Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2006 o 18:13, holo napisał:

Czy gierki z Extra Gry też mają wirtualne pieniądze po zarejestrowaniu? Pytam, gdyż z tej serii
jeszcze nic nie kupiłem...



Tak mają bodajże 5 wpln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 18:21, Azrathel napisał:


> Tak mają bodajże 5 wpln

i co to robi? można je podobno na gry wymieniać, tak?



W sklepie gram.pl za zamawiane towary możesz płacić nie tylko realną gotówką, ale też wirtualnymi pieniędzmi.

Co to są Wirtualne Pieniądze (wPLN)?Jest to wirtualna waluta, zawarta w każdej nowej grze komputerowej wydanej przez CD Projekt, którą otrzymujesz po zarejestrowaniu gry w serwisie gram.pl.

Wirtualne pieniądze są gromadzone na Twoim koncie gram.pl podobnie jak pieniądze w banku i kiedy zdecydujesz się dokonać zakupu w naszym sklepie, możesz nimi płacić za gry, gadżety i inne towary (usługi), dokładnie tak samo jak realną gotówką. Dzięki temu, za wszystkie produkty płacisz znacznie mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś z CDP: możecie mi powiedzieć, czy Złota Edycja Morrowinda wyjdzie? Jeśli tak, to kiedy i za ile? Bo zobaczyłem na broszurze ten tytuł i od tamtej pory poluję na niego w EMPiKu i w sklepie gram.pl, ale jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 18:08, Kamil.i.Maciek napisał:

No cóż wydaje się to łatwe zajęcie, ale musicie wiedzieć, że wszystkie strony internetowe oprócz
gram.pl są przenoszone na nowy serwer i przez to są takie chwilowe niedogodności :)
Bądźcie cierpliwi...:)

Wiesz czego ja nie wiem :) Co to znaczy na nowy serwer? :P gram.pl? To przez te błędy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:48, ko?nik napisał:

to nowa Extra Gra wychodzi jutro?? bo ja się Colina doczekać nie mogę!!


Tak - jutro ;]

Jeszcze przed szkołą pewnie zachaczę o jakiś kiosk bo później mogę nie zdąrzyć (albo wszystkie zostaną sprzedane albo pozamykają kioski :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj w ostatniej chwili udało się dorwać wrześniowy numer eXtra Gry z Sagą Fallota. Teraz chwila przerwy i grzecznie czekam na Sagę Baldur''s Gate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 18:29, JayC napisał:

Mam pytanie do kogoś z CDP: możecie mi powiedzieć, czy Złota Edycja Morrowinda wyjdzie? Jeśli
tak, to kiedy i za ile? Bo zobaczyłem na broszurze ten tytuł i od tamtej pory poluję na niego
w EMPiKu i w sklepie gram.pl, ale jeszcze nie ma.


Wyjdzie w serii XKN w cenie 19,99 zł na pewno jeszcze w tym roku będzie, miał się pojawić ten tytuł we wrzesniu,
ale z powodów licencyjnych musielismy premiere przełożyc na trochę poźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 10:27, migem napisał:

Wyjdzie w serii XKN w cenie 19,99 zł na pewno jeszcze w tym roku będzie, miał się pojawić ten
tytuł we wrzesniu,
ale z powodów licencyjnych musielismy premiere przełożyc na trochę poźniej.


o wow! zlota edycja czyli podstawka, tribunal i bloodmoom?? za 20 zl? prosze potwierdz bo az mi sie wierzyc nie chce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 11:04, Deejay napisał:

o wow! zlota edycja czyli podstawka, tribunal i bloodmoom?? za 20 zl? prosze potwierdz bo az
mi sie wierzyc nie chce xD


Tak, dobrze myslisz. Tak jak już Migem powiedział, taki zestawik miał już byćw sklepach. Reklamy w prasie też już nawet były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 11:04, Deejay napisał:

o wow! zlota edycja czyli podstawka, tribunal i bloodmoom?? za 20 zl? prosze potwierdz bo az
mi sie wierzyc nie chce xD


Dokładnie taka wersja miała ukazać w eXtra Klasyce Next już 31 sierpnia - wraz z innymi tytułami. Jednak "...z powodów licencyjnych..." jej premiera, podobnie jak Rollercoastera 2 i Enter the Matrix została odłożona na czas, póki co, nieokreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy możemy spodziewać się kolejnej porcji XKN jeszcze w tym roku? Jeśli tam to mniej więcej kiedy? Listopad? Grudzień? Kupiłem ostatnio 5 gier XKN, dowiedziałem się o konkrsie towarzyszącym tej serii i jeśli kupię jeszcze jedną grę bedę mógł wysłac dwa zgłoszenia. Dlatego też interesuje mnie czy wyjdą w tej serii nowe tytuły, czy musze wybierać z resztek jakie zostały? ;P

Wiem, że to mały OT, jednak skoro Migem tu zagląda to może zaszczyci mnie odpowiedzią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 12:31, boogie85 napisał:

Mam pytanko, czy możemy spodziewać się kolejnej porcji XKN jeszcze w tym roku?

/ciach/

Parę postów wyżej migem napisał, że "na pewno jeszcze w tym roku" do serii XKN dołączy Złota Edycja Morrowinda, więc jakaś wrzuta nowych tytułów nastąpi. Nie wiadomo tylko czy przed terminem nadsyłania zgłoszeń na konkurs XKN. Osobiście proponował bym ci poczekać do jakiegoś 20 listopada i jeżeli nic do tego czasu nie będzie wiadomo o nowych tytułach to kup coś z resztek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2006 o 12:49, Klimos napisał:

Parę postów wyżej migem napisał, że "na pewno jeszcze w tym roku" do serii XKN dołączy
Złota Edycja Morrowinda, więc jakaś wrzuta nowych tytułów nastąpi. Nie wiadomo tylko czy przed
terminem nadsyłania zgłoszeń na konkurs XKN. Osobiście proponował bym ci poczekać do jakiegoś
20 listopada i jeżeli nic do tego czasu nie będzie wiadomo o nowych tytułach to kup coś z resztek.


Tak właśnie planowałem zrobić, choć wolę się zapytać, bo jeśli by żadne gireki nie doszły to kupię już teraz. Cóż te "zaległe" tytuły mnie nie interesują, a z obecnie dostępnych resztek :) to chyba tylko Świątynia Pierwotnego Zła mnie może zaiteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 12:53, boogie85 napisał:

Tak właśnie planowałem zrobić, choć wolę się zapytać, bo jeśli by żadne gireki nie doszły to
kupię już teraz. Cóż te "zaległe" tytuły mnie nie interesują, a z obecnie dostępnych resztek :)
to chyba tylko Świątynia Pierwotnego Zła mnie może zaiteresować.


Ja sześć tytułów już mam zarejestrowane. Zastanawiam się czy nie kupić czegoś by móc wysłać jeszcze jedno zgłoszenie. Ale póki nie nastąpi dopływ nowych tytułów, to byłoby to kupowanie mocno na siłę, więc chyba się wstrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować