Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Arcania: Gothic 4 - dzień trzeci

32 postów w tym temacie

Lares - ukończyłem grę i się na niego nie natknąłem, nie było tez wzmianek na jego temat dlatego nie pojawił się w tekście
Angar - tak samo jak Lares
Xardas - Ten a i owszem pojawia się, jednak na tak późnym etapie gry i w takich okolicznościach, że zawarcie jakichkolwiek nowych informacji o Czarnym Magu oznaczało by spoilowanie fabuły.

Merdarion zamiast Saturasa - zgodzę się ze Saturas był ważniejszy dla wcześniejszych Gothiców, jednak po za tym ze w "czwórce" historia jednego z przedmiotów wiąże się z Mistrzem kręgu magów wody nie pojawia się on w fabule. Natomiast Merdarion jest dla wydarzeń stosunkowo istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, kwestia postaci zrozumiała. :)
I to samo z pełzaczami - czyli są to mrówki ;)

Od dzisiaj mam nowe spojrzenie na uniwersum Gothica. xD

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Wilk, Torlof i wielu innych których można było zabrać na łajbę w Gothic 2? Ci poboczni też tworzyli klimat, i bez nich to mimo tych podstawowych to za mało, nie będzie tego klimatu (w trójce też narzekałem, że ich za mało). Potraktowano wielu po macoszemu, po co ich, skoro jest podstawowa czwórka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym natomiast dowiedzieć się jakim cudem Lord Hagen, którego zostawiliśmy na pastwę orków pod koniec Gothica 2, znalazł się cały i zdrowy w Arcanii oraz jak został generałem Bezimiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 20:15, Sanders-sama napisał:

Ja chciałbym natomiast dowiedzieć się jakim cudem Lord Hagen, którego zostawiliśmy na
pastwę orków pod koniec Gothica 2, znalazł się cały i zdrowy w Arcanii oraz jak został
generałem Bezimiennego.


Wiesz również jestem tego ciekawy, może w samej grze znajdzie się odpowiedź, bo w intrze tego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 18:36, Irenikius napisał:

Zbiór postaci w Gothicu jest dosyć ciekawy.
Głównie zostali oni wykreowani w G1, G2.
Curtiss ile godzin zajęło ci przejście Arcani ??


Jakoś w przedziale od 25 do trzydziestu, ale ze względu na tryb pracy szedłem prawie tylko i wyłączne główna osią fabuły. Myślę ze czyszcząc wszystko do zera (zbierając fanty, ubijając wszystko jak leci, wygrzebując każdego questa) zamknął bym się w 40-45 (ale mogę się mylić).

Co do Hagena -

Spoiler

nie, nie wyjaśnia się


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 15:34, Piotrek54321 napisał:

Nie możecie użyć słowa "Bezimienny" zamiast ciągle Rhobar III?


Używane jest Rhobar III bo nowy bohater również jest bezimiennym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 15:44, Isildur napisał:

> Nie możecie użyć słowa "Bezimienny" zamiast ciągle Rhobar III?

Używane jest Rhobar III bo nowy bohater również jest bezimiennym...



Ponadto w kontekście do starego bohatera to stwierdzenie nie było by już prawda - przybrał imię i brzmi ono tak jak brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować