Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 11 (PC) - recenzja

35 postów w tym temacie

FIFA to chyba jedyna gra która jednak lepiej prezentuje się na konsoli.
Ale to tylko i wyłącznie wina programistów. Widać że twórcy kładą większy nacisk na wersje konsolową jeśli chodzi o ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak dla mnie największym przegięciem są właśnie klawisze... Po prostu na odwal się są zrobione. Wygodnie by mi było gdyby można było ustawić tak jak w FIFA 10, w którą bardzo dużo grałem, a tu ustawię coś pod atak, to pod obronę mam już coś przyporządkowane i gdy to zmienię, to zmienia się znowu atak - bez pojęcia... ;(
No, ale pod względem grafiki i gameplaya to wygląda jak dla mnie świetnie i to bez dwóch zdań... no tylko te przeklęte klawisze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 19:36, Slappy napisał:

FIFA to chyba jedyna gra która jednak lepiej prezentuje się na konsoli.


W sensie grafiki? Bo w innych strefach się kompletnie nie zgodzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 19:47, Wrukos napisał:

Nie zgadzam się z oceną i z 85% recenzji, ale mniejsza. Dobrze napisane i za to rozliczam.


Dzięki, dobrze wiedzieć, że są jeszcze Czytelnicy, którzy - mimo (nawet całkowicie) odmiennej opinii na temat gry - nie rugają z tego powodu samego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minusy dobre, ale ocena krzywdząca bo jak na rynek PC nowa FIFA to rewolucja. Przejście w jeden rok całej generacji. Oczywiście nadal krok za konsolami, ale mocna ósemka powinna być! No i śmieszne jest to, że rok temu daliście FIFIE PC 7.0, a teraz zaledwi 0,8 punkta więcej grze która pod każdym względem bije na głowę tamtego stwora i brzydotę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ośmieszacie się tą oceną 78%? hahha nie no padłem. Ta Fifa jest najlepsza w całej serii, no i co że praktycznie port z konsoli jak jest super, a wy płaczecie? mało wam? ta ocena pokazuje jak żałosni z was krytycy. Tak serio to każdy z was drodzy redaktorzy płacze ze szczęścia. Panowie nie oszukujemy się...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 23:25, Benji1991 napisał:

Ta Fifa jest najlepsza w całej serii,


To że jest najlepsza w całej serii, nie znaczy że jest dobra. Powiem więcej - Fifa 11 na PC jest słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus za grafikę, a ja panie widzę tu i na screenach i grając u kumpla [bo sam się powstrzymałem od zakupu nie mniej grałem w full wersję u kolegi maniaka sportówek] widzę nędze okrutną.
No ok ten plus można rozliczać w porównaniu tego jak traktowano poprzednie edycje - tj jak wygląda 11 w porównaniu do 10, ale i tak dawanie tej grze pozytywu za grafikę która nijak ma się niestety do konsol to przesada.

Jeśli już kiedyś tu wstawiać pozytyw to w momencie gdy EA pójdzie po rozum do pustej pały i wyda FIFĘ na PC jako 100% port z konsoli w sensie 100% przeniesienia elementów i silnika graficznego. A jak jakiś cymbał od EA po raz kolejny waży się napisać bzdurę typu PC by tego nie uciągnęły to chyba go powinni wywiesić za lewe jądro na słupie telegraficznym o.0 [ja wiem, że panowie z EA postrzegają nas graczy jako debili, ale wmawianie nam, że w dobie tej technologi "czegoś się nie da bo coś nie uciągnie" to zakrawa na zakładanie, że nasza IQ równa się z - 70 co najmniej]

Zawiodłem się, liczyłem na prawdziwie next-genowa fifkę na piecu a imho dostałem odgrzewke z fify 10 z nieznacznie lepszym enginem i gameplayem. Może miałem za wysokie oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puchary Europejskie to akurat są (przynajmniej w trybie menedżerskim pod nazwą Puchar Mistrzów i Euroliga), więc nie rozumiem tego minusa. Chyba, że chodzi o ich brak w innych trybach rozgrywki to wtedy się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 00:23, Toomasi napisał:

Puchary Europejskie to akurat są (przynajmniej w trybie menedżerskim pod nazwą Puchar
Mistrzów i Euroliga), więc nie rozumiem tego minusa. Chyba, że chodzi o ich brak w innych
trybach rozgrywki to wtedy się zgadzam.

SZkoda, że w wersjach konsolowych nawet o tym nie wspomną, a tutaj PC i nagle połapali się, że nie ma rozgrywek europejskich. Taka natura PCtowca: zawsze coś mu źle. Każdy wie, że konsolowe wersje też mają niedociągnięcia (ostatnie wyzerowanie statystyk graczy bez słowa), ale jakoś każdy gra. A tutaj "eeee słaby tryb, nie ma tego Be a GK choć nudny i głupi to i tak go NIE ma więc ściągnę i pogram".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to mnie troche ostatnio boli. tak robi w sumie kazdy serwis zwiazany z grami. porownanie z konsolami. ehh... wg mnie powinna byc recenzja danego produktu jak sie prezentuje na danej platformie. np. x-men origins:wolverine ocena na piecu taka sama jak na konsolach w kilku serwisach. ale nikt nie wzial sie za to, zeby porownac to z innymi grami tego gatunku na pc... rozumiem narzekac na sterowanie, brak pewnych rzeczy w porownaniu do innych platform, ale ocena powinna byc dla edycji na pieca, a nie w porownaniu z x''em. ja x''a nie mam i mnie nie obchodzi to jaka jest w porownaniu do niej, bo zastanawiam sie nad zakupem na pc. po przeczytaniu tej recencji wiem, ze nie kupie jej bo mnie zniechecilo to odwiecznie porownywanie z konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować