Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 11 (PC) - recenzja

35 postów w tym temacie

"Byłoby wyżej, gdyby nie oglądać się na konsole"
A co ma wersja konsolowa do tej z PC? Oceniać gry proszę względem kryteriów, a nie gier na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zagrać w PCtową wersję tej gry i uważam iż jest lepsza od porzedniczki. Wszystko wygląda ładnie jak to już wielu pisało i jakbym widział takiego kolona fify 10 z konsoli, ale to dobrze.
Niczego w fife teraz nie brakuje i na łeb i szyje bije PESa który jak dla mnie (bo grałem również) jeszcze bardziej sztuczny od fify. Ale to już wątek do innego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są europejskie puchary w trybie menedżerskim? Nie chodzi mi o prawdziwe nazwy, ale czy są po prostu puchary, bo z tej recenzji nie potrafię się dowiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 12:30, Budep napisał:

Są europejskie puchary w trybie menedżerskim? Nie chodzi mi o prawdziwe nazwy, ale czy
są po prostu puchary, bo z tej recenzji nie potrafię się dowiedzieć :P

Są, są. Tylko szkoda, że taki Milan czy Real nie występują w nich od pierwszego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 12:47, Wrukos napisał:

> Są europejskie puchary w trybie menedżerskim? Nie chodzi mi o prawdziwe nazwy, ale
czy
> są po prostu puchary, bo z tej recenzji nie potrafię się dowiedzieć :P
Są, są. Tylko szkoda, że taki Milan czy Real nie występują w nich od pierwszego sezonu.


No, to dobrze. Bo się już wystraszyłem, ale mi się to trochę nierealne wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocena zaniżona, przynajmniej o 0,5 pkt. Jak by ta gra wyszła w zeszłym roku to pewnie dostała by 9. Co do interfejs z X360 to nie rozumiem czepiania się. Przecież każda gra tworzona z myślą o graniu na padzie na PC posiada taki interfejs. Wiadomo, że znów pc nie dostało tego co konsole, ale jest to milowy krok w serii, więc moim zdaniem uczciwa ocena to 8,5. A soundtrack rzeczywiście jest w tym roku nieco gorszy, choć jest parę wpadających w ucho melodii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocena jest poprostu smieszna....
Fifa 10 na PC dostałą od was 7.0 a Fifa 11 7.8? Między grami jest gigantyczna przepaść technologiczno-gameplayowa. Więc imo gra powinna dostac więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Najgorsze jest jednak to, że w sezonie gramy jedynie w rozgrywkach krajowych. Nie ma Ligi Mistrzów czy Ligi Europy (także w formie osobnych turniejów)"

W drugim sezonie jak się do nich dostaniesz są, ale widocznie recenzje pisze się tu "byle na odwal się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z recenzją się zgadzam ale ocena to jakaś pomyłka. Mam Fifę 11 a wcześniej grałem w 10 i 9 i najnowsza Fifa jest nieporównywalna z żadną poprzedniczką. Są bugi czasem bez przyczyny gra się przywiesi na meczu i nie da rady tego przejść inaczej niż zrobienie symulacji meczowej. Jest trochę uboższa od wersji XBox-a ale z drugiej strony to jest już ten sam silnik. A w bzdury że szarak takiej grafiki nie uciągnie już nawet nie wierzą faceci z EA Sports bo sami przyznali w jakimś wywiadzie na necie że to była lipa. Potrzebowali tylko więcej czasu żeby zrobić wersję PC z wersji Konsolowej. Teraz mamy Fifę konsolową co prawda 10 a nie 11 ale nie dawno zanosiło się że już w ogóle nie będzie Fify na PC więc tym bardziej powinniśmy się cieszyć z tej gry. A w przyszłym roku mam szczerą nadzieje że gra będzie identyczna z wersją konsolową.

Dlatego ocena gry na 10 to za dużo bo to byłoby przegięcie w stosunku do wersji konsolowych ale ocena 9 jest moim zdaniem najbardziej adekwatna do sytuacji. I taką powinien recenzent wystawić po recenzji niezależnie bowiem od krytyki trzeba patrzeć na pewne sprawy obiektywnie. A obiektywnie Fifa 11 na PC jest najlepszą piłką nożną jaka kiedykolwiek wyszła na szaraka przy niej PES wygląda jak szary burek więc o czym my tu w ogóle dywagujemy?

PS. A o tym że jednak są Europejskie Puchary powinno zostać poprawione w Recenzji bo ktoś może się źle zasugerować a nie o to chyba chodzi żeby wypisywać w recenzji nieprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia, czy jest jakiś miesiąc poprawiania humoru konsolowcom czy co. W CDA też twierdzili, jak to FIFA 11 na konsole jest znacznie lepsza. Tylko na jakiej zasadzie? FIFA 11 PC to FIFA 10 z next genów. Ta sama FIFA 10, która jeszcze nie dawno była ah i oh, najlepsza gra piłkarska w galaktyce. A po przeczytaniu kilku recenzji uważam, że jedyne faktycznie bolesne różnice w wersji PC a konsolowej w FIFA 11 to zubożone multi i stary system podań na PC. Tyle. Więc można uznać, że konsole mają wersję NIECO lepszą. Ale tylko nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co, że konsole mają lepszą? Ocenia się grę na PC, która jest bardzo dobra....

Ocena sknocona, jak te minusy: "nie tak wciągająca jak na X360 i PS3" - jakoś mnie to wciąga cholernie. "brak pucharów europejskich i rozgrywek międzynarodowych" - gdzie? Przecież w menedżerce są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle pepsi odwalił robotę nawet za bardzo nie ogarniając tematu i skąd wy wzieliście te screeny? Na nich gra wygląda nie wiele lepiej niż FIFA 10 na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma swoje mankamenty, ale jest niezwykle wciągająca. Wciągająca i grywalna na tyle, by nazwać ją najlepszą symulacją piłki nożnej. Jeśli chodzi o screeny z gry, które zostały zamieszczone w recenzji - lepiej dać mniej w wysokiej jakości, niż więcej w słabej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować