Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwie dodatkowe rasy w dodatku do World of Warcraft?

86 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2005 o 19:19, Ciechan napisał:

HA! Odpałiłem WoWModelView i proszę :D

Model występuje pod nazwą Highelf


No to jest właśnei model prawdopodobnie z Azshary:) Dlatego wydawało mi się, że ekran wyboru jest fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M1k3 Wiem że to mało tekstu, ale gdybyś robił coś takiego wchodziłbyś w aż takie szczegóły? A elfka ze screena ma trochę zaróżowioną skórę, poza tym akurat ten screen może być po prostu screenem jakiegoś NPC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączę się do dyskusji.
No więc tak Pandareński miodowar co się zwał Chen Stormshout był w kampani orków w TFT
Dołączył on do Rexara po wykonaniu zadania zdobycia składników do specjalnego trunku Chena.

Więc jeśli pandareni by mieli być dodani to do hordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100% Fake

- w tekście horde zamiast brutal jest "brtutal"
- ręce od innej rasy
- tło pod krwawym elfem w hordzie
- tło z goblinów bodajże

gdyby autor troszke się postarał i nie zrobił tych błędów to napewno wprzowadził by większośc z nas w maliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 22:36, Bedzio3 napisał:

- tło pod krwawym elfem w hordzie
- tło z goblinów bodajże


Z goblinów?! Coś ci się chyba namieszało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 11:56, Thorongil napisał:

Jest ktoś, kto gra w WoWa na radiówce? Komuś się w ogóle udaje grać na takim czymś?

Ja mam i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na 3 stronę konfliktu?? Nie gram w WoW i się na nim znam tyle o ile, ale w War3 z dodatkiem często pogrywam i tam jest płonący legion niby powiązany z hordą ale przecież takie rozwiązanie mogłoby być ciekawe. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie wyjasni jak blizz ozeknie co i jak!:) Jęsli coś wprowadzą to na pewno porządnie! Jeszcze dodatku nie zepsuli:) i jak stworzą nową rase to będzie to jakoś zgodne z historią warcrafta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 10:24, GeoT napisał:

A co powiecie na 3 stronę konfliktu?? Nie gram w WoW i się na nim znam tyle o ile, ale w War3 z dodatkiem często pogrywam
i tam jest płonący legion niby powiązany z hordą ale przecież takie rozwiązanie mogłoby być ciekawe. Co sądzicie?


Nie sądzę, aby powstała trzecia strona konfliktu. Po pierwsze, to utworzenie czterech nowych ras, ich lokacji (nowy kontent) zajęłoby kilka lat czasu. Dodatkowo byłby problem z możliwością grania w nowe rasy, na Twoim głównym serwerze. Zawsze możnaby mieć alta, ale to jużnie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować