Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwie dodatkowe rasy w dodatku do World of Warcraft?

86 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2005 o 16:00, hjatli napisał:

Jestem szczerze przeciw nowym rasom !! To nie fair wobec ludzi ktorzy juz graja kilka miechow, maja wypas postacie a tu
nagle w grze pojawia sie ich ulubiona rasa, i co od nowa maja zaczynac ? To jest glupie, btw podniesienie poziomu do 70lvl
troceh podwazy gre, bedzie mozna osiagnac w talentach zbyt wiele umijek, niektóre klasy to mocno podpakuje, cos tu nie gra,
ale jak wiadomo co to kogo obchodzi. Bnet Kids wanna more race, more lvl''s !!


Nie mam jescze WoW ale gdy będę miał to być może z dodatkiem więc ja niebędę się czuł poszkodowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 15:54, chwistek111 napisał:

Ja obstawiam takie razy: krwawe elfy i gobliny, ewentualnie jakieś plemie furbolgów itp. do hordy, ale w to wątpie ;]

Gobliny? a co z neutralnymi miastami?

Dnia 19.10.2005 o 15:54, chwistek111 napisał:

A lvl raczej napewno zwieksza zeby moc wprowadzic artefakty (musisz miec wiekszy lvl zeby je nosic).

Lvl może być ale będzie problem z czarami i talentami

Dnia 19.10.2005 o 15:54, chwistek111 napisał:

Mogli by wprowadzic nowe
klasy. Proponuje:
-nekromanta (oczywiscie cos jak w diablo)

A warlock to co? rzuca klątwy i wogóle.

Dnia 19.10.2005 o 15:54, chwistek111 napisał:

-barbarian (ale tego raczej nie bo zabardzo podobny do woja)

Eeee a niby jaki ma być? bez sensowny pomysł

Dnia 19.10.2005 o 15:54, chwistek111 napisał:

-mechanik (gobliny w machinach :D)

Nawet dość ciekawe ale niby jak goblin?(rasa neutralna) co by taka klasa potrafiła w odróżnieniu do inżyniera?

Dnia 19.10.2005 o 15:54, chwistek111 napisał:

-łowca demonów

Jako klasa?

Dnia 19.10.2005 o 15:54, chwistek111 napisał:

-sumoner

Warlock.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nekromanta = armia szkieltow/golemow i innych dziwadel, wedrujacych po swiecie? dla kierujacego mzoe i dobre ale dla przeciwnika nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już było:P Poklikaj w inne linki.

-> Chwistek - grałeś w ogóle w WoW? Z resztą widać, że nawet zielonego pojęcia nie masz o fabule z tymi furbolgami i goblinami :)

-> Hjatli - nie baw się w jasnowidza, Blizz nie jest na tyle glupi żeby pozwalac na więcej niż 51 talentów... Pewnie dadzą jakieś osobne albo w ogóle ich nie będzie. Ledwo powiedzieli, że 70 lvl i już wszyyyyscyyy zakładają, że to będzie zwykłe przedłużenie tego co jest teraz :) Buahahah, zabawni jesteście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 13:54, BajteK_ napisał:

http://putfile.com/pic.php?pic=10/29003263277.jpg&s=x2
Fake czy nie fake? Wg mnie to nie jest fake, jesli jest to wielkie
brawa dla tworcy :).
BTW http://worldofwarcraft.com/info/races/two-headed-ogre.shtml ;)



Wg. mnie to fake - bo ten elf ma korpus trolla jakbyście nie zauważyli ;p - patrz ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co jak co, ale mordka tego blood elfa jest swietna :> fajnie by bylo zeby wprowadzili ta rase z takiego powodu, bo ja lubie elfy, a sa w przymierzu... a przymierza nienawidze :D
a co do lvla 70 to moim zdaniem prawie pewne, tego mozna bylo sie spodziewac, zreszta kto lubi jak sie kogos ogranicza? ja na przyklad niecierpie, wole miec wolna reke ;] pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie by niby wsadzili ich lokację początkową o_O Jedyna realna propozycja do Quel''Thalas, mieszczące się na pólnocny wschód od Eastern Plaguelands, tyle że tam przecie jest już high lvl lokacja :) Także nie wiem. Większość początkowych lokacji jest w jakiś sposób ładnie połączona z innymi w rosnącym poziomie trudności każdej kolejnej lokacji, a nie taki 1-10 lvl i nagle 53-60 lvl :] I niby gdzie by mieli zaczynać Panderianie? Jak dla mnie coś tu jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2005 o 17:28, bibel napisał:

lubie elfy, a sa w przymierzu... a przymierza nienawidze :D


krwawe elfy nie mogą być w przymierzu ponieważ zostali wygnani przez ludzi i mieli zatargi z nocnymi elfami ale w hordzie też nie bo walczyli z nieumarłymi i nienawidzą się nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam kilka takich pytan -
* wie ktoś może, czy przy zakupie dodatku otrzyma się miech gratis?
*czy dodatek bylby dostępny w programie upGRAde? Chyba nie, ale na wszelki wypadek warto sie zapytać :P
Co do tego screena z blood elfem - nawet jeśli to nie prawda, to trzeba pogratulować twórcy udanego fake''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to nie żadna podpucha, widać nawet fragment tekstu o umiejętnościach rasowych (Blood Elfy będą mogły wzmacniać się zjadając ciała demonów :D), a broda u elfa jak najbardziej. Szkoda tylko że Pandareni pójdą do Przymierza :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Patryk R: jest różnica, pomiędzy The Scourge, czyli nieumarlakami prowadzonymi przez Arthasa, oraz pomiędzy The Forsaken, nieumarlakami dowodzonymi przez Sylvanas :) I to tych pierwszych nie nawidzą krwiste elfy w warcrafcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przyglądając się temu screenowi , to w sumie dużo rzeczy się zgadza - np. twarz (pysk? :P) Pandarena też patrzy w prawą stronę jak inne rasy z Przymierza, tak samo jest ze zdjęciem Blood Elfa... jeszcze trzeba dodać taką samą kreskę autora przy portretach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alkhagash -> a nie dziwi ciebie fakt, że nie ma tam tła innego na ekranie wyboru postaci? Jest tło identyk jak u orków i trolli. Druga sprawa jest taka, że nie ma chyba ani jednej sensownej lokacji , gdzie mogliby zaczynać. Trzecia sprawa - dlaczego na screenach jest tylko blood elf? Otóż spróbuję zgadnąć - dlatego, że ciężko byłoby podrobić screena, na którym tworzoną postacią byłby Panderan. Dlaczego? Dlatego, że modelu Panderana w WoW po prostu nie ma, po za tym ten elf ma chyba nieco inne szaty niż warlockowie na początku.

W ogólnym rozrachunku twierdzę, że screen z ekranem tworzenia postaci jest nie-prawdziwy, zaś screeny pokazujące nową krainę i nową rasę to nic innego jak po prostu nowa lokacja do zwiedzania dla każdej rasy :) Zapewne Quel''Thalas i pewnie 60-70 lvl, jeśli faktycznie dodatkowe lvle mają być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Devilish, może po prostu jeszcze w ekranie wyboru postaci nie wsadzili screena z nowej lokacji, nie sądzę też żewby ewentulnemu podrabiaczowi chciało się robić skraj umiejętności rasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciezr to jest trochę tekstu. Takie coś to ja ci mogę napisać. A wogóle kto wymyślił pandarena? LOL Przecierz to była jakby postać bonusowa, a krwawe elfy mają więcej wspólnego z nagami (mam na myśli ich stosunki) niż hordą czy przymierzem. A ta elfka na screenie widać że to jest nocna efka tylko w ostrym świelte, jak się przyjrzysz to widać ze jest purpurowa, tylko gostek wybrał ten jaśniejszy kolor który ejst dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować