Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz grę Flower... zrobioną w LittleBIGPlanet 2

21 postów w tym temacie

W zasadzie to żadna nowość że dobry edytor do gry może czynić wiele. Np taki Warcraft 3, domyślnie RTS a można sciągnąć mapki do niego które są np wyścigami czy grami akcji TPP, FPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 13:55, cHICEK napisał:

W zasadzie to żadna nowość że dobry edytor do gry może czynić wiele. Np taki Warcraft
3, domyślnie RTS a można sciągnąć mapki do niego które są np wyścigami czy grami akcji
TPP, FPP.


Nie wiem co ma na celu porównywanie gry na PCta do gry na PS3,przecież od zawsze wiadomo,że gry na pcta możesz modować do upadłego,a LBP2 to inna bajka,wiele gier w jednym pudełku ograniczone wyobraźnią graczy,oby więcej takich tytyłów ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się. To znaczy nie o LBP2 chodzi, o nie, sama gra pozamiata po całości, ale nie kręci mnie jakoś gra w poziomy zrobione na wzór innych gier. Chcę grać w Flower, więc go włączam. Inspiracje, jasne, koncepcje, jasne, ale to co tu widzę mnie nie zachęca. Niech modderzy zostaną przy esencji LBP, tworząc coś unikalnego wyłącznie za pomocą wyobraźni. Takie coś docenia się IMO najbardziej i gra się najlepiej. Może po prostu czegoś nie rozumiem, ale tak mi się wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 15:20, Prince97 napisał:

>ZiOM4L
Levele z GoW były już w 1 części. A sam filmik już dawno widziałem


Nie o same levele mi chodzi,przy możliwościach edytora LBP2 mogą zrobić z tej gry slasher,byłoby fajnie zagrać w szmacianego Kratosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz, prawdziwy Flower wymaga nieco bardziej "nerdowskiego" edytora ;) Idea stworzenia jakiejs zwalowej strzelanki z wymyslonymi postaciami wydaje sie calkiem calkiem, tylko trzeba miec na to czas..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jak patrze co da sie zrobic tym edytorem to jestem ogromnie zaskoczony (no i juz nie moge sie doczekac jak bede mogl pograc w Little Big... Limbo ;), ale akurat Flower pokazuje pazur w oryginale i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 21:11, Piotrek_K napisał:

Gdyby jeszcze dynamika byla na poziomie oryginalnego Flower to bym powiedzial CUDO, ale...
no wlasnie jest to nieszczesne ale

http://www.youtube.com/watch?v=nJam5Auwj1E

No i co by nie napisac - te kilka tysiecy animowanych zdzbiel trawy w oryginalnym Flower
robi jednak troche wieksze wrazenie :)


No no, i jeszcze jedno nieszczęsne ale, porównujesz level zrobiony w edytorze gry w, pewnie, parę dni przez jedna osobę do produkcji tworzonej przez zespół 20+? ludzi przez rok? Gratuluję logicznego myslenia.

Do pana co zrzędzi, że chce oryginalne rzeczy niech sobie odpali LBP1 i pogra w te 1000 oryginalnych i genialnych leveli. Nie ma nic złego we wzorowaniu się na czyś co już istnieje, bo przecież można to nieco zmienić i dodać coś swojego, czemu nie? Od czegoś trzeba zacząć, zresztą to tutaj nie jest kopią, tylko zapożycza koncepcję "latasz i zbierasz kwiatki", nic więcej. Takie levele wspaniale pokazują swobodę nowego edytora, jego możliwości i skąd wiesz ile kreatywności było potrzebne by przenieść mechanikę tych gier do lbp2? Wiele płatnych mini-gierek śmieciowych z appstore na iphona ma mniejszą wartość w dziedzinie kreatywności niż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować