Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Kto lubi gre ''''Mafia'''' - stara ale jara

2238 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2009 o 15:12, PAPISHON napisał:

No właśnie mam problem... gdzie tego patcha mogę znaleźć?


Wiem że był w Play''u (w tym wydaniu z Mafią). W internecie też na pewno ktoś wrzucił, może nawet na stronie głównej producenta jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie wiem kogo się poradzić może wy mi pomożecie? Otóż robię filmik z Mafii- o wszyskich bugach, sekretach i takich tam i nie wiem jaką muzykę do niego podłożyć:/ Na początku filmu jest intro z gry (aż do napisu Mafia) i muzyka z intra (tylko bez tych odgłosów) ale to starcza na trochę więcej jak 3mina mój filmik przybrał spore rozmiary... Blisko 20min:) No więc jaka muzyka będzie dobra do tego filmiku? I drugie pytanie- czy zrobić z niego dwa party?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zamiar wrzucić na YT, to podziel na dwie części, bo żeby wrzucić filmik powyżej 10 min. podbno trzeba było podlizywać się komuś tam z YT ;] Tak czy siak na dwie części będzie lepiej ;] A muzyka... Może jakaś z lat 30. ? Dobrze by pasowała tylko trzeba teraz taką znaleźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 20:24, THE WITCHER1990 napisał:

Ehh nie wiem kogo się poradzić może wy mi pomożecie? Otóż robię filmik z Mafii- o wszyskich
bugach, sekretach i takich tam i nie wiem jaką muzykę do niego podłożyć:/ Na początku
filmu jest intro z gry (aż do napisu Mafia) i muzyka z intra (tylko bez tych odgłosów)
ale to starcza na trochę więcej jak 3mina mój filmik przybrał spore rozmiary... Blisko
20min:) No więc jaka muzyka będzie dobra do tego filmiku? I drugie pytanie- czy zrobić
z niego dwa party?



Wpisz google "Muzyka z mafii" i jakąś umieść w tym filmiku :)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 08:57, Budep napisał:


Wpisz google "Muzyka z mafii" i jakąś umieść w tym filmiku :)>

Oke posłucham obu rad:) Na wrzucie coś z mafii powinno być. Swoją drogą to szkoda, że nie ma folderu z muzyką jak w innych grach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 10:48, THE WITCHER1990 napisał:

>
> Wpisz google "Muzyka z mafii" i jakąś umieść w tym filmiku :)>
Oke posłucham obu rad:) Na wrzucie coś z mafii powinno być. Swoją drogą to szkoda, że
nie ma folderu z muzyką jak w innych grach:/


Bo bulili za licencję to nie chcą udostępniać :D Tak samo jest w GTA czy w FIFIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2009 o 11:00, Budep napisał:


Bo bulili za licencję to nie chcą udostępniać :D Tak samo jest w GTA czy w FIFIE.

Acha jeszcze jedno. Jak myślisz lepiej zrobić ten filmik tak żeby mniej zajmował ale był w gorszej jakości (dźwięk i obraz) czy jednak lepiej nic nie zmieniać i zapisać w dobrym formacie mniej więcej bezstratnym? Wiesz o co chodzi na YT będzie się ludziom długo ładował ale będzie dobra jakość, a nie takie byle co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:11, THE WITCHER1990 napisał:


>
> Bo bulili za licencję to nie chcą udostępniać :D Tak samo jest w GTA czy w FIFIE.

Acha jeszcze jedno. Jak myślisz lepiej zrobić ten filmik tak żeby mniej zajmował ale
był w gorszej jakości (dźwięk i obraz) czy jednak lepiej nic nie zmieniać i zapisać w
dobrym formacie mniej więcej bezstratnym? Wiesz o co chodzi na YT będzie się ludziom
długo ładował ale będzie dobra jakość, a nie takie byle co...


Ja bym stawiał na jakość. Chyba.. pomyślmy, szybko im się zbuforzy (zbuforuje :D) ale będą mieli kiepską jakość, to będą narzekać, że nie wyraźnie. Za to jak długo się będzie ładowało, to wiadomo na co narzekać będą. Ja bym stawiał na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2009 o 11:13, Budep napisał:


Ja bym stawiał na jakość. Chyba.. pomyślmy, szybko im się zbuforzy (zbuforuje :D) ale
będą mieli kiepską jakość, to będą narzekać, że nie wyraźnie. Za to jak długo się będzie
ładowało, to wiadomo na co narzekać będą. Ja bym stawiał na jakość.

Hmm wiesz co chyba faktycznie tak zrobię bo po konwersji to słabego formatu film naprawdę dużo traci... A w zasadzie w dzisiejszych czasach każdy ma już porządnego neta, a nie taki badziew jak ja;| Bezprzewodowy z 1Gb limitem transferu. Śmiech na sali... Dzięki za rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem do Mafii wprost idealnie pasuje muzyka z ''''Ojca Chrzestnego''''. ;] Ale w 20 minutowym filmiku może okazać się to za mało dynamiczne, a w dzisiejszych czasach bardzo łatwo zniechęcić widza złym doborem muzyki, więc jeszcze dobrze się nad tym zastanów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 18:44, Sebat1 napisał:


Moim zdaniem do Mafii wprost idealnie pasuje muzyka z ''''Ojca Chrzestnego''''. ;] Ale
w 20 minutowym filmiku może okazać się to za mało dynamiczne, a w dzisiejszych czasach
bardzo łatwo zniechęcić widza złym doborem muzyki, więc jeszcze dobrze się nad tym zastanów.
;)

Możliwe iż pasuje jednak podstawiłem już oryginalne kawałki z Mafii:) Co do Ojca- mój kolega czasami gra tą melodyjkę na gitarze:) BTW jak podzielić takowy filmik na 2 party?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jestem już po misji "Kampania Wyborcza" i musze przyznać że gra jest naprawdę trudna...Najtrudniejsza misja wg. mnie to Szczęściarz...Ale czuje że zbliżam sie już do finału gry,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 22:27, rafekx 12 napisał:

Spoiler

Jestem już po misji "Kampania Wyborcza" i musze przyznać że gra jest naprawdę trudna...Najtrudniejsza
misja wg. mnie to Szczęściarz...Ale czuje że zbliżam sie już do finału gry,prawda?


Tak, misja Kampania Wyborcza jest jedną z ostatnich.

Spoiler

Dalej zostaną ci już tylko Chwila Relaksu, Robota na Boku, Śmierć Sztuki - to trzy ostatnie misje

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 22:27, rafekx 12 napisał:

Spoiler

Jestem już po misji "Kampania Wyborcza" i musze przyznać że gra jest naprawdę trudna...Najtrudniejsza
misja wg. mnie to Szczęściarz...Ale czuje że zbliżam sie już do finału gry,prawda?



Gra jest średnio trudna. Uwierz mi, że jak będziesz ją przechodził drugi raz wszystko będzie łatwiejsze ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 09:34, Robak 007 napisał:

>

Spoiler

Jestem już po misji "Kampania Wyborcza" i musze przyznać że gra jest naprawdę
trudna...Najtrudniejsza
> misja wg. mnie to Szczęściarz...Ale czuje że zbliżam sie już do finału gry,prawda?



Tak, misja Kampania Wyborcza jest jedną z ostatnich.
Spoiler

Dalej zostaną ci już tylko Chwila
Relaksu, Robota na Boku, Śmierć Sztuki - to trzy ostatnie misje

.


Aha czyli dobrze myślałem że mało mi już zostało misji...DZięki

Budep-pewnie tak,ale po co Mafie drugi raz przechodzić skoro to jest maksymalnie liniowa gra...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 11:09, rafekx 12 napisał:

Budep-pewnie tak,ale po co Mafie drugi raz przechodzić skoro to jest maksymalnie liniowa
gra...?:)


Akurat to, że gra jest liniowa nie wyklucza przecież ponownego przejścia gry. Ja Mafię przeszedłem kilka razy - nie wiem ile, ale zapewne około 4 razy i za każdym razem gra dostarczała mi dużo zabawy. Pamiętam, że za pierwszym razem sporym wyzwaniem był dla mnie wyścig, a gdy drugi raz przechodziłem, to pestka. Mafia będzie zawsze dawać sporą dawkę wrażeń, z niecierpliwością wyczekuje na horyzoncie sequela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 14:11, rafekx 12 napisał:

Spoiler

CZy ktoś zna jakąś taktykę na misje "Śmierć Sztuki"??Tam jest tylu bandziorów z giwerami...?


Ale mógłbyś powiedzieć, w którym dokładnie momencie utknąłeś? Bo tak, to trochę trudno doradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 14:12, Robak 007 napisał:

>

Spoiler

CZy ktoś zna jakąś taktykę na misje "Śmierć Sztuki"??Tam jest tylu bandziorów
z giwerami...?


Ale mógłbyś powiedzieć, w którym dokładnie momencie utknąłeś? Bo tak, to trochę trudno
doradzać.


No to gdzie z 5 gangsterów ze schodów zbiega...A wogle sa tam gdzie apteczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować