Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania: Gothic 4 - porównanie jakości grafiki

27 postów w tym temacie

Adam Berlik

Dwa dni przed polską premierą Arcania: Gothic 4 zachęcamy do zapoznania się z różnicami w jakości oprawy wizualnej wersji na komputery osobiste i konsole Xbox 360. Zestawienie przygotowali redaktorzy serwisu PC Games.

Przeczytaj cały tekst "Arcania: Gothic 4 - porównanie jakości grafiki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC zawsze lepsze... Tylko chyba FIFA dominuje na konsolach, ale założe się, że jakby chcieli PC było by lepsze. Choć pewnie spowodowane jest to tym,że na PC jest duże piractwo.... Zbyt duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 12:28, mateusz111 napisał:

np? to ze bohater klnie niewulgarnymi slowami?:<


Ale o co ci chodzi? ja nie mówię o wypowiadanych kwestiach przez bohatera, o elementy gry mi chodzi a raczej o braku tych podstawowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co upierają się przy teorii, że PC to musi być samolot, żeby to uciągnąć itp. a konsola z TV za 2k i jazda;/ Mam kompa z przed 3 lat za 2k, wymieniona została tylko grafika, rok temu na taką za 500 zł czyli w sumie 2,5k i w demo Arcanii grałem na full detalach, cienie na high(nie ultra) i miałem 30fps przy rozdzielczości 1680x1050(o której xbox może pomarzyć), a gra wygląda niebo lepiej niż to co wyświetla xbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk692 brawo, że wyjąłeś mi to z ust bo nie chce mi sie produkować ;) PC zawsze będzie miażdzył konsole, ale prawda taka, że o ile aby uzyskać obraz z konsoli to koszty są porównywalne to o tyle żeby mieć wszystko na ultra high to może być troche drożej. Z drugiej strony wygoda zawsze kosztuje prawda ? :) Niektórzy tego nigdy nie zrozumieją ;)

PC & PS3 (za exclusivy) 4ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wystarczy combo stary PC (do starszych RPGów - Baldursy i Icewindy nigdy się nie zestarzeją) oraz PS3 (do nowych gier i exclusivów). Raz kupione, potem nic nie trzeba zmieniać.*

*Ewentualnie płyty w czytnikach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na drugim zdjęciu szczególnie widać że PC prowadzi. Dokładniej chodzi mi o słomę na dachu chatki.

Wiadomo że na PC najlepiej, ale muszę powiedzieć że na X360 nie wygląda jakoś ohydnie żeby nie dało się grać. No trochę rozmazany obraz ale to już standard na konsolach.
Jestem ciekaw jak będzie wyglądać wersja PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jak na tak stara maszynke jak Xbox nie wyglada a tak zle ciekawe jak sie bedzie prezentowal na PS3 :)
Ale nie to sie liczy jezeli bedzie ciekawa fabula i przyjemnie sie bedzie gralo to kupie na konsole:) Tytul zwany Arcania [ to nie moze sie nazywac gothic 4 proszeeeeee :( ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 5 screenie widać ,że Xbox nie daje rady bo górki są rozmazane i mało szczegółowe.


'' gdzie za 800 zl masz HD xboxa i TV 42cale za 1500zl=2300zl a pc ile 4,2k ?? ''

Chłopie jak ktoś umie sobie złożyć dobrze pc''ta to i za 1.5k kupi coś dobrego ,a taki pc''t za 4.2k w obecnej chwili starczyłby na 5 lat jak nie więcej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować