Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2014 o 18:52, DarkWolf_PL napisał:

Pod dziobem na klacie, machnij zoom i zobaczysz twarz z szarmanckim uśmiechem.

A są jakieś inne przesłanki co do nadejścia nowej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co, poza postaciami to absolutnie nic ciekawego w tym evencie, trochę lipa. W sumie to nie wiem czego się spodziewałem, ale Wraith Night było o wiele fajniejsze i to od razu a nie czekaj 7 dni i może zagrasz w jakiś fajny tryb z tą bestią.

Feniks- jego skille wydają się kiepskie, poza ultem który jest niezły.
Terrorblade mi się podoba, ma bardzo fajną animację ataku, generalnie dobra postać na pierwszy rzut oka.
Patch sam w sobie jest spoko, ale dota network oczywiście nie wyrabia i co chwila ktoś ma dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 02:40, Fatal-X napisał:

Póki co, poza postaciami to absolutnie nic ciekawego w tym evencie, trochę lipa.


Event się jeszcze nie zaczął. Póki co mamy tylko wstęp. Możemy nafarmić sobie tych punktów, czy poznać postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem zbyt niecierpliwy. W każdym razie grałem przed chwilą przeciwko Tiny mid, gość po butelce poszedł prosto w blink i miał go super wcześnie, po prostu skasował team. Fakt że przyczynił się do tego axe i lion z bota którzy sobie pofeedowali ale imo blink dagger jest teraz zbyt dobry. Jeśli już mroźna żaba chce żeby nie było kosztu many to powinien podnieść cenę przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 23:36, Madoc napisał:

Grał ktoś Feniksem? Bo kolega mi się skarżył, że bardziej szkodzi sobie, niż przeciwnikom.

Jakiej odpowiedzi oczekujesz, bo nie bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra postac, trochę nerfów ostatnio dostała, ale nadal gra się całkiem przyjemnie, mocna redukcja Atk Spd w mid game, gdy carry nie mają jeszcze BKB. Jeden z najlepszych skilli do uciekania (Icarus Dive). Ultimate, który opóźnia śmierć, w połączeniu w Force Staffem od supporta ratuje życie w przypadków nałożonych DoT (uciekanie na klify). Niski armor bazowy, trzeba uważać na poke, dobre skalowanie siły, dorzucisz trochę pancerza i wszystko jest fajnie. Bardzo prosto dominuje linie, świetny ganker.
Jak umiesz szybko wyfarmić Radiance (przed 20 minutą) to kupuj śmiało, działa cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 00:12, DarkWolf_PL napisał:

Ten nowy tryb jest świetny, już dawno nie miałem tyle przyjemności płynącej z gry.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=222632120


Świetny jak świetny...zagrałem raz by sprawdzić ( z randomowym pubem). I znów moje "szczęście" zadziałało losując mi idiotów, którzy dobrali takie skille, że facepalm to za mało i dodatkowo zauważyłem, że pozostaje u niektórych taki "syndrom" np. "Gram Huskarem" i mając całkowicie inne skille zachowują się tak, jakby grali tą postacią...
Trafił mi się Ruski Slardar z takim oto buildem: Flary - clock''a, jakiś tam pasyw już nie pamiętam (nie istotny w każdym razie), Surge - DS''a i jako ulti zip zap zip Ball Lightning Storma...:D Gość potrafił tylko wjechać w team fight i z niego uciec :D

Już nie wspomnę o wzięciu Slarka i pierwszy pick...ulti Drow''a... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 10:32, SiDi napisał:

Wow. Nie miałem pojęcia, że w tym trybie można tak się wściekać ;)


Widząc coś takiego już przy pickowaniu odniechciewa mi się grać, bo wiem, że mamy bezużyteczną postać, a tracenie ~30 min na "oczywistą przegraną" wzbudza we mnie złość. Jeszcze ten kontrast picków drużyny przeciwnej, która wie co robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mając z "lvlowej" skrzynki non-tradable Artificer''s Hammer i z takiej samej skrzynki non-tradable item kosmetyczny, w którym od razu był gem czy przy wyciągnięciu tego gema on także będzie non-tradable?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.reddit.com/r/DotA2/comments/1wn3k6/communication_during_ability_draft/

Wpadłem na pewien pomysł jak można by udoskonalić Ability Draft. Opcja pingowania mogłaby po kliknięciu na ikonkę określonej zdolności, wytworzyć dookoła niej kolorową ramkę, której kolor odpowiadałby osobie pingującej. Dla wskazania innym, co powinni wybrać, można byłoby skorzystać innej sekwencji klawiszy, która wyświetlałaby malutką ikonkę określonej postaci z drużyny. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować