Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwie dodatkowe rasy w dodatku do World of Warcraft?

86 postów w tym temacie

Ja uważam że jeśli chodzi o 2 nowe rasy, to wolałbym żeby Krwawe lefy do przymierza a nagi do Hordy, no i abonament by mogli zmniejszyć, a ten krwawy elf na screenie to pic na wode gdyż takie elfy można spotkać już teraz, np w loch modan jest w takim domku taki elf i daje questa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 13:36, lukas2491 napisał:

Ja uważam że jeśli chodzi o 2 nowe rasy, to wolałbym żeby Krwawe lefy do przymierza a nagi do Hordy, no i abonament by
mogli zmniejszyć, a ten krwawy elf na screenie to pic na wode gdyż takie elfy można spotkać już teraz, np w loch modan jest
w takim domku taki elf i daje questa :P


Jak krwawe elfy mogą być w przymierzu, jak przyłaczyły siędo płonącego legionu (patrz Warcraft 3)?
Co do ceny abonamentu, to nie dość, że go nie obniżą (w zasadzie tylko polacy narzekają, a Blizz ma Nas tam gdzie światło nie dochodzi), to trzeba będzie zapłacić dodatkowo za dodatek (hehe dodatkowo za dodatek, masło maslane :)). Pewnie z kolejne 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 13:56, Sir Joker napisał:

Cos nie bardzo w to wierze, w Warcraft 3 Krwawe Elfy byly po stronie Przymierza.


A więc było to tak wielki marszłek Garitos (albo coś wtym rodzaju pamięć mnie zawodzi w każdym razie był przywódcą ludzi) niepodobało mu się to że krwawe elfy współpracują z nagami i zamkną je w więzieniu (elfy oczywiście uciekły) i tak rozpadło się przymierze między ludzmi a krwawymi elfami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...mam nadzieje ze dodatek bedzie za darmo albo obnizą abonament :P"
Nie wierzyłbym w to raczej....abonament pewnie zostawią jak jest,bo w końcu po co zmieniać coś co się sprawdza?A co do ceny dodatku to na pewno będzie płatny i cenowo będzie pewnie oscylował w okolicach samej gierki(of course to tylko i wyłącznie moja opinia=P).
A tym,którym to niepasuje zostanie gra w samą podstawkę i już,żadnego zmuszania do kupna dodatku przecież nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia:
Dodatek raczej nie będzie darmowy, a jego cena będzie wynosiła 50% ceny podstawki.
Cena abonamentu pozostanie taka sama - i dla podstawki i dla podstawki z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam takie razy: krwawe elfy i gobliny, ewentualnie jakieś plemie furbolgów itp. do hordy, ale w to wątpie ;]
A lvl raczej napewno zwieksza zeby moc wprowadzic artefakty (musisz miec wiekszy lvl zeby je nosic).
Mogli by wprowadzic nowe klasy. Proponuje:
-nekromanta (oczywiscie cos jak w diablo)
-barbarian (ale tego raczej nie bo zabardzo podobny do woja)
-mechanik (gobliny w machinach :D)
-łowca demonów
-sumoner jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczerze przeciw nowym rasom !! To nie fair wobec ludzi ktorzy juz graja kilka miechow, maja wypas postacie a tu nagle w grze pojawia sie ich ulubiona rasa, i co od nowa maja zaczynac ? To jest glupie, btw podniesienie poziomu do 70lvl troceh podwazy gre, bedzie mozna osiagnac w talentach zbyt wiele umijek, niektóre klasy to mocno podpakuje, cos tu nie gra, ale jak wiadomo co to kogo obchodzi. Bnet Kids wanna more race, more lvl''s !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 15:40, Sth`Devilish napisał:

Jeszcze dwa screeny: http://www.goblinworkshop.com/images/blood2.jpg oraz http://www.goblinworkshop.com/images/bloodelvestown.jpg
- swoją drogą dziwi mnie, że póki co tak pokazują tylko tą jedną rasę :) Coś mi tu śmierdzi.


Proste. Łatwiej przerobić Night Elfa na Blood Elfa niż jakąkolwiek inną rasę na panderena. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować