Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2014 o 16:10, MisticGohan_MODED napisał:

Ty, ale... na farmę i jungle to nie jest takie słabe :]

Serio? To ulti Drow zmienia swoje właściwości jak się weźmie je dla bohaterów walczących wręcz czy nagle zaczynają strzelać? Bo wiecie... nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 01:44, Noxbi napisał:

Serio? To ulti Drow zmienia swoje właściwości jak się weźmie je dla bohaterów walczących
wręcz czy nagle zaczynają strzelać? Bo wiecie... nie sprawdzałem.

Ulti Drow daje bonus do zręczności, gdy w pobliżu nie ma wrogich bohaterów, nie ma nic wspólnego ze strzelaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 13:50, Inferno0009 napisał:

Passyw Snipera pozwala strzelać.


Frost Arrow Trax oraz Włócznie Huskara dają darmowy range. Void potrafi się także poruszać w obcej Chronosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 15:18, SiDi napisał:

Frost Arrow Trax oraz Włócznie Huskara dają darmowy range.

To samo z Arcane Orbem OD i Poison Attakiem Vipera. Generalnie chyba każdy aktywny UAM postaci zasięgowej tak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się. Kilka pierwszych gier było jeszcze całkiem spoko, ale teraz... Masakra. Granie bez party w ten event po prostu mija się z celem. Trafienie na kogoś kto posiada jeszcze trochę tokenów graniczy z cudem. Wszyscy tylko żebrzą o to, żeby kupić im miny i wbić te 1M dmg, a oni będą tylko stać i patrzeć. A spróbuj się jeszcze odezwać, że to niesprawiedliwe albo coś... Od razu cie zwyzywają i zaczną reportować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 02:39, wraaagh napisał:

Zaczęło się. Kilka pierwszych gier było jeszcze całkiem spoko, ale teraz... Masakra.
Granie bez party w ten event po prostu mija się z celem. Trafienie na kogoś kto posiada
jeszcze trochę tokenów graniczy z cudem. Wszyscy tylko żebrzą o to, żeby kupić im miny
i wbić te 1M dmg, a oni będą tylko stać i patrzeć. A spróbuj się jeszcze odezwać, że
to niesprawiedliwe albo coś... Od razu cie zwyzywają i zaczną reportować.

Co poradzisz ? Takie życie i taka społeczność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yep, ten event to trochę porażka. Myślałem, że sobie więcej pogram w dotę z racji eventu, ale widzę, że został on przygotowany po prostu dla (z całym szacunkiem) noł lajfów co grali i grali by zdobyć tony zlota...
Zagrałem 3 gry i tylko jedna (!) osoba miała jeszcze kasę na kupno itemów, reszta 0... bez sensu. Jeszcze jak by to było MMO i farma farma farma, ale do ma być "przyjemność", odskocznia od normalnych meczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj 3 gry zagrałem. Wszystkie pre-made ze znajomymi noobami. Na 5 osób 3 kupowały miny itp. Skrzyneczki kupione, nawet fajnie się gra, lecz nie wiem co pikować za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 15:01, Inferno0009 napisał:

Ja wczoraj 3 gry zagrałem. Wszystkie pre-made ze znajomymi noobami. Na 5 osób 3 kupowały
miny itp. Skrzyneczki kupione, nawet fajnie się gra, lecz nie wiem co pikować za bardzo
;)

Sniper ma dobry zasięg, może robić za główne źródło dmg.
Abaddon robi za niezłego tanka ze swoim ulti, np. trzema Bloodstonami i tą eventową zbroją.
Templarka ma też bardzo dobry survival, bo jej tarcza pochłania w całości ataki bossa (chyba, że to naprawili).
Necrolyte robi duże kuku rogowi i ogonowi swoim ulti.
Lycan ze swoim ulti też potrafi dziabnąć ładny dmg.

Tak czy siak event jest bardzo niefajny i wychodzi na to, że Valve zwyczajnie ich robić nie umie już. Zeszłoroczny Diretide był idealnie zbalansowany. Celem gry było zabicie bossa, nie zadawanie mu obrażeń, po których i tak się odradza. Itemów może było trochę za dużo, ale dawało to niesamowitą frajdę z grania. W tym roku (wliczając w to okres od listopada 2013) skopali w jakiś sposób każdy event, a wisienką na torcie najwidoczniej jest zrobienie 24 godzinnego eventu w środku tygodnia, który w dodatku niesamowicie faworyzuje exploiterów i gnębi samotnych graczy. Plus do tego zamęt z fixowaniem exploitów w połowie gry bez resetu laddera wyników (!!!) przez co ci, którzy się załapali do czołówki wykorzystując nadużycia w grze nie mają szans na wylecenie z tej czołówki, bo bez exploitów nie da się już nabić tych kilkuset milionów obrażeń w 25 minut gry. W zamian Valve dało... 2x więcej jade ingotów za poszczególne "oceny" starcia. Volvo disband.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, granie z randomami mija się z celem, każdy chce zdobyć choć odrobinę tych jade tokenów.
Ja popytałem na jednym z kanałów czatowych i znalazłem sobie party z ludźmi z goldem, wbiliśmy koło 22 milionów, myślałem że to niezły wynik(rank S), ale potem zobaczyłem że niektórzy chwalą się 80 milionów dmg. Well, fuck :D.
W każdym razie nie grajcie z randomami, strata czasu...i złota!

Wraith Night >>>>>>>>>New Bloom>>>>>>>>Diretide 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2014 o 15:26, Mercuror napisał:

Tak czy siak event jest bardzo niefajny i wychodzi na to, że Valve zwyczajnie ich robić
nie umie już.

Jak to nie umie już? Wraith Night było bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

New Bloom jest jak dla mnie bardzo słabym eventem :P
Jakby nie patrzeć to żadnej frajdy mi ona nie dała :P Warlock + stanie i dokładanie min... nuda i beznadzieja xp
To już lepszą frajdę miałem grając mecz treningowy, gdzie nie wiedząc co i jak grało się przyjemniej.

Wraith Night był spoko eventem. Diretide też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z najtańszej skrzynki poleciał eventowy kurier (bug? pospolity? ). I jak pięknie wygląda (chociaż fajna sprawa bo kurier by był niewidzialny :D).

Śmieszny ten event. Sprowadza się od wybicia "D" z randomami ciągle tymi samymi postaciami, a jak się trafi ktoś "bogaty" to można i "C" wyrobić. Dobrze, że się już kończy...

20140206200708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować