. Może migem napisze chodziaż, które tytuły z mojej listy na 200% NIE ukażą się w XG (wtedy będę wiedział co kupić w XKN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 16:33, Inuki napisał:

Przed kilkoma minutami skonczyłem demo "Delta Force Xtreme" i muszę powiedzieć, że listopadowy
numer eXtra Gry chyba jednak sobie odpuszczę. Ta gierka to naprawdę nic specjalnego (jak dla
mnie). Nie rozumiem dlaczego CDP zdecydował się akurat na ten tytuł? Mogliby przecież wznowić
kilka starych tytułów lub dać te nowsze, które są w XKN (skoro tytuły z eXtra Gry lądują w
XKN, to te z XKN mogłyby wylądować w XG, przynajmniej te, które zostały wydane na DVD). Ja
chciałbym zobaczyć w eXtra Grze następujące tytuły:

Planescape: Torment
The Elder Scrolls III: Morrowind - Złota Edycja
Full Spectrum Warrior
Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay
SpellForce - Złota Edycja
Warhammer 40,000: Dawn of War - Złota Edycja
Baldur''s Gate - Zlota Edycja (skoro CDP nie jest przekonane do "Sagi BG" i "ID" to może chodziaź
wydadzą "Złote

Na te tytuły jest może szansa. Edycje"?)

Dnia 20.09.2006 o 16:33, Inuki napisał:

Baldur''s Gate II - Złota Edycja
Icewind Dale - Złota Edycja
Icewind Dale II - Złota Edycja
Atlantis 1
Atlantis 2
Enter the Matrix (może nie jest to wielka rewelacja, ale ze względu na tytuł pewnie świetnie
by się sprzedało)

Jakto nie rewelacja?Przecież to hit !

Dnia 20.09.2006 o 16:33, Inuki napisał:

Disciples II - Złota Edycja
The Longest Journey: Najdłuższa Podróż
The Punisher
Constantine

To chyba wszystko (na razie). Chciałbym żeby migem napisał, czy jest szansa na jakiś
tytuł z mojej listy? PS. Jeżeli w XG pojawią się jeszcze sagi (a pewnie tak) to, czy tytuł
na grzbiecie pudełka mógłby być odwrócony w drugą stronę? Pytam, ponieważ "Saga Fallout" wygląda
trochę "dziwnie" na półce?

Dziwnie? A co w tym dziwnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:18, Inuki napisał:

Może migem napisze chodziaż, które tytuły z mojej listy na 200%
NIE ukażą się w XG (wtedy będę wiedział co kupić w XKN).


Ostanio migem wspominal cos o tym, ze w XG ukaze sie kolejna (po Falloucie) saga. BG? IWD? - zobaczymy czym nas zaskoczy w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od tygodnia poluję na Złotą Edycję Morrowinda. Miałem kiedyś przyjemność grać, jednak jako gracz nie byłem jeszcze "dojżały" i przerażała mnie wielkość świata, więc tylko się bawiłem. Teraz "dorosłem" i chciałbym sobie pograć w prawdziwym tego słowa znaczeniu. No a wcześniej kupiłem w eXtra Klasyce (gdzieś to już pisałem) Warhammera, SpellForce''a Złotą Edycję, Neverwinter Nights, Soldiers i Kroniki Riddicka, których w żaden sposób nie mogę zainstalować. Wysyłałem rózwież maila do pomocy technicznej, wypróbowałem wszystkie sposoby, jakie mi wysłali, jednak nadal nic nie pomaga. A pograłbym sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 00:13, Klimos napisał:

Ostanio migem wspominal cos o tym, ze w XG ukaze sie kolejna (po Falloucie) saga. BG? IWD?
- zobaczymy czym nas zaskoczy w grudniu.


A może obiecana saga Heroes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 11:03, Markus89 napisał:

A może obiecana saga Heroes?


Gdzie obiecana, bo jakos przeoczylem ta wiadomosc? Chodzi o czesci I-IV z wszystkimi dodatkami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 11:16, Klimos napisał:

> A może obiecana saga Heroes?

Gdzie obiecana, bo jakos przeoczylem ta wiadomosc? Chodzi o czesci I-IV z wszystkimi dodatkami
??


Tak była mowa o takiej sadze Heroes ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 11:02, JayC napisał:

No a wcześniej
kupiłem w eXtra Klasyce (gdzieś to już pisałem) Warhammera, SpellForce''a Złotą Edycję, Neverwinter
Nights, Soldiers i Kroniki Riddicka, których w żaden sposób nie mogę zainstalować. Wysyłałem
rózwież maila do pomocy technicznej, wypróbowałem wszystkie sposoby, jakie mi wysłali, jednak
nadal nic nie pomaga. A pograłbym sobie...


A próbowałeś je instalować na innym komputerze? :) A inne gy Ci dzialają?

>>OnTopic<<
Może jeszcze przed premirą EU3 (które wydaje cenega) CDProjekt pokusi się o wydanie gier spod znaku EU. Czyli były by to:
-EU2
-CK
-HoI1
-Vic

A ten ostatni jeszcze z dodatkiem to by było już git. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować