Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz początek Vanquish

9 postów w tym temacie

Ta gra jest głupsza niż ustawa przewiduje ale wygląda na bardzo dynamiczną. Przypomina troche stare produkcje (Contra), tylko zapewne tego dynamizmu starczy na 4h gry. Czemu znowu ŹLI ROSJANIE atakuja DOBRĄ AMERYKĘ????? Ile można walczyć z "czerwonymi", mogli już dać np koreańczyków, czemu nigdy nie walczymy ze ZŁYMI AMERYKANAMI xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee, rozmiar tej stacji to przegięcie. nawet sama Gwiazda Śmierci nie miała takich doków wielkich. Nie wspominając o tym, że ilość tych statków to też przegięcie, przecież ten transportowiec ma rozmiary współczesnego lotniskowca, a są ich tam chyba setki (no chyba że reszta to mniejsze statki, ale i tak ich ilość to przegięcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Vanquish można śmiało określić mianem azjatyckiego Gears of War" - Nie zgadzam się z tym, dlaczego każda gra wykorzystująca system osłon jest porównywana do GoW? Imo to bezsens. Gra jest przegięta to fakt, nie wprowadza nic nowego, ale gdybym miał konsole pewnie bym się połasił gdyby tylko miała niższą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:10, Rhobar napisał:

eee, rozmiar tej stacji to przegięcie. nawet sama Gwiazda Śmierci nie miała takich doków
wielkich. Nie wspominając o tym, że ilość tych statków to też przegięcie, przecież ten
transportowiec ma rozmiary współczesnego lotniskowca, a są ich tam chyba setki (no chyba
że reszta to mniejsze statki, ale i tak ich ilość to przegięcie)


OMFG aż nie wiem jak z komentować Twój komentarz xD
Co do gry nie lubię japońskich gier albo japońsko-podobnych, ale z chęcią w demko bym pograł dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 14:16, trre2 napisał:

Ta gra jest głupsza niż ustawa przewiduje ale wygląda na bardzo dynamiczną. Przypomina
troche stare produkcje (Contra), tylko zapewne tego dynamizmu starczy na 4h gry. Czemu
znowu ŹLI ROSJANIE atakuja DOBRĄ AMERYKĘ????? Ile można walczyć z "czerwonymi", mogli
już dać np koreańczyków, czemu nigdy nie walczymy ze ZŁYMI AMERYKANAMI xD?

Szczerze to ja wolę ratować Amerykę przed złymi Ruskami niż ziemię przed kosmitami ;)(, a Koreańczycy byli np. w Crisisie) Bo te inwazje są już tak oklepane, że szkoda gadać (fakt, że np. pierwszy Resistance wprowadził ciekawą nowinkę w temacie, ale cała reszta jest na jedno kopyto)... Giera jest świetna, w demo grałem i przymierzam się do pełniaka (ostatnio mam prawdziwe obrodzenie w gry mnie interesujące Enslaved, Front Mission, Vanquish). Za 230 zł nie kupię, ale za 150 to się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować