Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwie dodatkowe rasy w dodatku do World of Warcraft?

86 postów w tym temacie

Pojawienie się nowych ras w dodatku jest całkiem prawdopodobne.
Natomiast zwiększenie limitu poziomu graczy do 70 jakoś mi się nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podwyższenie poziomów o 10 jest możliwe, ale nowe rasy, kto wie. Krwawe elfy jeszcze jakoś rozumiem (biorąc pod uwagę dostępne klasy postaci)ale Pandareni to już lekka przesada! Czym oni mogliby się zajmować? Wojownik owszem, ale coś więcej to raczej nie i bawi mnie wizja Pandareńskiego maga na przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2005 o 12:23, odyncx napisał:

klasy postaci)ale Pandareni to już lekka przesada! Czym oni mogliby się zajmować? Wojownik owszem, ale coś więcej to raczej
nie i bawi mnie wizja Pandareńskiego maga na przykład:)


Nie zapominaj o Pandareńskim miodowarze! taki chyba był w Frozen Thronie po przejściu ukrytej misji w kampani przymierza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w podwyższenie capa wierze,bo było to oczywiste od niemal samego poczatku gry,natomiast dwie nowe rasy...hmm byłoby fajnie ale czy faktycznie tak będzie to się dopiero okaże (chociaż mam nadzieję że to prawda...ale Pandereni to trochę dziwne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 12:54, BajteK_ napisał:

Pandarenski Miodowar to neutralny bohater w TFT.


Tak można go było wynająć w tawernie ale w kampani ludzi czyli przymierza w misji gdzie krwawymi elfami musiałeś uciec z więzienia to w niej można znaleść dodatkową ukrytą misję a po jej przejściu w misji gdzie musisz odbić Ilidana z rąk nocnych elfów to za przejście misji ukrytej otrzymujesz w nagrodę Pandareńskiego miodowara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm te kwawe elfy to mnie ubawiło :P nie wiem dlaczego ale nie wyobvrazam sobie krwawego elfa w wowie :( mogli by nagi dac bo z tego co wiem to nie mam tam takowych? prawda czy sie mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc jeżeli ktoś ma TFT to może spróbować odkryć ukrytą misję zdradze tylko że znajduje się ona w pomieszczeniu z kilkoma rożnobarwnymi owacami i przed każdą z nich sę przyciski po wejściu na nie odegrany jest głos tak więc jeżeli wejdziemy na stopnie w odpowiedniej kolejności usłyszymy "ale jazda" i wielkie drzwi tuż obok otwieraja się a tam jest znak zapytania i jeżeli go weźmiemy to odblokujemy ukrytą misję jest nawet dość fajna i długa i mnóstwo walki was czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 13:08, BajteK_ napisał:

Nagi sa neutralne.


Jak je spotkałem pierwszy raz w Ashenvale, to nie za bardzo były neutralne. :P

Jeśli już zastanawiamy się nad rasami, to chyba bardziej prawdopodobną rasą są gobliny. Tylko po pierwsze gobliny już są, to po drugie one zawsze były neutralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 13:08, Brad napisał:

hmmm te kwawe elfy to mnie ubawiło :P nie wiem dlaczego ale nie wyobvrazam sobie krwawego elfa w wowie :( mogli by nagi
dac bo z tego co wiem to nie mam tam takowych? prawda czy sie mysle?


przecierz krwawe elfy to zwykłe elfy no właściwie to wysokie elfy ale zmieniły nazwę na cześć swoich zamordowanych przez Arthasa w Silvermoon braci i sióstr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 13:14, Gordek napisał:

> Nagi sa neutralne.

Jak je spotkałem pierwszy raz w Ashenvale, to nie za bardzo były neutralne. :P


właśnie to samo chciałem napisać a jeżeli miałybyć nowe rasy to koboldy, ogry i nerubianie czyli te pajączki z Northrend (hahahaha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować