Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor - porównanie jakości grafiki

42 postów w tym temacie

Adam Berlik

Tradycją stało się już to, że w okolicach premiery głośnej produkcji w internecie pojawia się porównanie jakości grafiki. Nie inaczej jest w przypadku wydanego dziś za oceanem Medal of Honor, który ukazał się na PC, X360 i PS3.

Przeczytaj cały tekst "Medal of Honor - porównanie jakości grafiki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni myślą ale jak dla mnie na PC wygląda najlepiej a na X360 najgorzej nie wiem to jest moja opinia i proszę mnie nie posądzać o faworyzowanie jakiejkolwiek strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam osoby, które są w stanie wypatrzeć różnice... Jak dla mnie, wszystkie obrazki wyglądają jednakowo. Ktoś kiedyś zrobi głupi dowcip, wrzuci screeny z tej samej platformy i z szalonym uśmiechem na ustach będzie czytał komentarze, wytykające rzekome "niedociągnięcia".

Poza tym... może zamiast porównywać grafikę, ktoś kiedyś by się pokusił o porównanie mocnych i słabych strony fabuł w grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast porównywać obrazki wolałbym, by pokazano jak te gry działają w "akcji" - czy framerate nie spada, itd. To są jedyne porównania, które trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oooo widzę różnicę! na ostatnim porównaniu koleś na xBoxie nie ma kaptura ?? czy to znaczy że xBox ma problemy z generowaniem kapturów ? a kilka screenów wcześniej jak otwierane są drzwi to nie widać broni na xboxie. czy to znaczy że xbox ma problemy z generowaniem broni podczas otwierania drzwi :D:D:D ??? lol xboxowcy mają niebywałe szczęście że ich sprzęt pociągnie tą cudowną grę :D:D

lol. dla mało spostrzegawczych cała wypowiedź jest wielką ironią i próbą wyśmiania takich głupich porównań na których nic nie widać a ja sam mam xBoxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak przy 3 turze screenów widziałem ja ustawienia graficzne wyglądały tak jak by w PS 3 były ustawione na najmniejszych detalach a na X-klocku na nieco średnich..., a w PC na najwyższych..., w gruncie rzeczy PC wymiata..., najlepiej dopracowane textury i modele postaci :), na ostatnim miejscu jest PS 3 a na drugim x-klocek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam roznic jakis wielkich nie widze ^^

a mam takie pytanie czy ktos sie orientuje czy broni i lvli bedzie wiecej niz w becie??
bo w becie bylo tylko 12 broni glownych i 24 lvle to z lekka porazka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnice są minimalne. Na PC jest Antialiasing i gładsze cienie. A zresztą to i tak nie ma sensu, bo podczas gry i tak tych różnić nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 13:53, MrWladca napisał:

a mam takie pytanie czy ktos sie orientuje czy broni i lvli bedzie wiecej niz w becie??
bo w becie bylo tylko 12 broni glownych i 24 lvle to z lekka porazka ;/


24? A nie 21 przypadkiem? Mogę się mylić, ale najwyższym poziomem był bodajże siódmy, nazwany Tier 1 Recruit.

Biorąc pod uwagę fakt, iż kilka unlocków było nie do zdobycia (do ich odblokowania trzeba było zebrać ponad milion pkt), podejrzewam, że była to ostateczna lista. Ale w tym temacie powinny się wypowiedzieć osoby, które już grę dostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 13:19, arborek napisał:

oooo widzę różnicę! na ostatnim porównaniu koleś na xBoxie nie ma kaptura ?? czy to znaczy
że xBox ma problemy z generowaniem kapturów ? a kilka screenów wcześniej jak otwierane
są drzwi to nie widać broni na xboxie. czy to znaczy że xbox ma problemy z generowaniem
broni podczas otwierania drzwi :D:D:D ??? lol xboxowcy mają niebywałe szczęście że ich
sprzęt pociągnie tą cudowną grę :D:D

lol. dla mało spostrzegawczych cała wypowiedź jest wielką ironią i próbą wyśmiania takich
głupich porównań na których nic nie widać a ja sam mam xBoxa :D

Popieram, jestem posiadaczem PS3 i też nie widzę różnicy... Ale takie porównania są częste ostatnimi czasy... Ni c nie wnoszą bo niby jak... Wątpię by ktoś posiadający jedną platformę zmienił ją ze względu na lekkie różnice między wyglądem gry na obydwu konsolach... Powiem więcej, nawet takie rażące różnice pomiędzy Mafią 2 na obu konsolach nie są w stanie tego dokonać... Mam gdzieś takie porównania, próby wzniecenia wojny słownej pomiędzy fanboy''ami<zwykły posiadacz jednej z konsol będzie to miał w poważaniu> o tym, że to ich maszynki są cacy i w ogóle super i, że to ta czy tamta konsola jest mocniejsza...
Ja MoH''a wchłonę ale pewnie po jakimś czasie od premiery a, że mój laptop mocny nie jest a stacjonarny też do najlepszych nie należy<nie oszukujmy się, prawie 9 lat> To pewnie wybiorę na Plejkę... A takie porównania na pewno nie mają najmniejszego wpływu na moją decyzje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować