Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2008 o 00:11, MTSMAFIOSO napisał:

Swoją drogą wie ktoś jak idą prace nad Mafia Multiplayer?
Po ostatnim filmiku z mafia-mp.com coś nic nie dochodzi..

To będzie mafia multiplayer? o.O A ja nawet nic o niej nie wiem :/ Będzie do kupienia, czy darmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej ten projekt do skutku nie dojdzie ;( Z tego co wiem to prace miały się kończyć już na początku tego roku, potem przenoszono na wakacje itd. Jeden filmik widziałem co niby przedstawiało Mafie MP ale jak się bardziej wgłębiło w ten filmik to wszystko można nagrać w single oraz dodać mody i masz Mafie MP
Dla mnie to jeden wielki niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 23:11, THE WITCHER1990 napisał:

> > zaś po ukończeniu gry w trybie swobodna jazda (duże miasto)
>
> Przecież tego trybu nie da się ukończyć, on nie ma żadnych misji :P
>
Trochę źle napisałem masz rację:) Powinien być tam przecinek ew zdanie powinno brzmieć
"Zaś po ukończeniu głównego wątku, dostaniesz dodatkowe opcje w trybie swobodna jazda
m.in duże miasto i będziesz mógł zwiedzić tamę i całą wieś z Mafii":) To przez ten alkohol,
trochę miesza w głowie:D


MATKO! NIE TAMĘ! Koło tamy jest droga, ograniczona BUDOWAMI DROGOWYMI! Da się tam wjechać?! Akurat screena zrobić nie mogę więc klapa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2008 o 12:50, Budep napisał:


MATKO! NIE TAMĘ! Koło tamy jest droga, ograniczona BUDOWAMI DROGOWYMI! Da się tam wjechać?!
Akurat screena zrobić nie mogę więc klapa ..

W takim razie przykro mi ale nie da się, zresztą i tak nie było by tam nic ciekawego.Zanim tam się dojedzie jest sporo takich bocznych dróżek, a najczęściej (jeśli nie zawsze) prowadzą one do głównej drogi:) Polecam jazdę crazy horse na tamtych terenach. Niezapomniane przeżycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 18:18, THE WITCHER1990 napisał:


>
> MATKO! NIE TAMĘ! Koło tamy jest droga, ograniczona BUDOWAMI DROGOWYMI! Da się tam
wjechać?!
> Akurat screena zrobić nie mogę więc klapa ..
W takim razie przykro mi ale nie da się, zresztą i tak nie było by tam nic ciekawego.Zanim
tam się dojedzie jest sporo takich bocznych dróżek, a najczęściej (jeśli nie zawsze)
prowadzą one do głównej drogi:)

Skąd wiesz, jak tam się wjechać nie da?
Polecam jazdę crazy horse na tamtych terenach. Niezapomniane

Dnia 29.12.2008 o 18:18, THE WITCHER1990 napisał:

przeżycie:D

Crazy horse? co? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 19:46, Budep napisał:

Skąd wiesz, jak tam się wjechać nie da?


Bo tam się kończy mapa, i jeśli jakimś cudem tam wjedziesz (wpadniesz) to będziesz spadał bez końca :)

Dnia 29.12.2008 o 19:46, Budep napisał:

Crazy horse? co? :p


Nie wiem czy to sarkazm czy nie, ale powiem że to auto do odblokowania w ekstremalnej jeździe (bardzo szybkie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 20:27, MTSMAFIOSO napisał:

Nie wiem czy to sarkazm czy nie, ale powiem że to auto do odblokowania w ekstremalnej
jeździe (bardzo szybkie :P)


Fakt, niczego sobie autko. I można nim jechać na 2 kołach ;] (na tylnych sie rozumie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z zabiciem Sergio Morello. Wybiłem chyba wszystkich bandziorów w porcie, biegam i biegam, ale Sergio nigdzie nie mogę znaleźć... On gdzieś siedzi? Czy trzeba coś zrobić i wtedy skrypt zaskoczy czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:06, Benqiu napisał:

Witam. Mam problem z zabiciem Sergio Morello. Wybiłem chyba wszystkich bandziorów w porcie,
biegam i biegam, ale Sergio nigdzie nie mogę znaleźć... On gdzieś siedzi? Czy trzeba
coś zrobić i wtedy skrypt zaskoczy czy cuś?


Musisz poluzować blokade w dwóch wagonach cysternach, a te uderzając w magazyn otworzą wrota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:16, xD ominik napisał:

Mam dylemat czy kupić Mafię. Jest w Playu. Mógłby mi ktoś w skrucie opisać gameplaya?
Czyli co często się robi?


Dostajesz bodajże 21 różnorakich misji... Jeżeli masz okazję żeby ją tanio kupić, to nie zastanawiaj się nawet chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:16, xD ominik napisał:

Mam dylemat czy kupić Mafię. Jest w Playu. Mógłby mi ktoś w skrucie opisać gameplaya?
Czyli co często się robi?


Gra jest boska. Misje są różnorakie, zróżnicowane, pościgi, ucieczki, strzelaniny, do tego kapitalna fabuła, nieziemski klimat i wyraziste postacie. Bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:16, xD ominik napisał:

Mam dylemat czy kupić Mafię. Jest w Playu. Mógłby mi ktoś w skrucie opisać gameplaya?
Czyli co często się robi?

Chłopie, nie zastanawiaj się tylko bierz. Pod względem fabularnym bije wszystkie GTA razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:16, xD ominik napisał:

Mam dylemat czy kupić Mafię. Jest w Playu. Mógłby mi ktoś w skrucie opisać gameplaya?
Czyli co często się robi?

Jak koledzy z góry ładnie to ujęli gra jest boska:) Na początku jesteś zwykłym taksówkarzem, który przez przypadek zostaje wplątany w mafijne porachunki. Następnie przyłączasz się do mafijnej rodzinki i od zwykłego gangstera awansujesz coraz wyżej w końcu zyskując duże uznanie wśród reszty. Misje są zróżnicowane od pościgów po strzelaniny. Fabuła IMO niczym nie ustepuje typowym grą rpg (gdzie nacisk położony na senariusz jest olbrzymi) pełno w niej zwrotów akcji:) Zapraszam też do mojego filmiku z podpisu, może nie pokazuje typowej rozgrywki ale pokaże ci co można zrobić w tej grze:) Jeśli chcesz ją zakupić razem z gazetą to na twoim miejscu nie wahałbym się ani chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:16, alduron napisał:

Jak wyglada w Mafii jazda tramwajem(jesli sie oczywiscie da)


Normalnie. Jeżdżą sobie tramwaje, zatrzymują się, stają, są ''inteligentne''. My możemy oczywiście do nich wchodzić i... i tyle. Jak wejdziemy widzimy oczyma bohatera i możemy przechadzać się po tramwaju - nie ma mowy o jeźdźie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:04, THE WITCHER1990 napisał:

> Mam dylemat czy kupić Mafię. Jest w Playu. Mógłby mi ktoś w skrucie opisać gameplaya?

> Czyli co często się robi?
Jak koledzy z góry ładnie to ujęli gra jest boska:) Na początku jesteś zwykłym taksówkarzem,
który przez przypadek zostaje wplątany w mafijne porachunki. Następnie przyłączasz się
do mafijnej rodzinki i od zwykłego gangstera awansujesz coraz wyżej w końcu zyskując
duże uznanie wśród reszty. Misje są zróżnicowane od pościgów po strzelaniny. Fabuła IMO
niczym nie ustepuje typowym grą rpg (gdzie nacisk położony na senariusz jest olbrzymi)
pełno w niej zwrotów akcji:) Zapraszam też do mojego filmiku z podpisu, może nie pokazuje
typowej rozgrywki ale pokaże ci co można zrobić w tej grze:) Jeśli chcesz ją zakupić
razem z gazetą to na twoim miejscu nie wahałbym się ani chwili:)

Dzięki, wezmę wasze zdanie pod uwagę. Naprawdę dużo mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować