Zaloguj się, aby obserwować  
Phelela

Zabawki z dzieciństwa..

35 postów w tym temacie

Nawiązując do naszego dzieciństwa kieruje do was pytanie jaką zabawke mieliście w dzieciństwie bo ja np. miałem takiego lwa a babcia później uszyła do niego szalik =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 21:42, paweusz napisał:

Ja w dziecieństwie uwielbiałem bawić się żołnierzykami i samochodami, no i oczywiście miałem
ulubionego misia, z którym...spałem :)

Co tam dzieciństwo - teraz misiem się bawić to jest fajnie - szczególnie jak ma na koszulce napisane Goleo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 21:42, paweusz napisał:

no i oczywiście miałem
ulubionego misia, z którym...spałem :)


Pff...! Myslisz, ze to cos wielkiego? ja ze swoim sie nie rozstawalem, a jak wychodzilem z domu, to kazalem mamie wziac go do torby. xD Do tego mail naturalna pozycje siedzaca, a jak ktos mu prostowal nogi, to na niego krzyczalem, bo "misia to boli!". ;) Ojej... I pomyslec, ze teraz mam podobnie, tyle ze z komputerem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 21:42, paweusz napisał:

ulubionego misia, z którym...spałem :)

Mój misiek nie miał tyle szczęścia zawsze podczas snu lądował z katapulty na podłodze. Ja w dzieciństwie uwielbiałem klocki lego i wszelkiego rodzaju militaria, żołnierzyki, czołgi, ech wspaniałe to były czasy :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 21:46, paweusz napisał:

Niestety nie mam takiego misia... Nawet nie wiem o co chodzi.

Interesujesz się piłką nożną? To znajdź sobie jak wygląda i nazywa się oficjalna maskotka MŚ 2006 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zabawki - wiadomo - lalki, misie...ale i karabin! Oczywiście byl też samochód sterowany radiem...I ta milość do samochodów pozostała do dzis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jal gdzieś do 8 roku życia lalki, potem piłka (do piłki nożnej) , a potem gdzieś o 12 roku życia książki (hmmm to nie zabawki, ale co tam :D) i piłka (do piłki noznej oczywiście :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pamiętam, że zawsze uwielbiałem się bawić żołnierzykami (a z racji, że kiedys największą popularnością cieszyły się w TV westerny) - kowboje vs indianie :D > no i dziki zachód był w zasięgu ręki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, eh wspomnienia z dziciństwa. Chyba najwspanialszy okres w życiu kazdego człowieka.
W dzieciństwie miałem pluszaka Alfa, tego z serialu. No i nadal go mam, leży gdzies w kufrze w piwnicy.
No i oczywiście jako prawdziwy facet miałem broń i to nawet dwie - Uzi na wodę i Winchestera. Ahh co to były za bitwy w dzieciństwie! :-D
....
Rozmarzyłem się. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawki z dzieciństwa. ehh jak bardzo chciałbym mieć teraz te 6-7 lat... Co do tematu to oczywiście jak noramlny chłopczyk miałem samochodziki nawet dużo ich było, pamiętam że jak dostawałem jakiś w prezencie to w tym samym dmu już nie nadawał się do zabawy... :)
Nie wiem czy można to pod ten temat podciągnąc, więc zapytam się założycielkę tematu: Czy można pisać w tym temacie ulubione zabawy z dzieciństwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uwielbiałem bawić się jak prawie każdy "mężczyzna" samochodami i żołnierzykami. Ale pamiętam gdy dostałem kolejkę elektryczną... ahhh ja chcem się cofnąć w czaasie! a lubiliście klocki LEGO?bo ja bardzoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też uwielbiałem żołnieyki szczegulnie te małe, a z tektóry robiłem pole walki. Uwielbiałem też klocki lego, których maiłem całe pudło. Pamietam taką serię klocków, która była połączeniem technics i system- najlepsza jaka wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 12:03, Michael1v5 napisał:

a lubiliście klocki LEGO?bo ja bardzoo


No ba! Jak nadchodziły święta to każdy wiedział co kupić małemu pod choinkę. :-D
Do dziś mam gdzieś stare klocki Lego - jakiś zamek, maszyny oblężnicze i coś tam jeszcze z Lego Technic. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować